РОЗРОБКА УРОКУ ТРУДОВОГО НАВЧАННЯ З ЕЛЕМЕНТАМИ ФОРМУЮЧОГО ОЦІНЮВАННЯ

Про матеріал

РОЗРОБКА УРОКУ ТРУДОВОГО НАВЧАННЯ

З ЕЛЕМЕНТАМИ ФОРМУЮЧОГО ОЦІНЮВАННЯ

Тема:СКРІПЛЕННЯ ДЕТАЛЕЙ ОРГАНАЙЗЕРА

Мета: навчальна: засвоєння знань про з'єднання деталей, формування вмінь виконувати підготовку деталей до склеювання; розвивальна: розвивати уяву та творчі здібності; виховна: виховувати почуття прекрасного, працелюбності, відповідальності, акуратності, основ культури праці.

Тип уроку: практична робота

Перегляд файлу

Панасюк Галина Валеріївна, вчитель трудового навчання Хлібодарівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад», glanchyk@ukr.net

РОЗРОБКА УРОКУ ТРУДОВОГО НАВЧАННЯ

З ЕЛЕМЕНТАМИ ФОРМУЮЧОГО ОЦІНЮВАННЯ

Тема:СКРІПЛЕННЯ ДЕТАЛЕЙ ОРГАНАЙЗЕРА

Мета: навчальна: засвоєння знань про з’єднання деталей, формування вмінь виконувати підготовку деталей до склеювання; розвивальна: розвивати  уяву та творчі здібності; виховна: виховувати почуття прекрасного, працелюбності, відповідальності, акуратності, основ культури праці.

Тип уроку: практична робота

 

Хід уроку

І. ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ МОМЕНТ

Перевірка наявності учнів; підготовленості їх до уроку.

Створення позитивного робочого настрою.

Стали всі рівненько, підтягнулись,

Один одному так щиро посміхнулись!

На урок старанність не забули взяти?

Отже, починаймо працювати!

II. АКТУАЛІЗАЦІЯ ОПОРНИХ ЗНАНЬ УЧНІВ

  1. Що необхідно зробити, щоб скласти виріб?
  2. Які ви можете запропонувати способи з’єднання вашого виробу?

ІІІ. ПРАКТИЧНА РОБОТА «СКРІПЛЕННЯ ДЕТАЛЕЙ ОРГАНАЙЗЕРА»

1. Забезпечення необхідними інструментами та матеріалами

2. Правила безпечної праці, організація робочого місця та санітарно-гігієнічні вимоги під час виконання завдань практичної роботи

3. Самостійне виконання завдань практичної роботи

4. Контроль з метою виявлення недоліків у знаннях та вміннях учнів

5. Поточний інструктаж (індивідуальний, груповий, якщо необхідно)

6. Підбиттям підсумків практичної роботи:

     аналіз недоліків у результатах роботи та шляхи їх усунення;

     оцінювання результатів практичної роботи.

ІV. РЕФЛЕКСІЯ

Самооцінювання навчальної діяльності

(картка для самооцінювання)

Готовність до уроку

2б.

Дотримання правил ТБ

2б.

Технологічні операції

Розмічання деталей

2 б.

Вирізування деталей

2 б.

Склеювання деталей

2 б.

Оздоблення

1б.

Прибирання робочого місця

1 б.

 

 

 

 

 

 

 

V. ДОМАШНЄ ЗАВДАННЯ

Розглянути способи оздоблення органайзера, підготувати необхідні матеріали.

VІ. ПРИБИРАННЯ РОБОЧОГО МІСЦЯ

 

 

 

 

docx
Додано
5 липня 2018
Переглядів
940
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку