ТЕМА УРОКУ: "ТВАРИНИ"
Мета уроку
Навчальна |
- Активізувати лексичний матеріал за темою "Свійські тварини"; - Практикувати учнів у відмінюванні дієслова être та вживанні особових форм в усному мовленні;- Навчати висловлювати вподобання до тварин;- Формувати навички вимови;
|
Розвиваюча |
- Розвивати комунікативні вміння, уяву і спостережливість |
Виховна |
- Виховувати вміння слухати інших, зосереджуватися, вміння презентувати свої вподобання; - Виховувати любов до природи; |
Очікуваний результат : Учні вивчають назви тварин, висловлюють свої думки і вподобання, вміють застосувати особові форми дієслова être.
ХІД УРОКУ:
І. Організуюча частина уроку.
1. Привітання
Пісня "Salut! Salut! Salut et bienvenue"
2. Введення в іншомовне спілкування. Учні запитують один одного про настрій.
Comment ça va ? Ça va bien/super/très bien
Pr. Quel jour de la semaine sommes-nous aujourd'hui?
(Aujourd'hui nous sommes...)
Pr. Quel date somme nous?
(Nous sommes ...)
Pr. Quel temps fait - il aujourd'hui?
(Il fait beau...)
II. Основна частина уроку
Pr. Діти, сьогодні ви в Парижі з батьками. Вони не розуміють, що о написано на афіші. Ви читаєте і допомагаєте їм дізнатися, про що йде мова.
Salut! Je m'appelle Léo et je suis le tortue du zoo.
Mes copains sont les animaux.
Notre zoo est fantastique.
Tu es un garçon ou une fille de 4 à 12 ans?
Bienvenue avec papa et maman!
Pr . Діти перекладіть зміст афіші
1. Активізація лексичних одиниць.
Pr. Les billets au zoo pour les filles et les garçon qui connaissent les animaux.
Гра "Ланцюжок"
У кожного учня на столі картинка з малюнком і назвою тварини. Необхідно побудувати ланцюжок. Наприклад на одній картинці малюнок кішки + un chien, на іншій малюнок собаки + un cheval.
Учні виходять до дошки зі своєю картинкою, читають слово і прикріпляють її в ланцюжок, яким повинен замкнутися на слові billet.
Pr. Disons les noms des animaux ensemble.
2. Фізкультхвилинка
Звучить пісня "La famille tortue"
Діти стають в коло, рухаються і зображають героїв пісні.
3.Закріплення граматичних навичок
За темою "Особові форми дієслова "être". Робота в парах.
Pr. Lisez le dialogue et complitez avec les bonnes formees du verbe " être"
(отримують карту з діалогом)
Dialogue:
- Salut! Je (être) Marie. Moi, je de Paris. Et tois?
Tu de Paris aussi?
- Non, je de Toulouse. Je Paul
- Nous dans le zoo les parents
- Nous aussi.
- C' un cheval! Il bizzare !
- Et voilà des oiseaux! Ils fantastiques!
(Учні вписують правильні форми дієслова " être" читають діалог)
Pr. Яку форму ви не використали?
Els: êtes!
Pr. Vous êtes super aujourd'hui!
5. Pr. Composez les dialogue
(Діти складають діалоги за зразком і діляться враженнями про зоопарк)
ІІІ. Заключна частина уроку
1. Домашнє завдання
Описати тварин з зоопарку ( 4-5 речень)
2. Підведення підсумків
- Чи сподобався вам урок?
- Яких тварин ви зустріли в зоопарку?
- Діти, ви молодці! Vous êtes super! Дякую за роботу! Merci beaucoup!