Тема:«Шкільне життя».
Підтема: Працівники школи.
Цілі уроку:
Практична: ввести нові лексичні одиниці та закріплювати їх, розвивати навички усного мовлення на базі мовленнєвих зразків;
Розвивальна: розвивати уміння робити узагальнення та висновки, креативність у роботі;
Виховна: виховувати в учнів естетичний смак та уважне ставлення до своєї зовнішності.
Методи роботи: робота в парах, групах, фронтальна робота.
Обладнання: малюнки, картинки, аудіозапис, роздатковий матеріал, мультимедійна презентація.
Хід уроку
Ι.Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення.
Ziel 1.Повідомлення теми та мети уроку.
L:Guten Tag,liebe Kinder.Thema unserer Stunde ist «Schulpersonal».
Mundgummnastik 2.Фонетична розминка.
L: Höre zu und spricht nach!
Seite 65
ΙΙ.Основна частина уроку.
Kontrolleder 1.Контроль домашнього завдання.
Hausaufgaben 1).Вчитель ретельно перевіряє точність і правильність виконання домашнього завдання.
2).Перевірка вчителем засвоєння учнями лексичного матеріалу поданого на уроці.Übung 6, Seite 64
Lexik2. Подання лексичного матеріалу.
1).Учні повторюють хором за вчителем новий лексичний матеріал,а потім записують у словнички,, стор.60
2).L: Höre zu und sprich nach!
Sprechen 3.Розвиток навичок діалогічного та усного мовлення.1)L:Höre zu und sprich nach.-Ubung1, Seite 65
2 L In welchem Schulfach erteilen diese Lehrer Unterricht? Erzähle. Übung 3,4, Seite 66
Lesen4) Розвиток техніки читання
1)L:Lies den Brief von Max und antworte auf seine Frage. Übung 5,. Seite66
Schreiben 5) Розвиток техніки письма
….1) L Welche Personen arbeiten in der Schule ? Finde passende Wörter im Kasten und schreiben. Übung 2, Seite 65
ΙΙΙ.Заключний етап уроку.
Hausaufgaben 1.Домашнє завдання.
1).L Übung 7, Seite 67.
Zusammen- 3.Підведення підсумків уроку.
fassungL:Was habt ihr heute in der Stunde gemacht?
Welche Aufgabe hat euch gefallen? Warum?
Eure Note heute sind……..