Розробка уроку в 7-му класі на тему "HOUSEHOLD CHORES"

Про матеріал
Розробка уроку в 7-му класі на тему "HOUSEHOLD CHORES" до підручника" Cultural Crossroads 3"
Перегляд файлу

Предмет : англійська мова

Тема: Household Chores/Хатні обов’язки

Клас: 7

Мета уроку:

— Активізувати вивчені ЛО: pile up, mown the lawn, weeding trim, hedge, load, fold, set the table, volunteer, schedule, exception, switch

— Розвивати вміння сприйняття тексту на слух.

Розвивати комунікативні здібності учнів.

Розвивати навички письма.

  • Активізувати вживання конструкції  I have toBut I don`t have to …

— Виховувати культуру спілкування з іншими людьми задля досягнення  компромісу.

Очікувані результати в кінці уроку

Учні:

- зможуть розпізнавати і вживати нові лексичні одиниці

- зможуть сприймати  та опрацьовувати інформацію на слух

- зможуть сміливо висловлюватись, вживаючи конструкцію I have toBut I don`t have to

- вести короткий діалог

-  аналізувати та критично осмислювати отриману інформацію, робити висновки

Наскрізні лінії: Здоров'я і безпека

Компетентності:

переконувати, аргументувати, досягати взаєморозуміння у різних життєвих ситуаціях ,

генерувати нові ідеї, переконувати в їхній доцільності та об’єднувати однодумців задля втілення нових ідей у життя;

 

Обладнання та матеріали:екран, комп’ютер, проектор, підручник Cultural Crossroads 3 (Express Publishing, 2016), роздатковий матеріал, відеоматеріали

 

ХІД УРОКУ

 

I.ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ

Привітання.

Т: Hello, children! How are you? Ps: We are fine, thank you!

Повідомлення теми та мети уроку.

T:Let's start our lesson. Today we are speaking about Household Chores.

Уведення в іншомовну атмосферу.

  1. Look at the poster and name the action (duty).

На екрані виведено зображення. Діти називають дії (хатні обов’язки).

Household chores

  1. Now let`s remember how we express obligation. Using must or have to. Look at the poster again, using the example (on the poster) make a sentence one by one about your duties choosing from this list.

Повторивши, вживання модального дієслова повинен, за зразком приведеним на тому ж постері учні ланцюжком складають речення про те, що повинні та не повинні робити по дому.

  1. I have found the video with more chores. Let`s watch it.

https://www.youtube.com/watch?v=HiQzm9JgUTk    ABOUT HOUSEHOLD CHORES  

What other chores (except from the poster) you have remembered? Which ones you like/don`t like? Why? Pupils answers.   

Учні переглядають відео, де представлені різні види хатніх обов’язків (зображення з підписами) та відповідають на запитання вчителя.

II. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ

  1. Опрацювання ЛО

And now it`s the high time to work with our textbooks. But 1st look at the blackboard. These are the words we`ll find in our text. Is there anything familiar? Are they all new to you? Some of them we have already met in the video, some on the poster.

На дошці записані слова з рамочки (ст. 5). Вчитель з’ясовує, які слова є новими та пояснює їх значення.

Let`s check how you understood the meaning of the words. Ex. 4, p. 5

Вправа на закріплення нових ЛО

 

  1. Розвиток навичок читання та письма
  1. We are ready to read. Ex. 1p. 4-5.
  2. And now look through the text and fill in the missing information. Ex. 3, p. 5
  3. Read the text again and write few sentences (T/F) to the text. You have got a few minutes for these.

Учні зачитують складені речення (T/F), інші учні називають чи вони правильні, чи ні.

 

  1. Розвиток навичок сприйняття мови на слух та говоріння

3.1 And now we`ll watch a video about Household chores in different families. Your task is to be ready to tell me: How many families are presented in the video? How family members share chores? Which family you think did this (split the chores) the best?

TALKING ABOUT HOUSEHOLD CHORES IN ENGLISH

https://www.youtube.com/watch?v=SesCepncmJ8

Pupils answers.

Після перегляду відео учні відповідають на запитання вчителя обґрунтовуючи свою думку.

  1.                         The last but not the least. Look at the poster and tell me what we have to mention more.

 

Of course it`s safety rules. Let`s have a look at another one. Do you understand what is written here? Do you keep these rules? What other safety rules can you suggest?    Pupils answers.

На екрані з’являються зображення. Учні відповідають на запитання вчителя та пропонують ще правила безпечного виконання хатніх обов’язків.

III. Рефлексія

Бесіда з учнями. Вчитель питає учнів, що нового вони дізнались на уроці, що їм сподобалось. Вчитель починає фразу, учні закінчують її: «На уроці ми навчились …  .

Home-school links Вчитель пропонує учням вдома знайти та підготувати інформацію про правила безпечного виконання хатніх обов’язків ( 5-10) та презентувати їх на наступному уроці.

 Home task To prepare a story about household chores in your family using topic vocabulary (p. 5)

 

Список використаних джерел:

 

  1. https://www.youtube.com/watch?v=HiQzm9JgUTk   
  2. https://www.youtube.com/watch?v=SesCepncmJ8

 

docx
Додано
23 жовтня 2020
Переглядів
900
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку