Тема: Party Time . Healthy Food.
Мета: Повторити та активізувати лексику теми
Ознайомити з новими ЛО
Повторити граматичний матеріал: злічувальні та незлічувальні іменники
Удосконалювати техніку читання
Формувати комунікативні навички учнів
Виховувати прагнення правильно харчуватись.
Обладнання: Підручник, зошит, картки для роботи в групах та для роботи в парах
Хід уроку
1. Організаційна частина уроку
!. Привітання.
T: Good morning, everyone. I’m glad to see you. How are you getting on ?
Р: Good morning , teacher. We are glad to see you, too. We are fine, thank you.
2. Повідомлення теми й мети уроку.
Т: During our lesson today we are going to speak about food. We’ ll discuss healthy and
unhealthy food and your likes and dislikes in your eating habits.
II. Уведення в іншомовну атмосферу
1. Фонетична зарядка ( тренування звуків t, b, r
Betty bought some butter,
but the butter was bitter,
so Betty bought some better butter
to make the bitter butter better.
2. Складання Mind Map. Учні по черзі виходять до дошки, щоб записати слова- назви продуктів харчування:
Fruit Vegetables
Food Drink
3. Перевірка домашнього завдання
ІІІ. Основна частина уроку
1. Speaking. Розвиток умінь мовлення .
a) Навчальна бесіда . Answer the teacher s questions:
-- How many meals a day do you have ?
-- Do you keep to a diet ?
-- Do you prefer healthy or unhealthy food ?
--- What unhealthy food do you sometimes eat ?
--- Why is it important to eat healthy food ?
b) Введення та опрацювання нового лексичного матеріалу ( вправа 1 сторінка 38 )
с ) Робота в парах. Учні отримують роздавальний матеріал і в парах складають діалоги за поданим завданням. По закінченні роботи дві-три пари інсценують діалоги перед класом. Учитель стежить за правильністю граматичної будови речень
НО : А. Make up a dialogue
You prefer to eat healthy food. You:
--- ask your partner what food he/ she prefers to eat;
--- tell your partner about your likes and dislikes;
--- explain the use of healthy food to your partner.
B. Make up a dialogue.
You prefer to eat unhealthy food. You:
--- tell your partner about your eating habits;
--- ask your partner what food he/she prefers to eat;
--- explain to your partner why you like unhealthy food.
2. Listening . ( Exercise 4 page 38 ) Look at the table and listen to the teacher s talking about the class party. Match the name of the student to the food
3. Grammar . Злічувальні та незлічувальні іменники, вживання some any lots of …; a/ an ( Exercise 1 page 39 ).
4. Reading ( Exercise 3. 4 page 39 )
5. Writing . ( Exercise 6 page 39): Учні об єднуються в групи . обговорюють та записують список продуктів , які готуватимуть на вечірку до дня народження. Після цього розповідають класу та запрошують їх на вечірку.
IV. Закріплення. Write a shopping- list for your party ( Exercise 7 page 39 ).
V. Підсумок уроку.
VI. Домашнє завдання: вправа 1, 2 сторінка 38 письмово, вправа 8 сторінка 39 (високий рівень)