Технологічна карта уроку англійської мови
ПІБ вчителя:
Дата проведення:
Клас: 6
Тема уроку: Sport and stories. The usage of and, but so.
Цілі уроку:
Навчальні – повторити, систематизувати й узагальнити знання учнів про спорт, удосконалити навички правильної вимови й написання слів у Past simple, застосувати знання у нестандартних ситуаціях; формувати вміння аналізувати, порівнювати, визначати головне, робити висновки, поповнювати словниковий запас слів учнів; |
Розвивальні - розвивати навички самостійної роботи, уяву, творче та логічне мислення, мовлення; |
Виховні – виховувати в учнів любов до англійської мови, старанність, наполегливість, бажання творчо працювати, повагу один до одного. |
Обладнання уроку: підручник, зошити, словники, роздатковий матеріал, аудіозапис музики
Тип уроку: урок закріплення знань, умінь і навичок.
Компетенції учнів на уроці:
спілкування англійською мовою |
володіти всіма видами мовленнєвої діяльності; |
інформаційна |
аналізувати мовні явища, розвивати грамотність учнів; |
учитися впродовж життя |
здійснювати аналіз власної діяльності, рефлексію; |
соціальна і громадянська |
формувати навички роботи в групі, співпрацювати з іншими на результат; |
здоров’язбережувальна
|
дбати про здоров’я дітей |
Хід уроку
Етап уроку |
Час |
Завдання етапу |
Зміст |
Методи і прийоми |
ФОНД* |
Діяльність |
Діяльність |
Організація початку уроку, мотивація
|
1 хв |
Налаштувати учнів на урок |
|
Розповідь |
|
Розповідає |
Слухає |
Актуалізація опорних знань учнів
|
4 хв |
Повторити правила |
Бесіда |
«Мозковий штурм» |
Ф |
Запитує, доповнює, уточнює відповіді дітей |
Відповідає на питання, доповнює, запам’ятовує |
Етап цілепокладання |
3 хв |
Формування мети і цілей уроку; прогнозування змісту та результатів роботи |
Оформлення «мовних хмаринок» |
Дискусія |
І Ф |
Спостереження, допомога, повідомлення мети та цілей уроку |
Заповнення очікувань на дошці |
Етап цілереалізації
|
30 хв |
Закріплення знань, умінь і навичок |
|
|
|
|
|
1. Warming up activities a) Grammar chant https://learnenglishkids.britishcouncil.org/grammar-chants/remember-last-summer b) Game “Feed the crocodile” |
|
Розвиток навичок слухання і письма |
a) Filling the gaps b) Write past simple and past participle forms to the infinitive |
Гностичний -практичне тренування |
Ф |
a) Включає аудіозапис, дає інструкції, контролює b) На дошці малює крокодила, інструктує, перевіряє |
a) Слухають пісню заповнюють пропуски правильною формою irregular verbs b)Записують форми дієслів на дошці |
2. Reading Pre-reading: a) Put the pictures in order (ex.1 p.97 Student’s book) b) Create your own story While-reading: Read and translate the text (ex.2 p 97) Post-reading: ex.3 p 97
|
|
Закріплення знань, умінь і навичок |
Розставлення фото по порядку; написання на роздатковому матеріалі власної історії використовуючи подані фото, робота у групах, кожна група записує 2-3 речення історії кикористовуючи Past simple tense; прочитання і переклад тексту; виконання вправ |
Вправи- творчі та тренувальні вправи |
Ф і |
Вчитель спостерігає, перевіряє діяльність учнів |
Виконують завдання дотримуючись інструкцій |
3. Розвиток навичок граматики
|
|
Закріплення знань, умінь і навичок |
a) Ознайомлення учнів з випадками вживання сполучників with, and, but, because, so b) практичне тренування |
Метод вправ- тренувальні вправи |
І |
Пояснює, перевіряє діяльність учнів |
Слухають пояснення вчителя; виконують ex. 4 p.68 workbook, ex. 4 p.97 student’s book |
4. Фізкультхвилинка |
|
Відпочинок |
Перегляд відео або розповідь вчителя |
|
Ф І |
Слідкує за правильним виконанням рухів |
Виконання рухів, вправ за вказівкою вчителя
|
5. Розвиток навичок креативного письма |
|
Закріплення знань, умінь і навичок |
Написання головних ідей для подальшої історії 1 команда описує посаток, 2- середину, 3- закінчення |
Створення пізнавальної ситуації |
Ф І |
Перевіряє, консультує, пояснює |
Поділені на дві команди, записують основні ідеї
|
6. Діалогічне мовлення |
|
Закріплення знань, умінь і навичок |
Вираження власної думки на основі заданих питань |
Репродуктивний |
|
Пояснює, спостерігає |
Відповідають на подані питання
|
Рефлексія |
5 хв |
Закріплення знань, умінь і навичок, підсумок роботи, аналіз очікувань. |
Відповісти на питання
|
метод «Мікрофон» |
Ф |
Вчитель ставить питання. Звернемося до написаних завдань і цілей |
Відповідати на питання, обговорюємо, аналізуємо сподівання учнів |
Домашнє завдання
|
1хв |
Домашнє завдання для закріплення |
Записати домашнє завдання |
Завдання та вправи відповідно до рівня знань Ex 5b p.97 Student’s book Використовуючи ключові ідеї створені на уроці, скласти власну історію |
Ф |
Дати завдання, пояснити алгоритм виконання |
Записати в щоденник
|
Оцінювання |
1 хв |
Оцінювання роботи учнів на уроці |
Оцінити роботу кожного учня |
оцінювання за участь у кожному етапі уроку, самооцінювання
|
Ф І |
Виставлення оцінок, аргументація, пояснення. |
Щоденник
|
*ФОнд - форма організації навчальної діяльності (Ф - фронтальна, І - індивідуальна, П - парна, Г - групова).
Література:
Handout 1
Grammar chant- Past simple
Fill in the gaps
Remember last summer?
Remember last summer when we …..…. to France?
I …….. in the hills, you just ……… to dance.
The year before that we both …….. to Brazil
And I ……… shops but you …….. you were ill.
We ………. through Italy three years ago
I ……… the museums but you ……… go.
We ………. in a lovely hotel close to Rome
But you didn’t like it and so we …….. home
Handout 2
Creating a story
Instructions:
Using this pictures create your own story. Each team should write 2-3 sentences to the picture. Team 1 describe picture 1, team 2 describe picture 2 and the rest in the same sequence. Each team, after writing their sentences, folds the sheet, keeping what is written.
Handout 2
Creating a story
Handout 3
Ideas for story
Work in a team. Think of ideas for a story where somebody buys a second-hand object, for example a pair of trainers, a pair of football boots, skis, skates, a bike ... Make notes with your ideas for the part of the story.
Team 1 Start/Introduction of the character(s)
Handout 3
Ideas for story
Work in a team. Think of ideas for a story where somebody buys a second-hand object, for example a pair of trainers, a pair of football boots, skis, skates, a bike ... Make notes with your ideas for the part of the story.
Team 2 Middle/Main events
Handout 3
Ideas for story
Work in a team. Think of ideas for a story where somebody buys a second-hand object, for example a pair of trainers, a pair of football boots, skis, skates, a bike ... Make notes with your ideas for the part of the story.
Team 3 End
Handout 4
Dialogues
In pairs, think of three questions to find out people's opinions of something that you are interested in a sport.
Begin your questions:
1 Do you like ...?
2 What do you think about..?
3 How do you feel about.?
Handout 4
Dialogues
In pairs, think of three questions to find out people's opinions of something that you are interested in music.
Begin your questions:
1 Do you like ...?
2 What do you think about..?
3 How do you feel about.?
Handout 4
Dialogues
In pairs, think of three questions to find out people's opinions of something that you are interested in computer games.
Begin your questions:
1 Do you like ...?
2 What do you think about..?
3 How do you feel about.?
Handout 4
Dialogues
In pairs, think of three questions to find out people's opinions of something that you are interested in films.
Begin your questions:
1 Do you like ...?
2 What do you think about..?
3 How do you feel about.?
Handout 4
Dialogues
In pairs, think of three questions to find out people's opinions of something that you are interested in spending time on the Internet.
Begin your questions:
1 Do you like ...?
2 What do you think about..?
3 How do you feel about.?
Handout 4
Dialogues
In pairs, think of three questions to find out people's opinions of something that you are interested in reading books.
Begin your questions:
1 Do you like ...?
2 What do you think about..?
3 How do you feel about.?