Розв’язування вправ на повторення матеріалу за 5 клас (Урок 2)

Про матеріал
Урок 2. Розв’язування вправ на повторення матеріалу за 5 клас (конспект уроку з математики для 6 класу)
Перегляд файлу

Вчитель: Матулка Катерина Василівна

6 клас          Дата ______________

Урок 2

Тема уроку:

Розв’язування вправ на повторення матеріалу за 5 клас

 

Мета уроку:

навчальна: повторення та систематизація основних понять вивчених у 5 класі;

розвивальна: розвиток навичок логічного мислення;

виховна: виховувати любов до уроку.

 

Тип уроку:

урок застосування знань, вмінь та навичок

 

Хід уроку

І. Організаційний етап

  1. Привітання з класом та перевірка присутніх.
  2. Ознайомити учнів з критеріями оцінювання знань.
  3. Ознайомити учнів із структурою навчальної програми.

ІІ. Перевірка домашнього завдання

ІІІ. Актуалізація опорних знань учнів

  1. Сформулюйте правило округлення десяткових дробів.
  2. Який дріб називається правильним? Неправильним?
  3. Що таке степінь числа?
  4. Сформулюйте правила додавання, віднімання, множення та ділення десяткових дробів.
  5. Правила множення і ділення десяткових дробів на 10, 100, 1000 і т.д.
  6. Правила множення і ділення десяткових дробів на 0,1; 0,01; 0,001 і т.д.

ІV. Розв’язування вправ

№1. Знайдіть усі натуральні а, при яких дріб буде правильним

№2. Обчисліть:

  1. ;  2) .

№3. Одна сторона прямокутника дорівнює 12 см, а сусідня сторона в 3 рази довша за неї. Обчисліть периметри і площу прямокутника.

№4. Округліть:

  1. до сотих: 5,124; 6,288; 0,063;
  2. до десятих: 5,125; 1,371; 0,42;
  3. до одиниць: 45,81; 29,36; 52,099.

№5. Округліть:

  1. до десятків: 243; 457; 3256; 25322;
  2. до сотень: 2486; 5542; 3861;
  3. до тисяч: 6428; 32654; 2834;
  4. до мільйонів: 2523438; 3124539

№6. Обчисліть:

  1. 5,7+6,6; 2) 10,75+28,215;  3) 5,6+14,158;  4) 7,2–4,783;
  1. 23,22+14,71–9,028;   6) 9,78,27; 7) 45,69:100;  8) 34,3:1,4;
  1. 0,95:0,01; 10) 2196:0,61.

№7. Обчислити значення виразу:

1,29:4,3+18:0,15+9:45-1,4:0,35

№8. Швидкість теплохода проти течії річки дорівнює 22,7 км/год, а швидкість течії – 2,1 км/год. Знайдіть власну швидкість теплохода та його швидкість за течією.

V. Підбиття підсумків уроку

 Виставлення оцінок за урок.

VІ. Домашнє завдання

№1. Округліть: 

  1. до десятих: 8,263; 12,4398; 0,55112;
  2. до сотень: 7167; 1234; 6417;
  3. до одиниць: 35,24; 41,096; 125,608.

№2. Обчисліть:

(48,72:1,2+1,696:0,32)1,2-3,4

№3. Площа прямокутника дорівнює 5,12 м2, а одна з його сторін – 3,2 м. Знайдіть периметр прямокутника.

Середня оцінка розробки
Структурованість
5.0
Оригінальність викладу
5.0
Відповідність темі
5.0
Загальна:
5.0
Всього відгуків: 1
Оцінки та відгуки
  1. Новомлинська Дар'я Сергіївна
    Загальна:
    5.0
    Структурованість
    5.0
    Оригінальність викладу
    5.0
    Відповідність темі
    5.0
docx
Додано
5 вересня 2021
Переглядів
1130
Оцінка розробки
5.0 (1 відгук)
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку