Розв’язування вправ з теми “Правила знаходження первісної”

Про матеріал
Тема уроку: Розв’язування вправ з теми “Правила знаходження первісної” Мета уроку: навчальна: працювати над закріпленням учнями знань, набутих на попередніх уроках; відпрацювати таблицю первісних, правила знаходження первісних; удосконалити знання схем дій під час розв’язування типових вправ; повторити формули тригонометрії, степінь з цілим показником; розвивальна: розвивати логічне мислення, вміння чітко висловлювати думки, грамотно використовувати математичні терміни; виховна: виховувати почуття відповідальності, самоповаги, взаємоповаги. Тип уроку: формування умінь та навичок. Обладнання до уроку: підручники, таблиця первісних, картки для самостійної роботи.
Перегляд файлу

Урок № 145/3.

Тема уроку: Розв’язування вправ з теми “Правила знаходження первісної”

Мета уроку:

  •        навчальна: працювати над закріпленням учнями знань, набутих на попередніх уроках; відпрацювати таблицю первісних, правила знаходження первісних; удосконалити знання схем дій під час розв’язування типових вправ; повторити формули тригонометрії, степінь з цілим показником;
  •        розвивальна: розвивати логічне мислення, вміння чітко висловлювати думки, грамотно використовувати математичні терміни;
  •        виховна: виховувати почуття відповідальності, самоповаги, взаємоповаги.

Тип уроку: формування умінь та навичок.

Обладнання до уроку: підручники, таблиця первісних, картки для самостійної роботи.

Етапи уроку:

  1. Організаційний етап.                                                                  (2 хв.)
  2. Актуалізація набутих знань.                                                      (7 хв.)
  3. Мотивація навчальної діяльності.                                             (2 хв.)
  4. Формування умінь та навичок.                                                  (30 хв.)
  5. Підведення підсумків уроку.                                                      (3 хв.)
  6. Домашнє завдання                                                                       (1 хв.)

План уроку:

  1. Організаційний етап:
  •        привітання;
  •        перевірка присутніх;
  •        перевірка до підготовки на уроці.
  1. Актуалізація набутих знань:

Опитування для учнів:

(перевірка домашнього завдання)

  1. Дати визначення поняття первісна функції.

Пе́рві́сною для функції f(x) називається така функція F(x), похідна якої F'(x) дорівнює f(x).

  1. Якою операцією вважається первісна функція?

Операція взяття первісної є оберненою.

  1. Дати визначення поняття довільна стала.

Довільна стала (С) =const, за таблицею дорівнює 0.

  1. Чим можна скористатися в допомогу при розв’язанні первісних.

Таблиця знаходження первісних.

III. Мотивація навчальної діяльності.

  •        оголошення теми і мети уроку.

IV. Формування умінь та навичок.

 Задача 1.

Знайти первісну функції на проміжку (-∞; +∞)

Відповідь:

  1.     Відшукаємо в таблиці потрібний рядок:
  2.     , .

Задача 2.

Знайти первісну функції на проміжку (-∞; +∞)

Відповідь:

  1.     Відшукаємо в таблиці потрібний рядок:
  2.     , .

Задача 3.

Знайти первісну функції на проміжку (-∞; +∞)

Відповідь:

     1)Відшукаємо в таблиці потрібний рядок:

    2) .

Задача 4.

Знайти первісну функції на проміжку (0; +∞).

Відповідь:

  1.     Відшукаємо в таблиці потрібний рядок:
  2.     (

 

 

 

Самостійна робота (у зошиті):

 

 

V. Підведення підсумків уроку:

VI. Домашнє завдання:

  •        Повторити навчальний матеріал;
  •        Закінчити самостійну роботу.
Середня оцінка розробки
Структурованість
5.0
Оригінальність викладу
5.0
Відповідність темі
5.0
Загальна:
5.0
Всього відгуків: 1
Оцінки та відгуки
  1. Прилуцька Надія
    Загальна:
    5.0
    Структурованість
    5.0
    Оригінальність викладу
    5.0
    Відповідність темі
    5.0
docx
Додано
26 листопада
Переглядів
16
Оцінка розробки
5.0 (1 відгук)
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку