План- конспект уроку англійської мови
Вчитель: Ільченко Ірина Юріївна
Тема: Safety rules in a house
Клас: 7
Мета уроку:
Очікувані результати в кінці уроку учні
Наскрізні лінії: Підприємливість , екологічна безпека; здоров’я і безпека
Компетентності:
Спілкування в іншомовному середовищі, вміння вести діалог, формуючи влучні запитання і розуміти почуте; ініціативність і підприємливість; інформаційно-цифрова компетентність, грамотність безпеки
Обладнання та матеріали: екран, ноутбук, проектор, платформи(Canva, Mentimeter, Teams) , підручник (Enterprise 2, Virginia Evans – Jenny Dooley ).
Хід уроку
І. Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення
T: Hello, students! How are you? Ps: Great!
T: Let’s start our lesson. We’re going to discuss different safety rules in the house and make up safety rules for your house . Refresh lexical material on topic.
https://www.mentimeter.com/app/presentation/al4nyiefb36z2n3y6a4jjkjzd66fn4pu/utjwrtfqhkjx/edit
The teacher asked students to work on the platform Mentimeter to make a World cloud
“ What does a house mean for me?”
ІІ. Основна частина уроку
У цьому додатку учні бачать тематичні слова, і вони мають описати,що є у будинку.
Ps: There is a chimney on the roof.
There are some chairs around the table.
T: Is there a fireplace in the living room?
P1:Yes, there is.
T: Are there any posters on the walls?
P2: No, there aren’t
T: What dangerous places and things are in the house?
P1: Stairs
P2: electrical sockets…
T: Match pictures with words
Учні з’єднують картинки з словами та словосполученнями (небезпечні місця та речі у домі)
T: What should we do to live safe in the house?
P1: Always take away all sharp things in the kitchen after using
P2: Don’t let children play near the cooker in the kitchen.
Дивлячись на дошку, формуємо правила безпеки у домі (учні складають речення Imperative.( Always do, Never do, Don’t let do)
P1: Never let children play with matches, they could (might) start a fire
P2: Always cover electrical sockets . Your children could give themselves electric shock.
III Рефлексія
Учням пропонується проголосувати, чи важливо слідувати правилам безпеки у домі ( платформа Mentimeter) і чи будуть вони це робити у щоденному житті?
Оформити правила безпеки, які учні склали , у форматі плаката.
Список використаних джерел