ABC party
цілі:
практичні:
- активізація вивченого лексико-граматичного матеріалу;
- розвиток лексико-граматичних навичок за темами «Алфавіт», «Сім'я», «Кольори», «Цифри», «Тварини».
Розвиваючі:
- розвивати мовні, інтелектуальні та творчі здібності учнів.
виховні:
- виховувати почуття товариства, колективізму, взаємодопомоги та відповідальності;
- удосконалювати навички групової взаємодії.
Обладнання: аудіо записи, ноутбук, картки, літери алфавіту.
Плановані результати:
Предметні: знати популярні дитячі пісеньки і вірші; розуміти на слух: - невеликі тексти і повідомлення, побудовані на вивченому мовному матеріалі, як при безпосередньому спілкуванні, користуватися англійським алфавітом; · знати всі букви алфавіту; вміти читати і знаходити потрібні слова і вміти їх переводити;
Особистісні: початкові уявлення про гуманістичному світогляді: доброта, бажання прийти на допомогу; товариство і взаємодопомога;
метапредметние:
Особистісні УУД: мають бажання вчитися, розуміють значення знання алфавіту для вивчення англійської мови, керуються значущими навчальними мотивами.
Регулятивні УУД: беруть участь в розподілі ролей в команді, оцінюють правильність виконання дій, планують свої дії відповідно до поставленим завданням і умовами її реалізації.
Комунікативні УУД: контролюють дії партнера, домовляються і приходять до спільного рішення у спільній діяльності, в тому числі в ситуації зіткнення інтересів.
Пізнавальні УУД: використовують знаково-символічні засоби (літери), слухають і відповідають на запитання вчителя, здійснюють порівняння, розпізнавання і класифікацію за заданими критеріями.
Хід заходу
Ведучий/вчитель: Доброго дня. Ми раді вас вітати на нашому святі.
Незнайко: Ой куди це я потрапив?
Тут має бути весело… Я- Незнайко. Прийшов до вас з казкової країни. А можна мені з вами?
Ведучий: Так, звичайно можна. Ти потрапив на свято англійської мови. Але спершу привітайся!
Незнайко: Добрий вечір! Ой, ні, не так… З Новим роком! Щось знову не те… Ага, Happy birthday to you
Ведучий: Ти знову наплутав. Діти, як можна привітатись англійською мовою?
(учні співають пісеньку Good morning)
Вeдучий: А що це у тебе Незнайко?
Незнайко: це-книжку я у Знайки, товариша мого взяв. Вона така красива, велика, з яскравими малюнками. Мабуть про дуже цікаві приходи в ній написано. Але читати я не вмію…От ходжу шукаю хто ж мені допоможе. А ви мені не прочитаєте?
Ведучий: А давай.
(відкриває книжку)
Ой. А де ж всі слова,!? Де всі літери?!
Незнайко: Еммм… то я поки йшов, мабуть порозсипав по дорозі. Треба назад тією ж дорогою йти, щоб познаходити. В мене тут ось карта є, як до казкової країни дійти.
( дістає карту і розгортає її. На екран слайд з картою)
Так. Подивимось. Ось ! спершу через ліси та джунглі, далі я заходив ще до зоопарку і на ферму, потім вздовж морського узбережжя аж до гір де чарівна брама до казкової країни знаходиться. А там живуть усі казкові герої , такі як я. Ну що рушаємо?
Ведучий: Зажди Незнайко! Дорога –далека, літери маленькі. Як ми їх познаходимо?
Незнайко: Нам звірята-помічники допоможуть.
(Незнайко і ведучий йде по залу під пісню Walking through the jungle)
Walking through the jungle, what can you see.
I can see a Kangaroo, looking at me.
A Kangaroo! A kangaroo! Jump! Jump! Jump!
(виходить кенгуру, розказує вірш, віддає ведучим літеру)
Кенгуру:
I am a kangaroo,
I am tall, I am grey.
Come along the kangaroos,
The kangaroos, the kangaroos,
Come along the kangaroos
And jump and jump like me.
Kk
(Незнайко. кенгуру і ведучий йде по залу під пісню Walking through the jungle)
Walking though the jungle, walking though the jungle
A Parrot! A parrot! A parrot! Fly! Fly!
Папуга:
I'm little Polly the Parrot
I'd like to try some carrot
Because here in the jungle
There are only green mangos.
Walking through the jungle, What can you see?
I can see a jaguar looking at me!
A Jaguar! A Jaguar! Roar! Roar! Roar!
Ягуар:
Jj is for jaguar
Who’s known for his speed
And when flying a jet
He’s the fastest, indeed.
Jj
Walking through the jungle//// A Wolf! // Bite!
Вовк:
I’m hungry in the wood
Always seeking for some food
Little rabbit laughs at me
But how can it be? (wolf)
Ww
Walking through the jungle//// A Newt!// climb! Climb! Climb!
Tритон:
Nn is for newt
A ninja of neat
To watch him sort cocks
Is some kind of treat
Nn
Vv
Cute little vole
Was very brave
And to climb a volcano
it wasn’t afraid
Bb
Butterfly
Butterfly is bright
And pretty too
What colour is she?
Butterfly is blue.
(звірята з сценки джунглі сідають на місця. На сцені залишаються ведучі)
Ведучий: Ось ліси пройшли і літер трохи нам помічники–звірята назбирали. Тепер йдемо до зоопарку.
Працівник зоопарку| ветеринар
Lions and tigers
Bears and elephants
Zebras too
Count the monkeys two by two
All the animals in the zoo.
(Незнайко, працівник зоопарку і ведучий йде по залу під пісню Let’s go to the Zoo)
Let’s go to the zoo. And walk like iguanas do
Ігуана :
Ii is for iguana
His favourite dream
Is sharing with family
Big scoops of ice-cream
Let’s go to the zoo. And stretch like lions do
Лев 1:
Ll is for lion
Who loves having fun
Lazy lounging
In the bright sun
Лев 2:
My paws are big and strong
My tail is very long
My mane is fine and thick
And I am very big.
Let’s go to the zoo. And roar like tigers do
Тигр:
I’m a tiger, not a cat
Neither play with or pet
Tt
Let’s go to the zoo. And gallop like zebras do
Зебра 1:
Zz is for zebra
Who just loves to run
And when he goes zooming
He always has fun
Зебра 2:
All the zebras are of course
Second cousins of a horse
They are striped from head to toe
In the grass they don’t have snow
So they run about and play
Hide-and-seek in a lovely day!
Незнайка: ось і зоопарк минули ще де знайшлося кілька літер. Далі нам на ферму
(Незнайко, фермер і ведучий йде по залу під пісню old mc Donald)
Old McDonald had a farm. E-I-E-I-O
And on his farm he had some hens. E-I-E-I-O
Cluck-cluck here, cluck-cluck there, here cluck, here cluck
Everywhere a cluck-cluck
Old McDonald had a farm. E-I-E-I-O
Курочка:
Hh is for hen
Who loves hockey a lot
She’s got her own stick
And a crazy slapshot.
My little hen
Is in the nest
She laid ten eggs.
She is the best
Hickety, Pickety, my black hen
She lays eggs for gentlemen;
Gentlemen come every day
To see what my black hen doth lay
Sometimes nine and sometimes ten
Hickoty, Pickety,my black hen.
Old M Donald had a farm. E-I-E-I-O
And on his farm he had a goat. E-I-E-I-O
Mah-mah here and mah-mah there, here may, there mah
Everywhere a mah-mah
Old McDonald had a farm. E-I-E-I-O
Кізонька:
The goat eats grapes
The goat eats grass
The goat eats many grapes from the grapevines
The goat eats grapes
The goat eats grass
“G-things are good to munch”
Says the goat
while cooking his lunch
Gg
Old McDonald had a farm. E-I-E-I-O
And on his farm he had a sheep. E-I-E-I-O
baa-baa here and baa-baa there, here baa, there baa
Everywhere a baa-baa
Old McDonald had a farm. E-I-E-I-O
Овечка:
Baa-baa, I’m a black sheep
I’ve got lots of wool
For little warm mittens
To wear when it’s cool
And when it’s cold
For little woolen coat.
As pretty as can be
For Jessie and Melanie.
Old McDonald had a farm. E-I-E-I-O
And on his farm he had a rabbit. E-I-E-I-O
Munch-munch here and munch-munch there, here munch, there munch
Everywhere a munch-munch
Old McDonald had a farm. E-I-E-I-O
Кролик:
Rr is for rabbit
Who loves to go fast
A ride on a coast
Is always a blast!
Richard the rabbit
Has a special treat
He’s munching a carrot
And a cabbage leaf
Old McDonald had a farm. E-I-E-I-O
And on his farm he had a ________. E-I-E-I-O
_______ here and ________ there, here______, there ______
Everywhere a __________
Old McDonald had a farm. E-I-E-I-O
Yak:
Yy is for yak
As cool as can be
Doing tricks with his yo-yo
For his friends to see.
Ведучий: От і ще кілька літер повернулися до книжки завдяки звірятам з ферми. А далі нам до краю морського.
(пісня під мелодію the wheels on the bus)
The crab in the river goes click, click, click
Crab:
The crab like walking sideways
And I think the reason why
Is to make himself look sneaky ( підлий. Крадькома)
And pretend that he is a spy.
The alligator in the river goes chomp, chomp, chopm
Alligator:
Aa
I am green,
I am angry,
I live in the water
I am … ( an alligator)
Aa is for alligator
Who lives in a swamp
And loves eating apples
Chomp, chomp, chomp, chomp, chomp…
The frog in the river goes ribbit, ribbit, ribbit
Frog:
Ff is for frogs
Who sings all night long
With family and friends
Their famous frog song.
The octopus in the water goes wibble, wobble, wibble
Octopus:
Oo is for octopus
Who loves to explore
And in outer space
It’s never a bore.
The jellyfish in the water goes wibble, wobble, wibble
Jellyfish
Jack and Dolly
Look joyful and jolly
Jack’s a jellyfish,
Dolly’s a collie.
Jj is for jellyfish
Has a hook on its tail
Remember the dot
And you can’t fail…
Jj stands for many thing
A few her to see
Let’s start with a jellyfish
That lives in the sea.
Ведучий: ми вже далеко зайшли і літер вже багато назбиралось , але ще не всі.
Незнайко: Ось попереду вже й край казок і чарівна брама вже перед нами!
Ведучий 2: ой, мамо! Хто це?
Dragon:
Dd is for dragon. Yes, Dd is for me.
The one from old legends. Fear!
I fly in the sky and lots I can see
You want to open the magic door
And I give toy a “key”
You have to say magic word,
Ask politely, ………. (please)
(відчиняється брама)
Ведучий: яка країна чудна, які істоти дивні!
Mermaid 1:
I ‘m a beautiful girl
Who lives under the sea
Mm is my letter
Sing my song with me.
Mermaid2:
Mm is for mermaid, m, m, mermaid
Mm is for moon at night in my lagoon.
Unicorn:
Uu is for unicorn
Who makes funny faces
On her unicycle
She goes many places
Elf:
I am a little Elf-man
You ask me “Why s small?”
That’s you are too big and tall
Not me who doesn’t grow
Незнайка: А ось і наша королева Алфабетка! Вона нам допоможе
Queen:
Qq is for queen
Who loves being seen
While waving at crowds
And acts like a queen
Qq із queen затанцювала
Так, що дітвора аплодувала!
Пору animals стрибали
Так ритмічно відбивали
Знаю-знаю, дорогі подорожуюі що за біда вас привела. Ану! Літери- мої піддані, шикуйтеся за моїм наказом!
(королева починає співати пісню “Aa is for apple… і всі підхоплюють за нею. Протягом пісні літери шикуються в алфавітному порядку в ряд)
Незнайко: як чудово всі літери повернулись і я їх тепер усі знаю і можу сам прочитати хоч усі книги світу! (Дякує всім літерам).