Звучить мелодія вальсу
Вальс надії виколисує осінь,
А у пам’яті плаче прощальна струна:
«Ми Вас любим і шанобливо просим:
Хай цей вальс крізь літа в Вашім серці луна!»
Смерека А. Цей день, осяяний сотнями щирих усмішок вдячних учнів, належать вам, дорогі вчителі!
Вітаємо вас з вашим найулюбленішим святом – з днем Учителя вас!
Бо вчитель – професія особлива. |
Вчитель несе любов туди, де була неприязнь. |
Миронець І. Він прощає там, де ображають. |
Він мирить там, де були непорозуміння. |
Він відновлює віру там, де були сумніви. |
Він дарує надію замість відчаю. |
Олару Н. На крила дітей піднімати,
Бо вчитель – це скульптор душі.
Він ласкою мусить зігріти,
Добром напоїти серця,
І вірно, безмежно любити.
Ось вчительська мудрість уся.
(Пісня «Вчителі»)
Гривул К. Учительський колектив нашої школи можна порівняти з великим хором. У кожного вчителя свій голос, свої методи і прийоми навчання, але всі вони разом – хором сіють в дитячих душах розумне, добре і вічне.
Томюк І.. Нехай ми ще не зовсім дорослі, але ми вже багато про вас знаємо.
Ми добре знаємо директора школи – це Сергій Степанович.
Задорожна М. Ми знаємо, що колись давно ви теж були маленькими, як ми. Дуже любили керувати, тому ви стали директором школи.
Портей Т. Ось, наприклад, Катерина Миколаївна, коли її вкладали спати, потай під ковдрою читала книжки.
Щур О. Але одного разу, коли їй потрапила дуже цікава книжка і зовсім незручна ковдра, вона вирішила вилізти з-під неї і читати цікаві книжки разом із дітьми на уроках.
Козарійчук Д. А в дитинстві Марія Миколаївна розмовляли на своїй, нікому не зрозумілій мові. А таємниця розкрилася лише через багато років. Що вона вивчила німецьку мову раніше, ніж українську. ЇЇ спрехен тепер зрозумілий майже усім.
Чекалюк А. А маленька Ольга Сидорівна, озброївшись совочком, ходила до пісочниці на свої перші археологічні розкопки.
Довга А. А Валентина Іванівна дуже полюбляла розказувати своїм подругам страшні історії. Тому коли вони виросли стали істориками.
Мар’ян Н. Тому, коли вони виросли, то стали істориками.
А маленькі Ганна Андріївна і Василь Васильович любили дуже цитувати когось, малювати на шафі, на ліжку на підлозі і тому вони стали вчителя української мови та літератури.
Смерека А. А Марія Василівна любила в дитинстві малювати портрети Менделєєва.
Та тільки дорослі думали, що то дід Бабай, і від жаху розбігалися.
А їй самій це так подобалося, що вона вирішила стати вчителькою хімії.
Олару Н.А маленька Надія Теофілівна в дитинстві любила рахувати до десяти.
А потім вона підросла, і її дозволили рахувати до одинадцяти. Так вона і стала вчителем математики.
Миронець І.. Коли вчителі були маленькими вони часто демонстрували свій характер.
Приміром, маленький Яків Миколайович любив шикувати дітей і командувати: «Налі-во!», тому і став вчителем фізичної культури.
Томюк І. А Євгенія Василівна, Оксана Петрівна, Валентина Василівна, Марія Іванівна, Наталя Сергіївна коли були маленькими дітьми, завжди жаліли бездомних кошенят.
Побачить, бувало, на вулиці бездомне кошеня – приголублять, обігріють, напоять молоком і починають його виховувати.
Молоко кошенята пили добре, а ось вихованню піддавалися погано, особливо в березні. Тому і вирішили вони стати вчителями початкових класів, щоб дітей виховувати.
Гривул К. А маленька Ганна Степанівна з дитинства відзначалася відповідальністю і принциповістю. Вона дуже любила перевіряти журнали.
Спочатку вона перевіряла тільки журнал «Барвінок», а коли подорослішала, їй довіряти перевірку журналу «Космополітен». І щоб не позбутися цієї звички, їй довелося стати завучем.
Самборська М. Коли вчителі були маленькими, їх постійно чимось заохочували. За хорошу поведінку маленьких Георгіну Миколаївну, Наталю Деонізіївну, Ганну Іванівну, Марію Анаталівну, Наталю Василівну пригощали цукерками, якими потрібно було ділитися з братом та сестрами. Щоб себе не обділити, вони проводили різні заняття та заходи, якими вони і до сих пір захоплюються і стали вихователя.
Щур О. А хто з дитинства так полюбили чистоту, так що відповідні рейди з прибирання проводили ще на території ясельної групи. Тому їм довелося стати технічними працівниками.
Козарійчук Д. А потім наші любимі вчителі виросли і захотіли вийти заміж. Подивіться. Чи не так у вас було.
Смерека В. Люди добрі! Оце оженився на свою голову! Взяв жіночку, гадав, буде королевою мого серця, домашньою господарочкою! А вона вчителькою виявилася! Горе мені!
Як ішли ми під вінець, ти казала: продавець,
А ти вчителька була, підманула, підвела!
Ти ж мене підманула, ти ж мене підвела,
Ти ж мене, молодого, з ума-розуму звела!
А із школи як прийдеш, на стіл зошити кладеш.
Пишеш, пишеш, а чого? Може, в тебе вже «того»?
Ти ж мене підманула, ти ж мене підвела,
Ти ж мене, молодого, з ума-розуму звела!
Ось поїду у ОТГ, хай розводить нас воно:
Тобі зошити й книжки, мені діти й пелюшки!
Ти ж мене підманула, ти ж мене підвела,
Ти ж мене, молодого, з ума-розуму звела!
Сценка
Ведучий. Уявіть, вчитель української літератури заміняє урок фізкультури.
Олару Вчитель. Доброго дня, дітки.
Всі. Героям Слава!
Олару Вчитель. Молодці! На Шевченка – Франка розрахуйсь.
Козарійчук Д. Шевченко!
Маліцький І. Франко!
Сухацький П. Шевченко!
Гривул К. Франко!
Смерека А. Шевченко!
Филипюк Р. Котляревський. Розрахунок закінчено.
Олару Вчитель. Молодці! Шевченки зробили крок уперед, повернулися Рильським до Рильського і повторюємо за мною: Зажурилися – повстали, зажурилися – повстали, зажурилися – повстали. Закінчили вправу, повернулися Мина Мазайлами до залу… Так, а що це ми стали, як лінія означення? А-ну, швидко в підмет!
(3 юнак стоїть на місці)
Олару Вчитель. Загребельного мені в Лісову пісню! Ти що, Нечуй-Левицький? Я тобі Лесею Українкою сказала: в підмет! Так, а зараз будемо здавати норматив «перекоти-поле».
Козарійчук Д. . А як ми будемо здавати «перекотиполе» без матів?
Вчитель. Без чого?
Козарійчук Д. . Без матів.
Олару Вчитель. Без чого?
Козарійчук Д. 5 юнак. Як ми будемо здавати «перекотиполе» без Леся Подерев’янського?
(1-й юнак піднімає руку)
Олару Вчитель. Що?
Филипюк Р.. Можна вийти?
Вчитель. Обставина?
Филипюк Р. . Ясла повні.
Вчитель. Що?
Филипюк Р. . Ясла повні.
Вчитель. Повне речення!
Филипюк Р. . Ревуть воли як ясла повні!
Олару Вчитель. Шуруй звідси. На цьому урок закінчено. На наступному будемо здавати стрибки у Довженка. І спробує хтось принести довідку, що він кріпак, я вам таку Кайдашеву сім’ю влаштую…
Самборська М. Сенсація, сенсація! Вперше у нашій школі відбудеться сеанс магії, який проводить — народна провидиця. Все скаже, як у воду гляне: що було, що є, що буде…
Звучить циганська мелодія, входить Елеонора, в руках у неї підзорна труба.
Довга А. Добрий день, панове та панянки! Йшла я мимо школи, дивлюся у віконечко – щось в залі діється: повно вчителів та вчительок і всі такі гарні, а кругом діточки солов’ями заливаються. Дай, думаю, зайду, подивлюсь я, що за свято таке? Підзароблю трішечки … (до вчителя).
Довга А. Ой, красуне, позолоти ручку – всю правду скажу: що було, що буде, чим серце заспокоїться… Бачу, лежить на тобі прокляття вже 2 роки. Але не довго ще тобі маятися – навесні вже розвіються хмари і потечуть з очей твоїх сльози радості та печалі. (Бабич Н.С.)
Довга А. (Підходить до директора). О! Чую надзвичайно сильну ауру! Це напевно козирний король. Тут амулетом не відбудешся, яйцем треба викачувати. Прийдете до мене в офіс, там приватно ми і поговоримо…
Довга А. (Підходить до Валентини Василівни). А от у тебе аура ще слабенька. (Бере руку). Бачу недоспані ночі біля конспектів. От тобі, треба амулет для сміливості. Як контрольні будеш перевіряти – одиничку пиши, а нулик дописуй; одиничку пиши, а двоєчку дописуй. І жодних проблем мати не будеш…
Довга А. Що ж це таке діється? Тут треба масово порчу знімати. (Бере підзорну тубу, наводить на зал, дивиться.) Бачу, бачу в залі панує нездорова атмосфера! Ви усі потребуєте радикального лікування від депресії, агресії, синдрому хронічного бажання підвищення зарплати, алергії на класне керівництво, ідіосинкразії до поурочних планів…Тут треба щось робити! Що ж зірки нам сьогодні віщують? (Дивиться вгору.) О, не все так погано: вас може врятувати наше музичне вітання.
Смерека А. Червоний колір – колір лідера, активності і життєвої енергії. Цей навчальний рік буде для вас роком відкриттів. Проявляйте ініціативу, приймайте сміливі рішення, обстоюйте свою точку зору. Усі проекти будуть успішними, керівництво неодмінно відзначить вас і гідно нагородить за працю. Рекомендовано взяти участь у конкурсі «Учитель року». Спробуйте! Хто шукає, той знаходить!
Задорожна М. Жовтий. Сонячний і яскравий колір. Сонячні і яскраві люди –ви обрали жовтий колір. Девіз року: «Посміхайтеся, посміхайтеся і ще раз – посміхайтеся!» Медитуйте – уперед до пізнання себе! Відкрийте світ поки що незатребуваних внутрішніх ресурсів: йога, бальні або східні танці, аеробіка і сальса, тренажерний зал, гімнастика, прогулянка на свіжому повітрі - усе це чекає на вас у новому році.
Зробіть вибір – і світ посміхнеться вам у відповідь.
Білецька С. Оранжевий. Доброта, ніжність, відвертість, легкість, свобода в усьому – навіть у виборі кулінарних вишуканостей. Гурмани, що тонко відчувають аромати спецій і прянощів! Вам сьогодні спеціальний рецепт від Юлії Висоцької із програми « Їмо вдома»: бутерброд «Зʼїж сам і поділися з колегою». За основу бутерброда можна взяти будь-яку креативну ідею, а краще хлібобулочний або кондитерський виріб.
Додайте заготовку – цитату класика або народну мудрість, а краще – ковбаски і сиру. Ще небагато зелені, тобто прикладів з особистого досвіду – і бутерброд готовий! Смачного!
Самборська М. Фіолетовий. Загадковість, багатогранність, інноваційність і ,якщо хочете, гламур! Додайте до цього декілька рекомендацій від Валентина Юдашкіна і ви – Зірка в усіх проявах! Готові?! Мода і стиль, панування смаку і шарму, експериментуйте!
Хто сказав, що класика не можлива без ексклюзиву? Спідниця – неодмінно має бути! Брюки - обовʼязково, навіть якщо ви їх ніколи не носили! Блузи і сорочки різних кольорів, фасонів і довжини! Костюми, кардигани, пончо й інші варіанти будуть актуальні. Фішка сезону – брошки! Здивуйте світ!
Миронець І. Синій. Ви обрали синій фант!? Ви просто не могли вчинити інакше: мрійливі, романтичні, терплячі і надійні люди. Для вас було замовлено ексклюзивний варіант прогнозу погоди на повний навчальний рік. Увага! Погода в школі для вашого перебування буде сонячною, лише інколи туманність у розумінні вимог керівництва, грози пройдуть стороною.
Дощі радості очікуються місцями , ближче до святкових днів. Вітер змін в освоєнні нових технологій і методик буде лише в бік посилення ефекту останніх. У цілому в природі не має поганої погоди і – головне – умійте реагувати і перемикатися!
Щур О. Білий. Колір надії, новизни і відкриттів! Білий – це колір, який поєднує в собі всі кольори. Порожнеча і наповненість, глибина і широта. Для вас побажання класиків і модерністів:
- Хочеш бути щасливим – будь!
- Надія – мій компас земний.
- Любов берегти умійте,
З роками берегти вдвічі сильніше.
Танець
Сценка Олару і Довга
Смерека А. Шановні наші, любі і рідні вчителі! Це свято ми приготували для Вас з теплом, ніжністю та любов`ю!
Адже, Ви заслуговуєте найбільших нагород, найвищих відзнак за свою віддану працю.
Миронець І. Бажаємо Вам здоров’я, миру, наснаги і добрих людей на Вашому життєвому шляху!
І завжди пам’ятайте, що ви заслуговуєте найголовнішого – бути щасливими!
Чекалюк А.. Спасибі вам, учителі,
Що йдем сміливо по Землі,
Що знаєм все про океани,
І чули навіть про лимани...
За Трою і за Карфаген,
За бензохлоропропілен,
За НЕ і НІ, за двічі два,
За ваші теплії слова.
За всі знання, що дали нам,
За це ми ДЯКУЄМО Вам!
Портей Т.Усі знання одержані важливі –
Вони згодяться потім на Землі.
За те, що добрі Ви до нас і терпеливі,
Спасибі, дорогі учителі.
За ласку Вашу, чуйність і турботу,
За те, що підняли нас на крилі,
За повсякденну, кропітку роботу
Спасибі, дорогі учителі.
Білецька С. І будете ви завжди на Землі
Для учнів, як одна свята родина.
І доти буде жити Україна,
Поки живуть у ній Учителі.
Пісня
Сценка « Про що мріють жінки»
Козарійчук Д.: Нам потрібно придумати своїм жінкам подарунок на день вчителя! Вже все перепробували ... Скрізь одне і теж пишуть.
Томюк М.: А давайте уявимо себе на їх місці. Про що б ми мріяли (решта косо дивляться на нього). А що, давайте хоч спробуємо (очі й уявляють собі щось).
Козарійчук Д: Ну хто про що мріє?
Смерека В.: Мрію прийти додому з роботи, розкидати одяг по квартирі, налити собі «Мохіто», і подивитися програму «Холостяк».
Томюк М.: Мрію старіти лише до 25-ти, а далі за бажанням.
Козарійчук Д: : Мрію, щоб вже, нарешті, винайшли надміцніші колготки, а то скільки можна.
Филипюк Р.: Продовжуємо. Мрію, щоб зайву вагу, як файли в комп'ютері, можна було видалити в корзину або скопіювати туди, де є вільне місце.
Томюк М: Хочу, щоб у чоловіка щоразу в голові звучали слова з пісні Святослава Вакарчука «Така як ти».
Смерека В.:: Хочу, щоб
макіяж вранці з'являвся зусиллям думки, а не зусиллям волі.
Козарійчук Д: Але насправді, хочу, щоб ранок починався з сніданку в ліжко калорійністю до 300 ккал.
Филипюк Р.: Хочу бути сильною статтю ... але тільки на час розпродажів.
Томюк М: Мрію, щоб чоловіки помічали їх нову зачіску до фрази: «Ти нічого не помічаєш?».
Смерека В.:: Мрію, щоб секрети з життя подружок оновлювалися десь раз на тиждень. Автоматично.
Козарійчук Д: Мрію, щоб пробника з жіночого журналу вистачало тижнів на два. Хочу влізти в ті старі джинси.
Филипюк Р.: Мрію про туфлі із запасним каблуком.
Томюк М: Мрію, щоб діти, чоловік та вся люди на землі були щасливими та здоровими.
Самборська М. Вітаємо наших турботливих працівників школи: медсестру, завгоспа, кухаря, майстра по поточному ремонту та прибиральниць службових приміщень!
Щастя, здоров'я й успіхів вам бажає,
Дай вам, Боже, ще довго молодіти,
Та й не одну осінь ще з нами зустріти.
Білецька С. Сьогодні вітання щирі
Ми вам принесли з любов'ю.
Живіть у добрі і мирі!
Хай буде міцним здоров'я!
Гривул К. Всі дні в вас хай будуть світлі!
Не знайте біди ніколи!
Хай буде найкраща в світі
Улюблена наша школа!
Довга А. Хай добре Вам весь час живеться
Без горя, смутку та біди,
А галаслива хай малеча
Приносить радість Вам завжди!
Пісня
Заповіт учителя
На сцені стіл , за столом сидить учителька , перевіряє зошити . Голова зав’язана рушником . Видно, що дуже втомлена . Голос за сценою . |
||
|
Смерека А. Спить все місто і село, Лиш в віконці Ліхтарик палає . То вчителька у розпачі Заповіт складає . Пише , як колись писала Онєгіну Таня , Як писав поет Шевченко Останнє бажання . |
|
|
Щур О. Як умру , то поховайте мене біля школи . На педраді не згадуйте Вже більше ніколи . На вінок мені не тратьте Ні грошей , ні часу , Бо я знаю , що учитель Не має запасу . На могилу покладіть Які-небудь квіти . Не забудьте в руки дати План самоосвіти . Щоб усе було зі мною : Конспекти , програми , Вся література інша Й поурочні плани . Плаче завуч , похилившись : Ой вчителю мій , вчителю, Ким же я твої уроки Заміняти маю ? Ви завуча заспокойте , Дайте йому раду , Якщо треба , то скликайте Екстрену педраду . А за мною ви не плачте – Хоч тепер спочину . Всі турботи виховання Вам , живим , покину . І нехай мене наступники Не згадують лихом , Що із двійки робила трійку , Аби було тихо .
|
|
Смерека А.. Всіх, завдяки кому злітають в небо літаки, будуються міста, здійснюються відкриття і входять в життя нові технології, всіх, хто терпляче вів за руку і допомагав робити перші кроки до знань, вітаємо з чудовим святом — днем вчителя. Спасибі вам за розумне, добре, вічне. Всі квіти світу — до ваших ніг. Щастя вам і благополуччя, дорогі вчителі.
Олару Н.. Сьогодні, в День учителя, дозвольте оголосити ваші оцінки.
Терпіння – 12, почуття гумору – 12, кмітливість і винахідливість – 12, любов до дітей – 12, здатність зберігати спокій і посміхатися навіть в той момент, коли це неможливо – 12 з плюсом! Так тримати! Зі святом!
Томюк І. Нехай в житті вашої розпускаються квіти, добром постійно будуть наповнені серця, уваги, терпіння, сил і життєвої енергії без кінця. Бажаю з ентузіазмом виконувати свою роботу, пишатися обраною професією, не забувати що вчитель – це покликання, місія, надбання.
Радуйте і бережіть себе!
(дарують квіти)
Пісня я бажаю
Гривул К. Хай незгоди й негаразди вас обминають.
Хай душа і тіло ваші старості не знають,-
Щоб попри всі проблеми і капосні реформи,
Ви ніколи не втрачали бадьорої форми.
Смерека В. Бажаємо мати гарну квартиру чи хату,
Достаток щоб в них був завжди,
Бажаємо мати збільшену зарплату,
Щоб від гривень тріщали ваші гаманці.
Сухацький П. Щоб мали щастя і здоровя ви багато,
Щодня щоб їли м'ясо й мармелад.
Щоби на вас із неба падав
Лише щасливий зорепад.
Довга А. Хай радість вам життя дарує,
Щоб посміхались ви весь час.
Хай мрії ваші всі здійсняться,
Прийміть же квіти ці від нас.