10 липня о 18:00Вебінар: Мультфільм за 5 хвилин: онлайн-сервіси для створення анімації та монтажу

Сценарій "Життєва золота осінь"

Про матеріал
Сценарій свята до Дня громадян похилого віку, ветеранів та інвалідів. Турбота необхідна кожної хвилини не як відзначення святкової дати, а як повага до людей, які своєю багаторічною працею заслужили на глибоку пошану нащадків.
Перегляд файлу

1 ЖОВТНЯ – МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ЛЮДЕЙ ПОХИЛОГО ВІКУ
СЦЕНАРІЙ КОНЦЕРТУ, ПРИСВЯЧЕНОГО МІЖНАРОДНОМУ ДНЮ ЛЮДЕЙ ПОХИЛОГО ВІКУ.

 

Виховний захід «Життєва золота осінь»                                   

 У фойє  у запису звучить інструментальна музика. Сцена святково прикрашена.
Звучать позивні. На сцену виходять ведучі

 Ведуча:
Добрий день, дорогі друзі!

Ведучий:
Добрий день, наші почесні гості – люди старшого покоління – досвідчені, мудрі, добрі.

Ведуча:
Сьогодні ми відзначаємо Міжнародний день людей похилого віку!

Ведучий:
Людина похилого віку, гідна поваги навіть тому, що їй це по милості Божій вдалося.

Ведуча:
У наймудрішій книзі на землі, в Біблії, Святому Писанні, говориться про те, що від нашого ставлення до наших батьків і матерів безпосередньо залежить наша власна тривалість життя на цій землі. Зневагою до проблем літніх людей ми сіємо свої власні майбутні проблеми.

 Ведучий:
Указом Президента України 1 жовтня визначено Днем ветерана.
І саме символічно, що цей день збігається з відзначенням Міжнародного дня людей похилого віку.

 Ведуча:
Встановлення Дня ветерана у нашій країні засвідчує глибоку пошану суспільства до Вас, людей старшого покоління, посилення уваги до ваших потреб, високу оцінку ваших ратних і трудових подвигів, неоціненного внеску у становлення Української держави та рідного Запорізького краю, зміцнення їх економічного та культурного потенціалу.

 Ведучий:
Урочистості присвячені Міжнародному дню людей похилого віку оголошується відкритими!

 Звучить Державний гімн України (у запису)

Ведучий:
Шановні друзі! Турбота про громадян похилого віку, ветеранів та інвалідів необхідна кожної хвилини не як відзначення святкової дати, а як повага до людей, які своєю багаторічною працею заслужили на глибоку пошану нащадків.

 Ведуча:
Одним із першочергових завдань української влади, яка йде шляхом економічних і соціальних реформ, є належне забезпечення повсякденних потреб та духовних інтересів наших найповажніших співгромадян.

Ведучий:
Держава, що попри усі негативні наслідки світової фінансової кризи стала на шлях сталого розвитку і створює такі умови життя для людей літнього віку, на які вони сповна заслужили.

 Ведуча:
А свято нехай послужить зціленню і відродженню наших душ.
Тож сьогодні, коли всі ми і вся Україна вшановує вас – свою гордість і славу, прийміть наші найщиріші вітання:
соло на акордеоні «Святкові візерунки», виконує Валерій Зінич, керівник ансамблю металофонів «Веселі музики»

Ведуча:
Дорогі наші! У цей чудовий день осінній, У атмосфері цій родинній, Ми вас вітаємо зі святом Й від серця хочемо сказати…

Ведучий:
Добро хай множиться і щастя, Міцне здоров’я хай додасться, Відніметься хай сум і лихо, Співає пісню серце стиха, І доля в дім добром іде… Прийміть від нас цей музичний подарунок.
зустрічайте Антоніну Репіну із піснею «Запорізький край»

Ведуча:
Кажімо більше ніжних слів Знайомим, друзям і коханим. Нехай комусь тепліше стане Від зливи наших почуттів… Кажімо більше ніжних слів, Комусь всміхаймось ненароком. То не життя людське коротке – Короткі в нас слова черстві. Кажімо більше ніжних слів.
Наше свято продовжує ансамбль металофонів «Веселі музики» 
музична композиція «Дивограй»

 Ведуча: Дорогі наші! Знаєте, якось не вірно називати Вас літніми людьми. Адже ви молоді душею, у вас такі натхненні, красиві обличчя, на яких світяться посмішки, а очі випромінюють доброту. А секрет вашої молодості дуже простий – це безмежний  оптимізм. Тому нехай і надалі ваша молодість душі, ваші веселі, щасливі посмішки ніколи не згасають.

Гумористичні мініатюри  читає Олександр Бєлка, вихованець театрального колективу «Синій птах»

Ведучий: День літньої людини для всіх нас – особливе свято. З дитинства ми вбираємо від людей старшого покоління народні традиції і мудрість, основи культури і рідної мови.

Ведуча: З бабусиних казок, з розповідей діда народжується наша перша любов до рідної землі. Тому ваша народна мудрість і невичерпний житейський досвід – є неоціненним скарбом нашого життя.

Вокальний ансамбль «Маленька країна» із  піснею «Кришталеві роси» 

Ведучий: Як виглядає сучасна бабуся? Найчастіше це ще молода жінка, у якої є улюблена робота, онуків вона бачить, зазвичай, лише по вихідних... А є бабусі, які залишають роботу, щоб допомогти виховувати онуків, беруть на себе усі турботи по дому.

 Ведуча: Вони безмежно люблять своїх онуків, оберігають від усіх труднощів, часом приховують пустощі від батьків. У їхніх добрих і сильних серцях ми черпаємо підтримку і розуміння, терпіння і любов, енергію і натхнення. Дякуємо вам рідненькі!

Ведучий: А зараз, дорогі наші гості, Вас поспішає привітати наймолодше покоління.

  Ансамбль сопілкарів з музичним вітанням «Коломийки», «Bessame»

Ведуча: У житті кожного з вас, як і в природі, є також 4 пори року: зима – білосніжне дитинство, весна – квітуча юність, літо – буйний розквіт сил і золота осінь – багата і мудра.

 Ведучий: Так нехай ваша життєва золота осінь дарує нам усім мудрість душі, багатство життєвого досвіду і незгасне тепло ваших сердець.
А зараз до вашої уваги

пісня «Эти глаза напротив», виконує Валерій Зінич, керівник ансамблю металофонів «Веселі музики»

Ведуча: Іноді в житті кожного із нас буває, коли восени раптом наступає весна, а взимку розпускаються троянди – символ вірності й любові!

Ведучий: Таке трапляється, коли людина любить. Адже любов і життя нероздільні. Від народження й до глибокої старості ми любимо. Спочатку – батьків, близьких, потім своїх наречених й, нарешті, своє майбутнє – дітей й онуків. І зберігається ця любов у наших серцях.

А наш концерт продовжує Ліза Михайловська, солістка вокального ансамблю «Маленька країна».     

Пісня «Україна моя калинова»

Ведучий: Нові часи, нові завдання, нові вимоги… Сьогодні ми є свідками великих перетворень, що відбуваються в нашій країни, але ніколи не забудемо ми того, що зроблено руками людей старшого покоління. Вони могутня основа нашої історії.

Ведуча: Вони зводили фабрики і заводи, воювали на фронтах, сумлінно працювали в мирний час, виховували нас, своїх дітей і онуків. Величезне спасибі їм за це!!!

Вітайте ансамбль «Маленька країна». Пісня «На нашій Україні»

Ведучий: Наші серця, наші душі звеличуються, сповнюються силою від української землі. Наші красиві вуста наповнюються рідним словом, українською піснею. Для кожного з нас вона – Україна – найрідніша, наймиліша, найкрасивіша країна на світі.

Пісню про рушники співає Валентин Украдиженко

Ведуча: Ми були б дуже раді і щасливі, якби від сьогоднішнього свята ви залишили у своєму серці краплину любові до рідного краю. Бо коли живе культура, звичаї, традиції нашого народу, ще більше збагачуємось не лише ми, а й цілий світ.

Романс «Белой акации гроздья душистые» співає Людмила Вайло, керівник вокального ансамблю «Маленька країна»

Ведуча: Шановні наші батьки, дорогі ветерани! Ми ще раз висловлюємо вам щиру повагу та глибоку вдячність за високу громадянську свідомість та розуміння і важливий внесок у розбудову нашої області і Держави.

 Ведучий: Щиро бажаємо вам міцного здоров’я, душевної рівноваги, тепла рідних і близьких, довгих років життя!

Разом: Зі святом вас!!!

  У залі звучить інструментальна музика у запису Кітаєва

                                   

 

 

1

 

docx
Додано
14 травня
Переглядів
63
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку