Shopping ( розробка уроку)

Про матеріал
Розробка для використання на уроках англійської мови в 4 класах НУШ. Містить інтеактивні вправи для узагальнення вивченого матеріалу
Перегляд файлу

Тема: Покупки .

 

Мета: Закріпити ЛО  теми та опрацювати їх вживання в мовленні. Продовжувати вчити учнів будувати висловлювання з вивченою лексикою у діалогічному мовленні;

 розвивати навички читання, аудіювання та письма; розвивати фантазію і творчі здібності; розвивати в учнів вміння працювати в парах, в групах, самостійно;

Виховувати правила толерантної поведінки під час покупки продуктів магазині.

Очікувані результати:

учні повинні:

називати  тематичні слова;

читати тематичний текст з повним його розумінням; використовувати вивчені лексичні одиниці в усному продукуванні;

Тип уроку: урок практичного застосування вивченого матеріалу

Оснащення; дошка, підручник, робочий зошит, роздатковий матеріал, тематичні картинки, проектор, продукти харчування для наочності, відеоматеріали.

 

 

 

 

Хід уроку

І. Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення (слайд 2)

Good afternoon boys and girls! At the very beginning let’s have some act.

Our mood is good. Let’s start the lesson

1. Привітання (слайд 3)

  1.    Повідомлення теми та мети уроку
  2.    Today we have got an unusual lesson. We have many guests. Let’s make our lesson interesting. Today we’ll speak about…

T: And now look at the screen and try to guess what is the topic of our lesson (слайд 4)

Ok. The topic of our lesson is “ Shopping” ( слайд 5).

There are two shops in our classroom ( greengrocery and grocery ). But where are our products? What should we do?

( Заходить кур’єр та заносить посилку з товарами ).

 T: Ooo …. There is a package for us. Do you want to know what is there inside the box? You have to work hard and take products from the box for your shops and then you’ll go shopping.

So, today you’ll review the words on the topic «Shopping», use the words on the topic , read and understand the text ,try to make a shopping list and go shopping.

By the end of our lesson you will name new words, make a shopping list and do shopping.

  1.    Введення в іншомовну атмосферу
  1.     Активізація ЛО попередніх років навчання But at first we have to brush up the vocabulary. Listen to me and repeat after me all together.

T—Ps

b) let’s read the tongue-twister (T—Ps ) ( слайд 6)

 

с)  Song  «Do you like?...» (слайд 7)

 

IІ. Основна частина уроку

Phonetic Drills 1 хв

At first we have to revise some words but let’s train our tongue (на дошці зразки упаковок і тар, діти проговорюють їх за вчителем)   

1)( слайд 8 )

аг: bar, carton, jar

о: bottle

а : pack, bag

 

2) (на дошці зразки упаковок і тар, діти проговорюють їх за вчителем)   

 

 

  1.    Lexical games
  1.     find the food words and circle them (довгий ланцюжок) (слайд 9)

 

  1.     Let’s match the food package ( в учнів частини словосполучень, їм потрібно знайти «свою пару» та почитати с\с ). Перевірка слайд 10-14.

 

  1.              Game *In the Fridge* ( слайд 15)

There are different packages with the products in the shops.  And we have to learn to make up sentences with such words. But first put the products into the right place using   how many\ how much  ( повторення правила)

Фізкультхвилинка ( слайд 16)

 Повторення граматичного матеріалу. Розвиток навичок письма

  1. T: Open your copybooks, write down the date and correct the sentences from the screen ( слайд  17) ( повторення правила)
  2. Аудіювання
  • семантизація ЛО тексту
  • слухання тексту (слайд 18)
  •  True/False ( перевірка слайд 19)

 

  1. Читання ( слайд 20)

Task 1.Rewrite the sentences: ( слайд 21)

  •     Today is Sunday / Saturday
  •     My favorite place to go is the market / supermarket
  •     Most of all I like cocoa / chocolate.

 

  1.    Shopping List

It’s time to go to the shop. We need to make shopping lists  ( Робота в групах з представленням) .

 

1st group *What do you need for vegetable salad?* ( I need….. ) .

2nd group *What do you need  for an apple pie?*

( I need….. ) . Учні зачитують списки.

T: And now it’s time to make up dialogues and go shopping

Складання діалогів, похід до магазину  

( рольова гра )

III. Заключна частина уроку  

1. Summarizing

You have done a lot of work. You were brilliant.

(Read learning outcomes on the board)

We can name thematic  words

 We can read and understand the text

We can make a shopping list and dialogues

It’s time to say good-bye

           Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №87

 

 

 

 

 

 

 

 

                                Покупки

 

 

 

 

 

 Конспект уроку з англійської              мови 4 класу

 Підготувала:

                                                                                   Вчитель англійської мови

                                                                                   Петінова О.М.

 

 

 

 

 

 

                    2021 рік