26 вересня о 18:00Вебінар: Особливості статевого виховання у школах України

Стаття "Повагу самостійно заслужи і інших теж ти поважай! "

Про матеріал
Метою уроку була виховати в учнів доброту, повагу до людей старшого покоління, уміння шанувати близьких людей та нагадати всім про людський обов’язок бути турботливими та милосердними до найповажнішої частини суспільства. Та якби кожна зла людина зробила на одну злу справу менше, а добра — на одну добру справу більше, наскільки світлішим стало б наше життя.
Перегляд файлу

Будь чистою і світлою, дитино.
Добро твори у світі кожен час.
Добро і є та категорія єдина,
Яка веде до світла кожного із нас.
Добром на доброту відповідай щоднини
Й на зло також добром відповідай.
Покликання найбільше для людини -
Добро творити! Це запам’ятай.

Із 1999 року першого жовтня відзначається Міжнародний день людей похилого віку. Людей, на долю яких лягли тяжкі випробування, людей, яких сьогодні держава неспроможна захистити, їм потрібні наші підтримка, турбота. Тому у Вовчищовицькому НВК,  Мостиського району було проведено годину спілкування у 7-6 класах "Повагу самостійно заслужи і інших теж ти поважай!", де учні декламували вірші, дивились відео «Роби добро». Найцікавішим для учнів було те , коли створювали своїми руками серце під назвою «Іду робити добро…».Учні 3класу на уроці трудового навчання виготовляли вітальні листівки "Ваші руки сяють добротою", щоб вручити їх рідним бабусям і дідусям. Метою уроку була виховати в учнів доброту, повагу до людей старшого покоління, уміння шанувати близьких людей та нагадати всім про людський обов’язок бути турботливими та милосердними до найповажнішої частини суспільства. Та якби кожна зла людина зробила на одну злу справу менше, а добра — на одну добру справу більше, наскільки світлішим стало б наше життя. Із давніх-давен дзвони, окрім богослужіння, повсюдно використовувались як набат для сповіщення про якесь лихо — пожежу, вороже нашестя . Сьогодні дзвони б’ють на сполох, закликаючи нас до милосердя, доброти. Бо тільки милосердя робить нас справжніми людьми.

Мочерад Людмила, педагог-організатор

На данном изображении может находиться: 6 человек, люди стоятНет описания фото.На данном изображении может находиться: 6 человек, люди улыбаются, люди стоятНа данном изображении может находиться: 4 человека, люди стоят и ребенок

docx
Додано
26 березня
Переглядів
86
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку