«ЗАТВЕРЖУЮ»
Завідувачка
(НАЗВА)філії І-ІІ ступенів
___________ прізвище
«___» ______________ 20__р.
СТАТУТ
мовного табору організованого дозвілля «СОНЕЧКО»
Схвалено
зборами трудового колективу
…………. філії І-ІІ ступенів
Протокол № __
від «__» _______20__ р.
І. Загальні положення
1.1. Філологічний табір організованого дозвілля «Сонечко» з денним перебуванням створений на базі М……………. філії І-ІІ ступенів
і знаходиться у комунальній власності.
1.2. Юридична адреса мовного табору організованого дозвілля «Сонечко» (індекс), (назва) філія І-ІІ ступенів , село ……, вул. Чайки, 1, Житомирського району, Житомирської області.
1.3. Засновником (власником) мовного табору організованого дозвілля «Сонечко» є відділ освіти (назва)ОТГ, Житомирського району, Житомирської області та загальноосвітній заклад.
1.4. Табір створений з метою реалізації прав кожної дитини на повноцінний відпочинок, зацікавлення до вивчення державної мови, зміцнення здоров'я, задоволення інтересів і духовних запитів, відповідно до потреб дітей шкільного віку.
1.5. Табір є сезонним, розміщується в стаціонарному приміщенні на базі навчального закладу.
1.6. Головними завданнями дитячого табору відпочинку є:
1.7. Табір у своїй роботі керується Конституцією України, законами України, актами Президента України та Кабінету Міністрів України, Законом України «Про освіту», Тимчасовим положенням про дитячий оздоровний заклад, затвердженим наказом Міністерства освіти України від 30.06.1999 р. № 229, наказами та розпорядженнями відділу освіти, типовими положеннями та статутом.
1.8. Табір самостійно приймає рішення і здійснює діяльність в межах своєї компетенції, передбаченої законодавством України та власним статутом.
1.9. Табір несе відповідальність перед особою, суспільством і державою за:
1.10. Мовний табір має право:
1.11. Медичне обслуговування дітей та створення відповідних умов для його організації забезпечується засновником (власником) та медичний працівником школи.
ІІ. Організація і основи діяльності
2.1. Мовний табір організованого дозвілля планує свою роботу самостійно. В плані роботи відображаються найголовніші питання табору.
2.2. Табір працює з денною формою перебування.
2.3. Зарахування дітей до табору відпочинку здійснюється на підставі оздоровчої путівки або заяви батьків (опікунів, піклувальників), довідки про стан здоров’я дитини, профілактичні щеплення та епідемічний стан середовища, в якому проживає дитина.
2.4. Робота в мовному таборі організованого дозвілля розпочинається о 9 годині і закінчується о 13.00 годині.
2.5. Терміни оздоровлення і відпочинку дітей визначаються засновником з урахування місцевих умов та при узгодженні з відповідними органами виконавчої влади і становить 7 днів, протягом 4-х годин.
2.6. У мовному таборі створюються загони та групи, наповнюваність яких не повинна перевищувати: для дітей 6-9 років – 25 осіб, 10-14 років – 30 осіб,старших 14 років – 35 осіб.
ІІІ. Учасники оздоровчо-виховного процесу
3.1. Учасниками оздоровчо-виховного процесу в мовному таборі організованого дозвілля є: діти, керівники, педагогічні працівники, інші спеціалісти.
3.2. Права і обов’язки дітей, педагогічних та інших працівників визначаються чинним законодавством та цим статутом.
3.3. Діти мають право: