Створення складених векторних зображень в середовищі Corel Draw

Про матеріал

Презентацію рекомендовано для використання на уроках з теми "Комп'ютерна графіка" при вивченні графічного редактора CorelDraw. Класи з поглибленим вивченням інформатики (допрофільні класи) або спецкурс, факультатив.

Зміст слайдів
Номер слайду 1

Чи зустрічали ви подібні зображення, якщо так, то де?

Номер слайду 2

Тема уроку“Створення складених векторних зображень”

Номер слайду 3

Гільйошна графіка. Гільйо́ш (від фр. guilloché — візерунок з хвилястих ліній) — орнамент у вигляді густої мережі хвилястих фігурних ліній, що переплітаються між собою. Активно використовувався для ліпних прикрас у класичній архітектурі. Гільйош зустрічаються у романській архітектурі, архітектурі ренесансу та неокласицизму. Церква св. Михаїла, портал північного трансепта, Павія, Італія. Гільйош на арці входу до храму, S. Salvatore in Lauro, Рим. Фриз. Храм в Пальмірі. Сирія

Номер слайду 4

Завжди було цікаво: як Фаберже робив свої прекрасні речі?Гільйошована робота на емаліСвітло-синя гільйошована емаль

Номер слайду 5

Сонячний гільйошований візерунок на годиннику. Чоловічі годинники, рукотворні, гільйоші! Станки 18 ст. Годинник ручної роботи з використанням гільйоші.

Номер слайду 6

Сертифікати

Номер слайду 7

Свідоцтва

Номер слайду 8

Дипломи

Номер слайду 9

Банкноти та акцизні марки

Номер слайду 10

У поліграфії техніку гільйош використовують для захисту цінних паперів від підробок. У наші дні для побудови гільйошу використовують комп'ютери, а раніше використовували спеціальні гільйошні машини. Найпростішу гільйошну машину продавали в СРСР як дитячу іграшку «Спірограф».

Номер слайду 11

Дотримуйтесь правил техніки безпеки при роботі за комп'ютером

Номер слайду 12

Підсумок уроку. Я дізнався…Я навчився…Я зрозумів…Мені цікаво було…Мені сподобалось…

Номер слайду 13

Технологічні способи друку. Орловський друк – це різновид офсетного друку, багатоколірний друк в один прогін, що даєзмогу досягати на зображенні точного поєднання фарб різних кольорів у нерозривних лініях. Металографічний друк – це один з різновидів глибокого друку під великим тиском і з викорис-танням спеціальних фарб, що дає змогу отримати різні півтони, а також рельєфне зображення, якеможна перевірити на дотик.Ірисовий друк – прийом багатоколірного друку, за якого отримують плавні переходи одногокольору в інший без розриву ліній елементів зображень. Спосіб офсетного друку – технологія, заякою фарба з друкарської форми передається на задруковувальний матеріал за допомогою проміж-ного офсетного циліндра. Спосіб трафаретного друку ґрунтується на передаванні зображення з використанням друкарської форми (трафарет), крізь осередки друкуючих елементів якої продавлюється друкарська фарба за допомогою ракеля. Глибокий друк – передавання зображення на матеріал з друкарської форми, на якій друкуючіелементи поглиблені відносно пробільних. Високий друк використовується у квитках або іншихдокументах чи поліграфічній продукції для персоналізації і нумерації. Сухим або безводнимофсетом називають спосіб друку на спеціальних машинах за допомогою спеціальних форм і фарб. Він забезпечує можливість друку з дуже високими лініатурами растру (аж до 800–900 lpi).

Станьте першим, хто оцінить розробку

Щоб залишити свій відгук, необхідно зареєструватись.

Дякуємо! Ми будемо тримати Вас в курсі!
pptx
До підручника
Інформатика 8 клас (Ривкінд Й.Я., Лисенко Т.І., Чернікова Л.А., Шакотько В.В.)
Додано
11 січня
Переглядів
284
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку