Додатки до опису педагогічного досвіду вчителя Кузьменко Н.М.
Додаток 1.
Інтерактивні інтернет-ресурси для використання в процесі дистанційного навчання англійської мови
Interactive games
Puzzles and quizzes
Join in
Games BBC Bitesize
c) https://www.bbc.co.uk/bitesize/collections/primary-games/1
Games for primary school learners
d) https://www.educationquizzes.com/ks2/english
Education quizzes
e) https://www.rsc.org.uk/education/teacher-resources/interactive-learning-resources
Interactive learning resources
f) https://www.educationquizzes.com/ks3/english-spelling/
Spelling quizzes
Додаток 2.
Ресурси для вчителів англійської мови
Google Resources for Classrooms
https://www.uis.edu/colrs/teaching/
Free Google Emojis to Organize Your Classes
Online Teaching and Technology Blog
100 remote learning activities, templates and tutorials
https://ditchthattextbook.com/elearning-activities/
Додаток 3.
Інструкція зі створення та використання інтерактивних квізів «Кахут»
On the right-hand side, you can easily change the question type without having to retype it.
Додаток 4.
Інструкція з використання звітів «Кахут» з метою оцінювання навчальних досягнень учнів
Here’s how you can use Kahoot reports to collect valuable assessment analytics:
Додаток 5.
План-конспект уроку англійської мови з використанням інтерактивних технологій на тему «Свята. Моє улюблене свято»
Тема: Свята. Моє улюблене свято
3-й клас
Цілі:
Практична: активізувати вживання лексики з теми, ввести та опрацювати нові лексичні одиниці; формувати навички вживання граматичних структур типу My favourite holiday is…
Навчальна: формувати предметні компетентності:
- комунікативно-мовленнєву: удосконалення вміння висловлюватись;
- лінгвістичну: уміння опрацьовувати письмове повідомлення;
- граматичну: здатність користуватися граматичними ресурсами мови;
- соціолінгвістичну: уміння використовувати вирази ввічливості.
Розвивальна: розвивати ключові компетентності:
- соціальну: уміння працювати в групах, парах;
- здоров’язберігаючу: розвивати навички збереження здоров’я.
Виховна:
- сприяти розвитку самостійного та логічного мислення; виховувати увагу;
- прищеплювати культури святкування зимових свят, інтерес та повагу до традицій країни, інтерес до вивчення англійської мови.
Тип уроку: комбінований урок.
Форми роботи: фронтальна, індивідуальна, робота в парах. Обладнання: підручник, робочий зошит, тематичні картинки, магічна скринька, індивідуальні картки, флеш-картки, ервоні ковпачки, іграшка Діда Мороза, аудіозаписи, ноутбук.
Хід уроку
I.Підготовка до сприймання іншомовного мовлення.
1. Привітання (Greeting) 1 хв.
2. Повідомлення теми та мети уроку (Aims and objectives). 1хв.
II. Введення в іншомовне середовище (Warming up).
1. Пригадування пір року 5 хв
III. Основна частина уроку
1. Введення і закріплення нових ЛО 7 хв.
2. Розвиток навичок діалогічного мовлення. (Speaking) 5 хв.
3. Удосконалення навичок письма. (Writing) 5 хв.
4. Фізкультхвилинка 2 хв.
5. Удосконалення навичок читання. (Reading) 5хв.
6. Удосконалення навичок аудіювання. (Listening) 6 хв.
7. Рефлексія. (Crossword) 5 хв.
IV. Заключна частина.
1. Підсумок уроку (Summarizing) 2хв.
2. Домашнє завдання (Homework). 1хв
Хід уроку
I. Підготовка до сприймання іншомовного мовлення.
1. Привітання (Greeting) 1 хв.
Good morning, pupils!
(Good morning, teacher!)
I am glad to see you!
(I am glad to see you, too!)
2. Повідомлення теми та мети уроку (Aims and Objectives). 1хв.
Today we are going to speak about…… Look at the picture.
(Вчитель показує картинки iз зображенням свят, учні розглядають і формулюють тему уроку).
You are right! The topic of our lesson is “Holidays. My favourite holiday”
What do we usually do at our English lessons? (учні пригадують вивчений вірш)
We like to read,
We like to play,
We like to study
Every day.
OK. Today we’ll speak, read, play and even sing to know more about holidays.
We’ll improve our speaking, reading, writing skills. We’ll listen to the text and have a lot of fun. So, let’s get started!
II. Введення в іншомовне середовище (Warming up).
1. Учням пропонується переглянути відео та пригадати пори року англійською мовою з використанням ресурсу
https://www.bbc.co.uk/bitesize/topics/zkvv4wx/articles/zcx3gk7
III. Основна частина уроку
1. Введення і закріплення нових ЛО 7 хв.
Pupils, look at the blackboard. What words and word-combinations do you associate with the word «Holiday (Свято)»? (Діти вибирають картинку, називають її українською мовою та прикріплюють магнітом до дошки. Вчитель під кожною картинкою чіпляє назву свята англійською мовою. Після закінчення побудови словникової карти, учитель називає свято, учні кілька разів повторюють за вчителем)
Гра “What holiday is this?”
Використовуються флеш-картки.
Міні-квіз. Учням пропонується виконати нескладне завдання з використанням ресурсу https://www.bbc.co.uk/bitesize/articles/zhtp2v4
2. Розвиток навичок діалогічного мовлення. 5 хв.
What is your favourite holiday? (Вчитель вводить запитання, перекладає його і учні дають відповідь, використовуючи структуру My favourite holiday is….)
(Діти працюють в парах, запитуючи один одного про улюблене свято)
Діалог
- What is your favourite holiday?
- My favourite holiday is Easter. What is your favourite holiday?
- My favourite holiday is New Year
3. Удосконалення навичок письма. 5 хв
Look, what is wrong with these sentences! Let`s correct them! (Учні працюють самостійно з картками, ставлячи слова у потрібному порядку. Учні читають речення, перекладають і записують у зошити).
4. Фізкультхвилинка 2 хв.
Well done! Now have a rest!
«Father Frost is coming» (Учні одягають на голови новорічні ковпачки, стають у коло і співають пісеньку з рухами, повторюючи за вчителем)
5. Удосконалення навичок читання. (Reading). 5 хв.
(Вчитель пропонує учням дістати зі скриньки написані побажання, прочитати їх і перекласти).
I wish you to be happy!
I wish you to be healthy!
I wish you to have a nice winter holiday! Etc.
6. Удосконалення навичок аудіювання. (Listening). 6 хв.
(Вчитель вмикає аудіозаписи святкових пісень, учні підіймають картку з назвою того свята, про яке співалось у пісенці).
7. Рефлексія. (Crossword). 5 хв.
1. A holiday when we sing songs coliadkas. (Christmas)
2. A holiday, when a Father Frost brings presents. (New Year)
3. A holiday, when we nave a cake with candles and presents. (Birthday).
4. A holiday, when we color the eggs and glorify Christ. (Easter)
IV. Заключна частина.
1. Підсумок уроку (Summarizing) 2хв.
And now, children, let’s summarize our work.
What have you learned? (Учні дають відповіді)
Let`s remember the names of all holidays. (Вчитель показує картинки зі святами, учні хором називають їх).
So, your marks are….
2. Домашнє завдання (Homework). 1хв
Your homework will be to make a drawing of a holiday and write about it 4 sentences.