Тема: «Різдво у різних країнах світу»
Мета: повторити й активізувати лексичний матеріал Christmas, Christmas tree, Santa Claus, candy cane, presents, fireplace, wreath, snowman, stockings, bells, ornaments sleigh, winter та закріпити їх уживання в усному мовленні; ознайомити учнів з читанням літер oy, oi , що позначають звук ; розвивати навички монологічного мовлення; практикувати в аудіюванні; розвивати навички письма.
Обладнання: комп’ютер, екран, демонстраційний та роздатковий матеріал, робочі зошити.
ХІД УРОКУ
І. ОРГАНІЗАЦІЙНА ЧАСТИНА УРОКУ
1. Привітання (3 хв)
T: Stand up, please! Good morning!
Ps: Good morning teacher!
Watching video song “Hello! How are you?”
2. Повідомлення теми та мети уроку (1 хв)
Today we are having a special lesson and special guests. So I hope we will do our bests and at the end of the lesson you will get a surprise from me. Today we are going to speak about Christmas. We will revise new words, read the information about the holiday, play games, write and sing. We will be able to name new words and know English even better.
Сьогодні ми поговоримо про речі, без яких неможливо святкувати Різдво. Ви повторите слова, вчитимемося їх читати, виконуватимемо різні вправи, будемо грати в ігри, читати й писати. А щоб отримати вкінці уроку від мене сюрприз, вам необхідно буде назбирати під час роботи якомога більше сніжинок.
So, let’s start our lesson.
3. Уведення в іншомовну атмосферу ( 5 хв)
1. And now let’s play a game with Christmas stockings ( 5 хв )
Your task is to choose the card, read the question and answer it.
T: Do you like to sing? So, let’s sing a karaoke song about Jingle Bells. ( 3 хв )
Oh, you are good singers!
ІІ. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ.
1. Повторення вивчених ЛО ( 5 хв )
Put the letters in the correct order. Учні працюють в групах і розташовують літери у правильному порядку. Перевіряємо правильність написання слів.
За кожну правильну відповідь учень отримує сніжинку.
(Santa Claus, bells, presents, stockings, fireplace, candy cane, wreath, ornaments)
2.Перевірка домашнього завдання
Кожен учень читає текст по одному реченню.
It is winter, it is cold
Santa Claus is very old.
But he is always full of joy
And glad to give me a nice toy!
What sound do you hear in the words “toy”, “joy”? Sound
Читаємо слова зі звуком на плакаті
3. Розвиток умінь мовлення ( 4 хв )
Побажання Санта Клауса
Teacher: Look at the blackboard. We have a guest who wants to wish us merry Christmas. Let’s read what wishes Santa has got for us.
I wish you….
Учні читають побажання Санти по одному.
4. Розвиток навичок письма. Робота з листівками (5 хв)
Teacher: Ok! Thank you! It was great! And would you like to wish something to your friends? You can do it right now! I give you postcards and your task is to choose the best wishes from the blackboard and write it down.
5. Фізкультхвилинка (3 хв)
Продовжуємо тему побажань піснею. We wish you merry Christmas song
ІІІ. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ
Домашнє завдання (1 хв )
Your home task is to learn the poem by heart. Вдома вивчити вірш напам’ять
Підбиття підсумків уроку ( 2 хв )
Підрахунок сніжинок. Учні ланцюжком називають скільки сніжинок вони мають.
T.: How many snowflakes have you got?
P1: I have got two snowflakes.
So, my dear, our lesson is over. I hope you liked it. And now as I have promised, you will get a surprise from me – props for the photo session.
1