ПЛАН-КОНСПЕКТ
ПРОВЕДЕННЯ УРОКУ
З МАТЕМАТИКИ
СТУДЕНТКИ 4 КУРСУ, 43-Ш ГРУПИ
ПОБОРОЗНИК ЯНИ
В 3-Г КЛАСІ
КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «НАВЧАЛЬНО-
ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС:
СПЕЦІАЛІЗОВАНА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА I СТУПЕНЯ
З ПОГЛИБЛЕНИМ ВИВЧЕННЯМ ІНОЗЕМНИХ МОВ №25
ВІННИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ»
КОНСУЛЬТАЦІЮ ОТРИМАЛА:
У вчителя:
У методиста: Кубюк С. А.
ДО УРОКУ ДОПУСТИЛИ:
Вчитель:
Методист: Кубюк С. А.
ОЦІНКА:_____________
ДАТА ПРОВЕДЕННЯ:_____________
Тема: Таблиці множення і ділення чисел 2-5. Збільшення і зменшення числа на кілька одиниць або у кілька разів. Одиниці вимірювання вартості. Розв’язування задач.
Мета: Формування навички табличного множення і ділення чисел 2-5. вдосконалення вміння розв’язувати задачі; розвивати кмітливість, логічне мислення; виховувати почуття взаємодопомоги, працьовитість.
Обладнання: Презентація, підручник , роздаткові картки.
План
3.Узагальнення і закріплення
3.1 Задача №112
3.2 Графічна робота
3.3 Самостійна робота
4. Підсумок роботи
5. Домашнє завдання
Хід уроку
Продзвенів уже дзвінок,
Починаємо урок.
Будем добре працювати,
Хороші результати будемо мати.
Знайти суму чисел розрядних одиниць у числі 71
7 + 1= 8
1* 2 = 2
50 – 5 = 45
45 – 8 = 37
7 + 4 = 11
70 + 11 = 81
– В підручнику знайдіть №111.
Роз’язати приклади
2 · 2 + 7 3 · 4 + 32 2 · 6 – 7 2 · 8 + 16
3 · 3 + 26 3 · 5 + 16 3 · 7 – 9 3 · 9 + 0
(11, 44, 5, 32, 35, 31, 12, 27)
Розв’язання
7 – 5 = 2 (кв.)
Розв’язання
7 – 5 = 2 (кв.)
Розв’язання
12 : 4 = 3 (кв.)
Розв’язання
12 : 4 = 3 (кв.)
- Який висновок ми можемо зробити?
3.1 Задача
- У підручнику знайдіть №112.
- Потрібно роз’язати задачу
- Читаємо зміст задачі.
В Олі було 6 купюр по 2 грн. Вона купила зошит за 3 грн. Скільки грошей залишилося в Олі? |
Було – ?, 6 купюр по 2 грн Витратила – 3 грн Залишилось - ? грн. |
Якою дією?(Дією множення)
Що на що треба помножити?(6 * 2)
Що дізнаємося виконавши другу дію?(Скільки грошей в Олі залишилося)
Якою дією?(Дією віднімання)
Відповідь: 9 гривень. М. в.: 6 * 2 – 3 = 9 грн |
*Скільки ще таких зошитів може купити Оля на гроші, що в неї залишилися?
9 : 3 = 3 (зош.) – може купити Оля.
Фізкультхвилинка
Слухати ми перестали
І тепер всі дружно встали.
Будемо відпочивати.
Нумо вправу починати.
Руки вгору, руки вниз,
І легесенько прогнись.
Покрутились, повертілись,
На хвилинку зупинились.
Пострибали, пострибали.
Раз – присіли, другий – встали.
І швидесенько за парти сіли.
Розв’язання
Відповідь: PS – 3.5 см, SN – 3.5 см.
Заповни в зошиті цікаві квадрати.
4. Підсумок уроку
- Що було на уроці найважчим?
- Що нового ви дізналися на уроці?
5. Домашнє завдання.
№115