Tastes differ. My favourite food.

Про матеріал
Конспект відкритого уроку. Хід уроку .Тема. Завдання . Початок уроку. Основна частина ( говоріння, виконання граматичних вправ, читання , фізкультхвилинка, інтерактивні ігри, аудіювання).
Перегляд файлу

Інна Ілікбаєва учитель англійської мови

Бориспільський ліцей “Патріот”

 

 

 

image 

 

«Tastes differ».

«Просмак не сперечаються».

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Урок англійської мови, 7В клас Тема: Food. My favourite dish.

Підсистема: Повторення вивченого матеріалу.

Мета: Практична: повторити лексичний матеріал, відпрацювати граматичні конструкції.

Розвиваюча: розвивати мовлення, навички письма, вміння працювати в команді.

Освітня: збільшувати словниковий запас, кругозір учнів.

Обладнання: посібник Focus 1, презентація Wider World, дошка.

Тип уроку: вдосконалення знань.

Змістові лінії: обирає відповідні лексичні одиниці для вдосконалення теми. Ключові компетентності: соціальна та громадянська компетентності – уміння: формулювати власну позицію

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Хід уроку: 

1.   Початок уроку. Мотивація навчальної діяльності. Повідомлення теми і мети уроку. Good afternoon. Today we are going to discuss our topic “Food “. Ok, let’s start. 

2.   Уведення в іншомовну атмосферу та активація лексичних одиниць за темою.  Повторення лексичних одиниць SB . 

3.   Listening -Аудіювання . Now, listen to the text and then read it, answer the questions. What is the text about? ( Students read the text and answer the questions , use new vocabulary).

4.   Основна частина уроку.  Активація ЛО за темою 

Let’s do our grammar tasks. We can use new vocabulary and complete the sentences. Учні знаходять підкреслені слова в тексті , відтворюють їх , завершують речення.

5.   Speaking - Dialogue in a restaurant and in the shop. Учасники демонструють діалог.

6.   Фізкультхвилинка ( руханка під пісню) . 

7.   Учням пропонується повторити дієслова по темі. I propose to remember Verbs which we can use when do our recipe. 

1.   Cut 

2.   Fry

3.   Chop

4.   Slice

5.   Peel

6.   Add

7.   Mix 

8.   Bake.

9.   Game « Name the food”

Гра з використання інтерактивної дошки . Учні вибирають предмет , називають його, підбирають дієслова, називають в чому він міститься. 

Пригадують граматичні структури ( countable, uncountable nouns). 

What food can we count ? 

And what we can’t? 

Can we count water ? 

Can we count butter ? 

Can we count fish ?

8.   Заключна частина уроку. Підведення підсумків. 

9.   Домашнє завдання. 

Thank you for a wonderful lesson. Be healthy! Good luck !

 

 

 

 

 

pdf
До підручника
Англійська мова (7-й рік навчання) 7 клас (Пасічник О.С.)
Додано
25 лютого 2025
Переглядів
259
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку