Технологічна карта уроку
Тема шкільного курсу: Пристрої введення та виведення інформації
Урок № _6__
ПІБ учителя: Шевчук Ольга Іванівна
Клас: __3___
Тема уроку: Пристрої введення та виведення інформації
Цілі уроку:
Навчальні – домогтися увідомлення понять «пристрій введення інформації», «пристрій виведення інформації»; навчити розрізняти та поділяти пристрої на їх види, систематизувати знання учнів про складові комп’ютера та їх призначення; сформувати свідомі знання з даної теми, закріпити правила поведінки в школі, ознайомити детально з пристроями введення та виведення інформації; |
Розвивальні - розвивати уміння міркувати, висловлювати свою думку, розвивати уважність, пам’ять, мовлення, логічне мислення, навички самостійної роботи на комп’ютері; |
Виховні – виховувати культуру навчальної праці при роботі з комп»ютером, виховувати самостійність та відповідальність, працелюбність, акуратність у роботі. |
Обладнання уроку: ПК., презентації вчителя ,робочий зошит, підручник.
Тип уроку: е-урок.
Компетенції учнів на уроці:
Основні поняття |
Основні знання |
Основні вміння |
Повторити оначення інформації. |
Знати, що таке інформація. Розуміти, що таке пристрій введення та пристрій виведення інформації. |
Наводити приклади пристроїв введення та пристроїв виведення інформації в середовищі. |
Хід уроку
Етап уроку |
Час |
Завдання етапу |
Зміст |
Методи і прийоми |
ФОНД* |
Діяльність |
Діяльність |
1.Організація класу |
1 хв. |
Підготовка учнів до роботи на уроці |
Прослуховування завдань уроку |
пасивні
|
Ф |
1.Організація прослуховування завдань |
1.Слухають вчителя. |
ІІ. Актуалізація опорних знань. |
5 хв. |
Повторити раніше вивчений матеріал,який служить основою для засвоєння нових знань.
|
1Розгадування ребусу. 2.Розкодування слова. |
інтерактивні |
Г,Ф |
1.Організація бесіди з обговоренням. 2.Організація роботи з ребусами |
1.Слухають запитання вчителя, відповідають 2.Аргументують свою точку зору |
ІІІ. Мотивація навчальної діяльності та повідомлення теми і мети уроку. |
1 хв. |
1.Оголошення , представлення теми та очікуваних навчальних результатів. 2.Викликати інтерес до обговорюваної теми. |
Повідомлення теми і мети. |
пасивні |
Ф |
1.Формулює мету та завдання уроку.
|
1.Пропонують тему і мету уроку.
|
ІУ. Сприймання,осмислення та усвідомлення нових знань |
15 хв. |
1.Спостереження та аналіз мовних явищ під керівництвом учителя. 2.Висновки,формулювання правил. 3.Підбір нових прикладів 4.Дати учням достатньо інформації для того, щоб на її основі виконувати практичні завдання |
1.Робота в групах «Розділити пристрої інформації» |
активні |
Г,Ф |
1.Керує діяльністю учнів. 2.Організує бесіду з обговоренням та висловленням думки дітей. |
1.Слухають запитання вчителя, відповідають. 2.Працюють в групах. 3.Проводять самоконтроль. 3.Аналізують свою роботу |
V.Фізкультхвилинка
|
2 хв. |
Позбавлення перевтоми дитини |
Виконання фізкультхвилинки.
|
активні |
Ф,П |
Організовує фізкультхвилинку |
1Виконання рухової діяльність. |
УІ. Узагальнення, систематизація знань умінь та навичок. |
13 хв. |
1.Забезпечення засвоєння нових знань і способів дій. 2..Формування умінь користуватися знаннями. 3.Вчити самостійно творчо працювати |
1.Наведення прикладів пристроїв введення. 2.Гра «Компютерна граматика». 3.Повторення правил поведінки та безпеки в комп»ютерному класі. 4.Практичне завдання |
інтерактивні
|
Ф,П |
1.Організовує бесіду з обговоренням. 2.Спостерігає за роботою учнів. 3.Керує самостійною роботою учнів |
1.Робота в парі за комп»ютером. 2.Аналізують. 3.Виконують завдання. 4.Називають послідовність. 5.Контролюють правильність відповідів. |
УІІ.Релаксація. Гімнастика для очей. |
2 хв. |
1.Вчити вільно висловлювати свої думки 2.Засвоєння принципів саморегуляції і співробітництва. |
1.Гімнастика для очей.
|
інтерактивні
|
Ф |
Оцінювання вивченого на уроці. |
1.Слухають запитання вчителя.
|
УІІІ. Підсумок уроку.
|
2 хв. |
Аналіз і оцінка засвоєння вивченого на уроці.
|
Фронтальне опитування. |
активні
|
Ф |
Організація обговорення про вивчене на уроці. |
1.Слухають питання вчителя, відповідають |
*ФОнд - форма організації навчальної діяльності (Ф - фронтальна, І - індивідуальна, П - парна, Г - групова).
Література:
Для вчителя |
Для учнів |
«Я досліджую світ» для учнів 3 класу (у 2-х частинах).Частина 2 (авт. М,Корнієнко,С.Крамаровська,І.Зарецька) |
«Я досліджую світ» для учнів 3 класу (у 2-х частинах).Частина 2 (авт. М,Корнієнко,С.Крамаровська,І.Зарецька) |
|
|
|
|