" ТЕХНОЛОГІЯ НИТКОГРАФІЇ "

Про матеріал
Які назви має технологія вишивання по картону або щільному паперу. Які матеріали потрібні для вишивання ізониткою. Яких правил слід дотримуватись при вишиванні ізониткою.
Зміст слайдів
Номер слайду 1

ТЕХНОЛОГІЯ НИТКОГРАФІЇ

Номер слайду 2

Ниткографія — чудова техніка рукоділля

Номер слайду 3

Які назви має технологія вишивання по картону або щільному паперу?Нитяну графіку  інколи називають ізографіка або вишивка на картоні. Як основу також використовується оксамитний або цупкий папір.

Номер слайду 4

Які матеріали потрібні для вишивання ізониткою?Для виконання робіт в техніці «ізонитка» необхідно мати тверду основу, нитки та інструменти для роботи. Для твердої основи підійде картон (краще нейтральних кольорів), шкіра, оксамитовий папір. Нитки – це основний елемент роботи. Технологія ниткографії

Номер слайду 5

Яких правил слід дотримуватись при вишиванні ізониткою?1. Використовуйте високоякісні матеріали: Перед розпочатком вишивання запевніться, що маєте якісну ізонитку, голки та нитки. Це важливо для стабільності та тривалості вашої роботи.2. Встановіть правильну напрямок ниток: Завжди тримайте нитки в напрямку, який пропонується у схемі вишивки. Це допоможе вам досягти більш точного та рівномірного результата.3. Ретельно кріпіть виготовлені стрічки: Щоб зберігти чіткість та гладкість вишивання, впевніться, що стрічки добре кріпляться до тканини. Можна використовувати гладкий шов або спеціальний клей для тканини.4. Регулярно перевіряйте схему: Під час вишивання регулярно перевіряйте схему, щоб переконатися, що точно виконуєте всі елементи. Це допоможе уникнути помилок та забезпечить гарний результат.5. Зберігайте чистоту: Під час вишивання стежте за тим, щоб робоча поверхня та руки були чистими. Бруд або масло можуть забруднити вашу роботу або пошкодити матеріали.

Номер слайду 6

ДЯКУЮ ЗА УВАГУ!

pptx
Пов’язані теми
Технології, 6 клас, Презентації
Додано
9 грудня 2023
Переглядів
994
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку