ТЕМА ДНЯ.Чи може бути спільна мрія.
ЯДС (мовно-літературна галузь)
Тема: комп’ютерні ігри,як джерело навчання.Види інформації текстова ,графічна, звукова(без уведення термінів). Призначення та цільова аудиторія комп’ютерних ігор. Вплив на здоров’я.
Мета: ознайомити учнів з комп’ютерними іграми,для чого вони призначенні.
ОЧІКУВАНІ РЕЗУЛЬТАТИ.
-читає вголос виразно короткі тексти;
-визначає тему і головну думку в тексті;
-підтримує й ініціює діалог на теми , які викликають задоволення;
-малює або добирає ілюстрації до почутого;
ХІД УРОКУ
РАНКОВА ЗУСТРІЧ
1 Вітання
У мене гарний настрій, дуже.
Посміхнись і ти, мій друже!
Зранку я чогось не в дусі,
Звеселіть, бо зажурюся!
-Доброго ранку Миколка,я рада що ти тут.(Діти по колу вітаються)
2 Обмін інформацією
Мрія — це щось недосяжне, те, що неможливо передбачити. Мрія — те, що залежить від якихось вищих сил. Мрія — це наслідок випадковостей, вдачі, віри і справжнього бажання! Щоб мрія втілилась у життя, нею потрібно дійсно жити! Обирайте правильну мрію, живіть нею, бажайте її здійснення — і вибір буде на вашу користь!!!
— Діти, чи може бути у нашому класі спільне ім'я дівчаток чи хлопчиків?
— Чи може бути спільна мрія у дівчаток?
— Чи може бути спільна мрія у хлопчиків?
— Чи може бути спільна мрія у нашого класу?
3 Групове заняття
Вправа «Пофан тазуй»
-мрія нашого класу
-мрія моїх друзів
Вправа « Бажання і можливості»
https://svitdovkola.org/files/2/lessons/Tema-06-lesson-20-06-07-rozdrukivka-02.pdf
(Табличка )
4 Щоденні новини
Вправа «Крісло автора»
Число,місяць,день тижня,погода,опади,Особлива мрія.
Актуалізація опорних знань
Проблемне запитання. «Чи можна чогось навчитися ,граючись у комп’ютерні ігри?»
Пояснення нового матеріалу
1 Бесіда
-Чи мряли ви постійно гратися?
-Які саме ігри полюбляєте?
-Які ще ігри ви граєте?
-А чи любите ви грати комп’ютерні ігри?
-Що ви знає те про комп’ютерні ігри?
-Давайте дізнаємося більше.( Перегляд відео про комп’ютерні ігри)
2. Обговорення переглянутого медіа тексту
-Що нового ви дізналися ?
-Які комп’ютерні ігри грали ви?
-Про яку гру ви мрієте?
-Для кого створені ці ігри ,для дорослих чи дітей?
-Чи шкодять ігри нашому здоров’ю?
Поміркуйте і продовжте речення:
|
Пофантазуйта спробуйте придумати комп’ютергу гру. Про що вона буде?
Ви мрієте створити свою гру, у яку гралися б усі?
3.Рефлексія
Намалюйте свою мрію