Тема: Сучасний Лондон
Мета:
навчальна – практикувати навички читання за допомогою перегляду презентації Power Point, вчити співставляти інформацію, удосконалювати навички усного мовлення, лексичні вміння
освітня – поглибити знання учнів з різноманіття визначних місць у Лондоні
розвиваюча – розвивати пізнавальний інтерес учнів, пам*ять, уяву, мовну здогадку, вміння працювати у групах
виховна – виховувати інтерес до культури Англії
Обладнання: комп*ютер, презентація Power Point, фотографії, картки для індивідуального завдання, картки для гри Magical Plates, картки-лото, картки для презентації, плакат-опора «Лондон», магнітофон
Тема: Сучасний Лондон
Мета:
навчальна – практикувати навички читання за допомогою перегляду презентації Power Point, вчити співставляти інформацію, удосконалювати навички усного мовлення, лексичні вміння
освітня – поглибити знання учнів з різноманіття визначних місць у Лондоні
розвиваюча – розвивати пізнавальний інтерес учнів, пам*ять, уяву, мовну здогадку, вміння працювати у групах
виховна – виховувати інтерес до культури Англії
Обладнання: комп*ютер, презентація Power Point, фотографії, картки для індивідуального завдання, картки для гри Magical Plates, картки-лото, картки для презентації, плакат-опора «Лондон», магнітофон
Хід уроку
1) Організація класу
T: Good morning! I am very glad to see you!
PP: Glad to see you too!
2) Повідомлення теми та мети уроку.
T: Today we are going to speak places of interest in London. You’ll watch a Computer presentation on the topic and we’ll discuss it. By the end of the lesson you will be able to speak about London
3) Введення в іншомовну атмосферу.
|
|
|
|
|
|
|
|
Основна частина уроку
*** Індивідуальна робота - з*єднати англійські та українські еквіваленти
1) Big Ben a) Тауерський міст
2) Downing Street 10 в) Даунінг стріт, 10
3) Tower Bridge с) Біг Бен
4) Westminster Abbey d) Букінгемський палац
5) Madam Tussuad’s museum е) Вестмінстерське Абатство
6) St. Paul’s Cathedral f) Лондонський Тауер
7) the Tower of London g) Собор Святого Павла
8) Buckingham Palace h) музей мадам Тюссо
1)Перевірка домашнього завдання – пасивний стан дієслова(повторення)
2) Презентація Переглядове читання.
Pre-reading activity. Зняття мовних труднощів(дошка)
T: Look at the board and try to guess the meaning of the words
Thames, Europe, sights, madam Tussuad’s museum, prison
While-reading activity T: Read the text in the presentation and put true\false to the sentences
1. London is the capital of Great Britain
2. It is on the river Thames
3. More than seventeen million people live here
4. London is the largest city in the world
5. There are many sights in Britain
6. The Tower of London is the largest city in London
7. It is a zoo now.
8. Big Ben is a famous clock
9. Downing Street, 10 is the residence of the Queen
Post-reading activity. Гра «Чарівна тарілочка»Кожна група вибирає собі тарілочку і:
1група отримує розрізані речення і складає їх
2 група – складає запитання
3 група – заперечні речення
Один учень з групи виступає з результатами виконаного завдання
3) Поетично-музична хвилинка – учні розповідають сонет Шекспіра (130) під музичний супровід
My mistress’ eyes are nothing like the sun;
Coral is far more red than her lips’ red;
If snow be white, why then her breasts are dun;
If hairs be wires, black wires grow on her head.
I have seen roses damaskґd, red and white,
But no such roses see I in her cheeks,
And in some perfumes is there more delight,
Than in the breath that from my mistress reeks.
I love to hear her speak, yet well I know
That music hath a far more pleasing sound;
I grant I never saw a goddess go;
My mistress when she walks; treads on the ground.
And yet, by heaven, I think my love as rare
As any she belied with false compare.
Пер. Д. Паламарчука
Її очей до сонця не рівняли,
Корал ніжніший за її уста,
Не білосніжні пліч овали,
Мов з дроту чорного коса густа.
Троянд багато зустрічав я всюди,
Та на її обличчі не стрічав,
І дише так вона, як дишуть люди, –
А не конвалії між диких трав.
І голосу її рівнять не треба
До музики, милішої мені,
Не знаю про ходу богинь із неба,
А кроки милої цілком земні.
І все ж вона – найкраща поміж тими,
Що славлені похвалами пустими.
T: Imagine that you have come from Britain. Look at the poster and tell the class about the capital (Додаток 1)
3.Заключна частина
T: То ж, що ми сьогодні дізналися?
You are the best! See you
Додаток 1
CAPITAL THE THAMES
7 MLN PEOPLE THE LARGEST IN EUROPE
MANY SIGHTS THE OLDEST BUILDING
IT HAS BEEN…
WELCOME