Тема: «Звук[г]. Букви Гг.

Про матеріал
Мета: закріпити літературну вимову звуків [г]; вчити виразно читати тексти; удосконалювати вміння виконувати звуко-буквений аналіз слів; розвивати зв’язне мовлення учнів; виховувати працелюбність.
Перегляд файлу

Тема: «Звук[г]. Букви Гг.

Текст. Тема тексту. Заголовок.

Тверді і пом’якшені приголосні звуки.

Друкування букв, складів, слів, речень.

Підготовка руки до написання рукописних букв: письмо подовженої

палички.»

Мета: закріпити літературну вимову звуків [г]; вчити виразно читати тексти;

удосконалювати вміння виконувати звуко-буквений аналіз слів; розвивати зв’язне

мовлення учнів; виховувати працелюбність.

Хід уроку

  1. ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ МОМЕНТ
  2. Фонетична зарядка

https://lh5.googleusercontent.com/CMEXvEWXHtqiPSQg20nYvfi1Plf4yBQuFfciMSOsvg7s7QmVl9nSKzAIa9XQQA1SYqaaFM7_4O4kGVaD2pJnfGqO4IztRNnCyjyyJi8tePmg9cpEQ9Lhz-39YBddDmIz3cP4zGXgqRv2LuOwSB4UUO-i8f9M9tHcgw4rGm6m_6T3UTqZ_oMVtEsMW2h7xQvwizlXNTZunw


  1.  

 МОВЛЕННЄВА РОЗМИНКА

1. Розучування скоромовки

Заболіло горло в горили –
Бо горила багато говорила.


 

Ніс Гриць пиріг через поріг,
Став на горіх, упав на поріг.

2. Робота над чистомовкою

Іг– іг - іг– ведмідь заліз у барліг.

Удка – удка-удка – житло собаки будка.

До- до -до – житло птахів гніздо.

 Ара – ара - ара – є у овець кошара.

Ра– ра - ра– лисиччина нора.

III. ПОВТОРЕННЯ ТА ЗАКРІПЛЕННЯ ОТРИМАНИХ ЗНАНЬ

1. Гра «Жук-буквоїд»

— Вставте букви, яких бракує.

_олуб, _анок, о_ірок, _арбуз, _ора.      (Голуб, ранок, огірок, гарбуз, гора.)

3. Звуко-буквений аналіз слів гора, огірок

Фізкультхвилинка

Україна, (розводять руки в сторони)

Рідний край, (підіймають руки догори)

Поле,річка ,( повороти тулуба з розведеними руками в сторони)

Синій гай.(присідають,руки на пояс)

Любо стежкою іти.(ходьба на місці)

Тут живемо я і ти!(беруть одне одного за руки).

4. Робота з підручником(с. 47).

Завдання 1. Текст. Тема тексту. Заголовок

- Визначте тему тексту.

- Де відбувалася подія? (на городі)

- Хто був на городі? (Дід та баба)

- Як звали діда,бабу? (Богдан, Ганна)

- Що росло на городі? (Морква, капуста, огірки, помідори).

- Хто літав над городом? (Граки)

- Що поставив дід на огороді? (Опудало)

5. Тверді і пом’якшені приголосні звуки.

Завдання 1. Назви предмети. Як вимовляється перший звук у словах? (Галка –твердо, гілка – м’яко).

6. Робота в зошиті з друкованою основою (стор.31)

1 рядок – друкування великої літери Г.

2 рядок – друкування маленької літери г.

3 рядок – друкування речення: На городі граки.

4 рядок – письмо подовженої палички.

IV. ПІДСУМОК УРОКУ

— Що нового дізналися на сьогоднішньому уроці?

     — Про що розповісте батькам удома?



 

docx
Пов’язані теми
Українська мова, 1 клас, Виховна робота
НУШ
Інкл
Додано
6 грудня 2022
Переглядів
363
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку