Програмовий зміст: Закріпити уміння дітей виявляти свою індивідуальність, виховувати дружні взаємини, виявляти увагу та турботу, прагнути робити гарні вчинки, творити добро.
Тематичне заняття-розвага до Дня Святого Валентина
Програмовий зміст: Закріпити уміння дітей виявляти свою індивідуальність, виховувати дружні взаємини, виявляти увагу та турботу, прагнути робити гарні вчинки, творити добро.
Хід заняття
(Діти розповідають вірші)
Усміхніться всім навколо: небу, сонцю, квітам, людям,
І тоді обов’язково день для вас щасливим буде.
Сьогодні у нас свято – Валентинчиків багато:
Веселих, добрих, чарівних, на святі ми вітаєм всіх!
Що то є за днина, що то є за свято,
Що до нас зійшлося гостей так багато?
Знаю, що за днина, знаю, що за свято,
Свято Валентина – закоханих свято.
А знаєте, чому саме свято називається Свято Валентина? Тож послухайте, я вам розповім:
Колись давно у Римській Імперії жив молодий єпископ Валентин, який незважаючи на заборону вінчав закоханих і поплатився за це життям. Його стратили 14 лютого – і відтоді цей день вважають Днем закоханих.
У нашій країні цей день почали святкувати відносно недавно. А поки у нас його не святкували, то що і закоханих у нас не було?
ГРА “Знайомство”
ГРА “Доріжка ласкавих слів”
Танок “ТІК-ТАК ХОДИКИ”
ГРА “Лицарський турнір”
Прийшов вже час закінчувати свято,
Ми вдячні всім, хто з нами був.
Бажаєм щастя вам, здоров’я, радості багато,
Щоб вік ваш довгим і безхмарним був.
Всі діти, що живуть навколо,
І ти, і рідні всі, й твої товариші.
На ненависть часу не гайте –
Живіть із сонечком в душі.
Не витрачайте часу на образу,
Не варто, я скажу одразу.
Живіть як пташечка в саду,
І не носіть в душі біду.
З любов’ю в серці вчіться жить,
Умійте людям гріх прощати.
І навіть ворога любіть,
За себе вмійте постояти.
А поки ми іще малі,привчайтеся добро творити.
Бо ти ж людина на землі, з собою в мирі вчися жити.
В кінці свята діти співають
“Пісню про дружбу”