Таблично-автоматизована форма обліку була розроблена у 80-і роки для мініеом, які використовували у якості машинних носіїв облікової інформації:
Форма обліку, яка передбачала створення спеціальних обчислювальних центрів, які обслуговували декілька підприємств:
Виберіть одну відповідь:
Взаємозв’язок рахунків, що виникає в результаті відображення на них господарських операцій називається:
Журнал-ордер для обліку довгострокових та короткострокових позик №:
Склад і порядок узгодження різних видів облікових регістрів, техніки обробки облікових даних, послідовності і способів здійснення облікових записів, технічних засобів ведення обліку:
Значення рахунків, які дебетуються та кредитуються, а також суму відображуваної в обліку господарської операції називають:
Журнал-ордер для обліку доходів та результатів діяльності №:
Журнал-ордер для обліку витрат №:
Із використанням регістрів обліку майна застосовується малими підприємствами, які здійснюють за місяць понад 100 господарських операцій. Обліковими регістрами для таких підприємств є відомості (ф. № 1-м – 5-м), а замість головної книги складають оборотно-сальдову відомість:
Журнал-ордер для обліку розрахунків, довгострокових та поточних зобов'язань №:
Журнал-ордер для обліку грошових коштів та грошових документів №:
Способом відображення господарських операцій на кореспондуючих рахунках, при якому кожна операція записується по дебету одного і кредиту другого рахунка в одній і тій же сумі є:
Журнал-ордер для обліку власного капіталу та забезпечення зобов'язань №:
У завершеному вигляді ця форма була рекомендована до впровадження «положенням про документи та записи у бухгалтерському обліку підприємств і господарських організацій». суть цієї форми полягає в тому, що на підставі первинних документів складають меморіальні ордери, дані яких заносять до журналу реєстрації господарських операцій. зареєстровані меморіальні ордери записують до головної книги:
Застосовується малими підприємствами з незначним документообігом, які не мають виробництва, пов’язаного зі значними витратами матеріалів. Основний обліковий регістр – «журнал обліку господарських операцій», допоміжний – «відомість розрахунків з дебіторами і кредиторами» (ф. № 3-м):
Журнал-ордер для обліку необоротних активів та фінансових інвестицій №:
На кожну господарську операцію виписується спеціальний ордер у трьох примірниках. Перший залишався у книзі для хронологічного запису, другий і третій підшивали в окремі реєстратори по дебету і кредиту рахунків - це форма обліку:
у цій формі всі бухгалтерські регістри та книги замінюються картками або окремими листками (аркушами). хронологічні записи у журналі та систематична реєстрація у картках здійснюються в один прийом шляхом копіювання. відбитки виходять синхронно, за текстом однакові, а за призначенням – різні:
Відомість позабалансового обліку №:
Створюйте онлайн-тести
для контролю знань і залучення учнів
до активної роботи у класі та вдома