Що є частиною земної кори, що розташовані під поверхнею суші та дном водоймищ і простягається до глибин, доступних для геологічного вивчення та освоєння?
Корисні копалини за своїм значенням, на які корисні копалини поділяються?
На підставі чого здійснюється користування надрами?
Який з перелічених Законів України втратив чинність, що регулював Надрові та гірчичні відносини?
Що з переліченого не входить до компетенції сільських, селищних, міських і районних рад, і рад об’єднаних територіальних громад у сфері регулювання гірничих відносин?
Хто з перелічених суб'єктів не може бути користувачем надр?
Який вид за метою користування надрами, потребує звернення, для отримання спеціального дозволу, до ЗУ "Про нафту і газ"?
На який строк надається спеціальний дозвіл на користування надрами щодо створення геологічних територій та об’єктів, що мають важливе наукове, культурне, санітарно-оздоровче значення?
Гірничий відвід надається виключно для гірничих об’єктів, розробка родовищ корисних копалин на яких здійснюється підземним способом, а саме?
Чи справляється рентна плата за користування надрами в цілях, не пов'язаних з видобуванням корисних копалин?
Яке твердження є хибним?
Що включає в себе Державний фонд надр?
З приводу чого, з перелічених нижче варіантів, не припиняється право користування надрами?
Яка особливість, щодо надання земельних ділянок для потреб надрокористування в розпорядження, з нижче перерахованих варіантів є хибним?
Чи набувають право користування надрами іноземці та особи без громадянства на таких самих підставах, що і громадяни України та юридичні особи, зареєстровані в Україні?
Створюйте онлайн-тести
для контролю знань і залучення учнів
до активної роботи у класі та вдома