Прийменник «у» на місці пропуску треба вживати в усіх словах рядка:
Правил чергування і-й дотримано в усіх реченнях, ОКРІМ
Літеру «в» треба писати на місці пропуску
Продавець (А) крамниці розповів, що (Б) холодну пору року зростає попит на термочашки. Вони стають (В) пригоді студентам, школярам, водіям. (Г) морозний день ковток теплого чаю, кави чи улюбленого какао допомагає зігрітися. (Д) спеціальному футлярі термочашку можна безпечно носити в рюкзаку.
Літеру «у» треба писати на місці пропуску
Галина Іванівна працює (А) нашій школі (Б)же тридцять років. (В) 2020 році вона відсвяткувала свій ювілей. Прикро, адже (Г)чителька не змогла (Д) цей день зустрітися зі своїми учнями через карантинні обмеження.
Сполучник «і» на місці пропуску треба вживати в усіх словах рядка:
Літеру «в» треба вжити на місці пропуску:
Він (А)..же й забув про людей (Б).. мантіях, аж доки натрапив на цілий їхній гурт поблизу крамнички. Проминаючи їх, сердито зиркнув на них і чомусь занепокоївся. Вони збуджено перешіптувались, але Дурслі ні в кого не побачив жодної бляшанки для збору грошей. (В) ..же повертаючись назад із великою пампушкою (Г).. торбинці, він почув кілька слів з їхньої розмови (Дж. К. Роулінг).
Прийменник «у» треба писати на місці літери
Сумно і непривітно (А) нашій Тухольщині! Казкою видається повість про давні часи і давніх людей. Вірити не хотять нинішні люди, що виросли (Б) нужді й притиску (...) Але нехай собі! Думка поета летить (В) ті давні часи, оживляє давніх людей, а (Г) кого серце чисте і щиро-людське чуття, той і (Д) них побачить своїх братів, живих людей (Іван Франко).
Прийменник «в» на місці пропуску треба вживати в усіх словах рядка
Прийменник «в» треба писати на місці пропуску в рядку:
Прийменник «з» треба писати на місці пропуску в рядку:
Створюйте онлайн-тести
для контролю знань і залучення учнів
до активної роботи у класі та вдома