I варіант
1. Числівник — це частина мови, яка означає: а) порядок предметів при лічбі; б) кількість і порядок при лічбі; в) назву предмета.
2. Яку форму числівника треба вставити в реченні? а) Шістдесят; б) шестидесяти; в) шістдесяти. 3. На які групи поділяються числівники? а) кількісні та вказівні; б) порядкові та розподільні; в) кількісні і порядкові. 4. Займенник вказує: а) на предмет; б) на кількість предметів; в) на предмет, ознаку, кількість, але не називає їх. 5. До третьої особи належать займенники: а) ти, ви, вас, тобою; б) я, ми, мене, нас; в) він, вона, воно, вони.
6. Постав займенник у потрібній формі, вкажи відмінок. під (ми)__________ за (ти)___________ перед (він)._______ від (ви)___________ переді (я)________ у (вони)__________ 7. Займенник у реченні може бути: а) тільки підметом; б) тільки присудком; в) підметом або другорядним членом речення. 8. Займенник з прикметником пишуться:
а) разом; б) окремо; в) інколи разом, інколи окремо.
|
II варіант
1. Числівник — це частина мови, яка означає: а) кількість предметів при лічбі; б) дію предмета; в) кількість і порядок при лічбі. 2. Яку форму числівника треба вставити у
речення? а) П'ятидесяти; б) п'ятдесяти в) п'ятдесяти. 3. На яке питання відповідають кількісні числівники? а) Скільки? б) Який? в)Коли? 4. Займенник вказує: а) на кількість предметів; б) на предмет, ознаку, кількість, але не називає їх; в) на предмет. 5. До другої особи належать займенники: а) я, ми, тобі, вас; б) ти, ви, тобою, вам; в) він, вона, воно, вони. 6. Постав займенники у потрібній формі, визнач
відмінок. у (вона)________ перед (воно)_____ піді(я)_________ перед (ми)______ за (ти)_________ від (ви)________ 7. Займенники змінюються за: а) особами, числами, відмінками; б) родами та особами; в) за відмінками і числами. 8. Познач правильний варіант написання.
а) Замною; б) замною; в) за мною.
|