Ітегрований (бінарний ) урок:
Я у світі, англійська мова
Тема . Сім`я. Основні обов`язки в сім`ї. Шанобливе ставлення до старших та інших членів сім`ї.
Мета. Розкрити суть поняття «родині взаємини»; поглибити знання учнів про основні обов’язки членів сім’ї; визначити, яку роль у житті людини відіграє сім’я та чому необхідні взаємоповага, допомога та чуйність у родинному колі. Розвивати навички та вміння характеризувати свою поведінку в сім’ї; розвивати мислення, мовлення. Виховувати бажання допомагати батькам, тішити їх своїми успіхами, уміння дарувати радість іншому. Розвивати почуття поваги до своєї родини.
Обладнання :
Хід уроку
І. Організація класу.
Привітання. ( українською, англійською)
ІІ. Актуалізація опорних знань.Look at the board,we have some proverbs about home.Let`s try to read them and guess the meaning:
Міцна сім`я – міцна держава.
Яка сім`я – такий я.
Без сім`ї і свого роду немає нації, народу.
(Діти зачитують прислів`я, з`ясовують , що спільного мають прислів`я,
пояснюють їх.)
Eas or West home is best.
There is no plase like home.
Every bird likes its own nest.
My home is my castle.
ІІІ. Повідомлення теми і мети уроку.
Продовжуємо говорити про сім`ю, про обов`язки в сім`ї, про шанобливе ставлення до своєї родини.
ІV. Основна частина.What poems do you know about family?
1. Що таке сім`я нам розкажуть ……
( діти у віршованій формі розповідають про сім`ю українською,
англійською)
Розкажу вам, друзі, я,
Що таке моя сім`я.
Разом дружно проживаєм
І пісні про це співаєм. (Діана)
Люба матінка моя - ,
Як пишаюсь нею я!.
В неї руки золотії,
Серцем кожного зігріють. (Кіріл)
Тато сильний і завзятий –
Він господар в нашій хаті.
Все мандрує, все ладнає,
Бо до всього хист він має.( Соломія)
Дід і бабця у пошані –
Вони праці ветерани.
Всіх онуків міцно люблять
І як пташенят голублять. ( Альоша)
Є у мене ще й брати –
Кращих в світі не знайти.
Ось і вийшло: всіх сім „я”,
Знайте, це і є моя сім`я.( Гордій)
I love my mummy
One.one.one - I love the sun;
Two.two.two - I love my mother,too;
Three.three.three - Mu mother loves me;
Four.four.four - Ilove her more and more.
My family
I have a mother,
I have a father,
I have a sister,
I have a brother,
Father,mother.sister.brother.
Hand in hand with one another.
What can you see on the picture?
Is the family large or small?
Who is on the picture?
What is mother doing?
.....................................
( описують малюнок «сім`я»)
(гра «коло обов`язків» - діти стають в коло і розповідають кожен про свої обов`язки, назвав обов`язок – отримав цукерку)
Фізкульт хвилинка англійською(Head,shoulders,knees and toys)
Розкидав – ( склади),
Насмітив – (підмети),
Де взяв річ – ( там її поклади),
Розлив – (витри),
Розсипав – ( збери),
Забруднив – ( помий).
Хто шанує родину, той гідна людина.
Відшукайте пояснення слова шанувати у підручнику.
9 . Родинна квітка
Записати на пелюстках добру справу для мами , тата, бабусі, дідуся, сестри, брата.
V. Підсумок.
Сценка англійською.
Son: It`s mummy!
Daughter: It`s mummy!
Son: Hello,mummy!
Mother: Hello,my children!How are you,my sonny?
Son: I`m fine,thanks!I`ve got 10.
Mother:I`m very glad!Thank you!How are you,my daughter?
Daughter: I`m not so good.I`ve got 2.
Mother:Don`t cry ,my darling!
Daughter:My mother is so kind!I love my mummy!
Som:I love my mummy too!
Mother :I love,my dear children,too!