Unit 2: Food " My Lunchbox"

Про матеріал
вчити учнів вживати ЛО, засвоєні на попередньомууроці;формувати навички діалогічного та монологічного мовлення; ознайомити учнів зі структурами to let smb. do smth. та to be allowed to do smth. та особливостями їх вживання; Розвиваюча: розвивати оперативну пам’ять, здатність планувати мовленнєвий учинок; Виховна: виховувати в учнів усвідомлення важливості правильного харчування.
Перегляд файлу

Криворізька загальноосвітня школа I-III ступенів

 

English

Alla Nesvit

Year 7

Unit 2: Food

My Lunchbox

i

 

 

 

 

 

 

Вчитель англійської мови:

                                                                     Москаленко С.П

 Мета:

Навчальна: вчити учнів вживати ЛО, засвоєні на попередньомууроці;формувати навички    діалогічного та монологічного мовлення; ознайомити учнів зі структурами to let smb. do smth. та to be allowed to do smth. та особливостями їх вживання;

Розвиваюча: розвивати оперативну пам’ять, здатність планувати мовленнєвий учинок;

Виховна: виховувати в учнів усвідомлення важливості правильного харчування.

Обладнання: підручник, зошити, роздатковий матеріал.

Хід уроку

I Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення

 1. Greeting and aim.

T:      Good afternoon, children! I am glad to see you. Today we continue to speak about food, one of the most essential part of our life. Food gives us energy and health and food sets us into a cheerful working mood. I want you to remember some proverbs:

 “Good health is above wealth”

 “Live not to eat but eat to live”

(Учні повторюють прислів’я, перекладають на рідну мову)

We`ll speak about eating habits and health.

2. Warming up.

T: As for me I like poems very much. What about you?

Cl: Yes, we do.

T: OK! Let’s listen to a wonderful poem

Breakfast, dinner, supper

Breakfast in the morning

Dinner in the day

Tea comes after dinner

Then it’s time to play

Supper in the evening

When the sky is red

Then the day is over

And we go to bed.

T: Did you like this poem? Let’s read it. (виразне читання віршу учнями)

T: Now answer my questions:

 How many meals a day do you have?

P1: I usually have three meals: breakfast, dinner and supper.

T: What do you usually have for your breakfast?

P2: As for me I have cereal and cup of tea.

T: And you Ann?

P3: I prefer to eat a sandwich and a cup of black tea with lemon.

T: By the way, what food do you take to school In your lunchbox?

P4: I take a packet of biscuits and two apples.

II Основна частина урока:

1.Вживання ЛО, засвоєних на попередньому уроці.

T: Boys and girls! Open your books on page 40 and find Exercise 1, please. Look at the picture and say: Which of these products you usually have in your packed lunch? (Учні ланцюжком відповідають на запитання вчителя).

 2. Reading. Подання діалогу для читання Exercise 2, page 40

А)  підготовка до читання (pre-reading) бесіда з учнями:

T: - Do you have lunch at school?

-Do you bring your lunch or buy it in the school canteen?

B) читання діалогу за ролями; Reading

C) перевірка розуміння змісту діалогу Past – Reading activity.

1) have / does / her / lunch / What / in / Ann / packed?

2) time / food / have / for / Ann / doesn’t / healthy / Why?

3) important / a / to / snack / is healthy / it / Why / have?

4) finally / has / What / taken / Ann / lunch?

5) you / Mother’s / think / do / What / advice / about?

3. Presenting Grammar. Подання і відпрацювання граматичного матеріалу (стр-ри to let smb. do smth; to be allowed to do smth.) стор. 41.

T: Today you are going to learn the using of the verbs.

Модальний вираз to be allowed to     -  Активний, пасивний стан

для вираження дозволу в значенні «may» може вживатися модальний зразок to bе allowed to у минулому, теперішньому і майбутньому часі.

Complex object (let) make smb do smth

I was allowed to go to park. – Мені дозволили піти в парк.

He is (I am, we are) allowed to go to park. – Йому (мені, нам) доволяють піти в парк.

We are allowed to eat what we want. – Нам дозволяють їсти те, що ми хочемо.

Example:  Mother lets her children play in the yard.

Children are allowed to play in the yard.

The doctor lets the child eat some ice-cream.

  1. to let smb. do smth. – дозволити, дати можливість щось робити
  2. to be allowed to do smth. – мати дозвіл щось робити.

 

To allow – дозволяти, «разрешать».

 

  Дайте, я пожму Вам руку – Let me shake your hand.

  Позвольте пожать Вам руку – Allow me to shake your hand.

 

4. Відпрацювання граматичного матеріалу Exercise 3, page 41.

T: “Now, let’s make up sentences. (робота коло дошки) Read and complete the sentences with the particle where necessary.”

5. Speaking. Розвиток мовлення.

    Exercise 4, p. 41.

    Agree or disagree with the following statements. Add information. (робота в групах)

  I група

    It’s important to have a healthy snack in your packed lunch.

  II група

 It’s better to eat a packet of crisps than nothing at all.

  III група

 Pupils are so busy during a day. They can’t find time for a snack.

III. Заключна частина.

Homework: ex.6.p 41. Write what food you take/don’t take to school in your lunchbox.

Summarizing:

Today you’ve worked very well, many of you have been active. You have learnt the using of the verbs to let to do something and to be allowed to do smth., spoken about your lunch.

The lesson is over! Good – bye!

 

docx
До підручника
Англійська мова (7-й рік навчання) 7 клас (Несвіт А.М.)
Додано
10 лютого 2021
Переглядів
1307
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку