Unit 5 Day by day. What did you do yesterday?

Про матеріал
Клас: 3-А Тема: Unit 5 Day by day. What did you do yesterday? Обладнання уроку: Підручник англійська мова 3 клас Кар'пюк О.Д. 2013 р. (ст.98-100), роздатковий матеріал (додаток 1) Мета: - Навчальна: описувати події в минулому часі, запитувати про події в минулому часі та відповідати на запитання, удосконалювати компетенції читання, аудіювання й усного монологічного мовлення; - Розвивальна: уважно стежити за презентованою інформацією, ефективно співпрацювати під час парної та групової роботи, мотивувати готовність брати участь в іншомовному спілкуванні, учити працювати в парі, логічно висловлювати думку; - Виховна: виховувати вміння сконцентруватися, слухати інших, формувати доброзичливу атмосферу в класі, проявляти увагу до співрозмовника в процесі спілкування, учити культурі спілкування, прийнятої в сучасному цивілізованому світі, розуміти важливість опанування іноземною мовою і потреби користуватися нею як засобом спілкування, прищеплювати працьовитість, учити чітко виконувати інструкції вчителя.
Перегляд файлу

 

План-конспект уроку англійської мови,

проведеного у 3-А класі загальноосвітньої школи

I-III ступенів №6 м. Глухова

студенткою III курсу, 31-ПО групи

денної форми навчання

факультету початкової освіти

Глухівського національного

педагогічного університету

імені Олександра Довженка

Гололоб Олесею Романівною

 

 

Тему одержано:     04.03.2020 р.

Дата проведення уроку: 17.03.2020 р.

Перша консультація вчителя:       ____­­_____ ­­­­­­­"______" ______________20___р.

Друга консультація вчителя:      __________ "______" ______________20___р.

Перша консультація методиста:  __________"______" _____________20___р.

Друга консультація методиста:  __________ "______" ______________20___р.

З конспектом згоден вчитель:     ______________________________

Конспект затверджено методистом:_________________________

Оцінка за урок:___________

 

Клас: 3-А

Тема: Unit 5 Day by day.  What did you do yesterday?

Обладнання уроку: Підручник англійська мова 3 клас Кар'пюк О.Д. 2013 р. (ст.98-100), роздатковий матеріал (додаток 1)

Мета:

  •              Навчальна: описувати події в минулому часі, запитувати про події в минулому часі та відповідати на запитання, удосконалювати компетенції читання, аудіювання й усного монологічного мовлення;
  •              Розвивальна: уважно стежити за презентованою інформацією, ефективно співпрацювати під час парної та групової роботи, мотивувати готовність брати участь в іншомовному спілкуванні, учити працювати в парі, логічно висловлювати думку;
  •         Виховна: виховувати вміння сконцентруватися, слухати інших, формувати доброзичливу атмосферу в класі, проявляти увагу до співрозмовника в процесі спілкування, учити культурі спілкування, прийнятої в сучасному цивілізованому світі, розуміти важливість опанування іноземною мовою і потреби користуватися нею як засобом спілкування, прищеплювати працьовитість, учити чітко виконувати інструкції вчителя.

 

Тип уроку: комбінований

Хід уроку

 

  1. Організаційний момент
  1. Привітання

Teacher: Good morning, children!

Pupils: Good morning! Good morning to you!

Good morning! Good morning!

We are glad to see you!

Teacher: How are you today?

Учні (по черзі): Fine, thanks. And you?

 

  1. Фонетична розминка.

Teacher: Repeat after me.

Worked, watched, washed, listened, phoned, played, opened, visited, repeated

  • Яке закінчення спільне для всіх цих слів?
  •  Які звуки в кінці слів ви почули?
  • Repeat after me. [t], [d], [id]
  • А тепер я називатиму слова, а ви називаєте звук який чуєте в кінці.
  • Worked, listened, watched, played,  washed, phoned, opened, visited, repeated.

 

  1. Мотивація.

 

Teacher: Now we play the game

"Miming game"

Mime something you did yesterday, e.g., danced or watched TV. Pupils guess what you did and call out the action in the past tense. Repeat and, if appropriate, encourage some pupils to take turns to come up to you and mime to the rest of the class.

 

Teacher: Я буду показувати дію яку я виконувала в минулому а ви повинні її назвати слово в минулому часі.

Показую worked, watched, cooked,  phoned, played, opened, painted, visited.

 

  1. Повідомлення теми, мети уроку.

 

Teacher: Сьогодні на уроці ми будемо говорити про «What did you do yesterday?». А також вивчимо деякі неправильні дієслова.

 

ІІ. Основна частина уроку

 

  1. Вивчення нового матеріалу

 

Teacher: Оpen your books. Рage 98. Ex.1. Read and translate (по черзі)

Teacher: look at the board. ( Написані слова на дошці  у 2 стовпчиках )

 

present     past

go             did

see            went

 come        had

 learn         came

do              saw

havе          learnt

 

Teacher: find word matching words (вибірково учні виходять і з'єднують слова)

  1. Робота в зошиті

Teacher: Open your copybooks. Write down.

  •  What day is today?
  • What date is today?
  • We write words from the board

 

Teacher: Прочитайте речення в низу сторінки 98. Що ви помітили?

 

Teacher:  У заперечній та питальній формах неправильні дієслова вживаються в початковій формі.

 

  1. Самостійна робота

 

Teacher: А зараз кожний  варіант отримує невеликий текст, в якому потрібно знайти і підкреслити неправильні дієслова та надписати початкову форму.

 

1V Jane came home at 2 o’clock yesterday. She had dinner. Then she cleaned her room. She did her homework. Then she played games.

 

2V My mother came home from work at 6 o’clock yesterday. She cooked supper. Then she watched TV. She learnt a nice poem yesterday. She went to bed at 10 o’clock.

 

  1. Фізкультхвилинка

 

 Пісня“Clap your hands”

https://www.youtube.com/watch?v=6XyRIpP1Qkw 

 

  1. Закріплення

Teacher: p. 99, ex. 2 Listen and say.(читаю діалог)

 

Teacher:

  • Where did Bill see Vicky yesterday?
  • What time did he see her?
  • Read and translate dialogue. ( за ролями, вибірково)

 

Teacher: Listen and say the rhyme (p. 100, ex. 4).

- What is the boy doing?

-What is he holding in his hand?

- What is he wearing? Is he happy?

-  listen to me. (читаю вірш)

- What is this poem about?

- Read and translate

-  Read the rhyme. Pupils listen. (читаю рядок з віршу, учні знаходять риму)

 

ІІІ. Заключна частина уроку

 

Teacher: Play a guessing game in a group (p. 100, ex. 3).

Teacher: Read the instructions of the guessing game.

(учні по черзі виходять і показують дію. Інші відповідають піднімаючи руку)

 

 Pupil 1: Did you listen to the nurse?

Pupil 2: No, I didn’t.

 Pupil 1: Did you phone to your friend?

 Pupil 2: Yes, I did.

 

HOMEWORK

 

Teacher: Read p. 98, ex. 1; p. 100, ex. 4.

Portfolio Work: Draw or stick a picture of your weekend in the Portfolio.

 

 

 

 

 Додоток 1

1V

 Jane came home at 2 o’clock yesterday. She had dinner. Then she cleaned her room. She did her homework. Then she played games.

 

 

2V

 My mother came home from work at 6 o’clock yesterday. She cooked supper. Then she watched TV. She learnt a nice poem yesterday. She went to bed at 10 o’clock.

 

Середня оцінка розробки
Структурованість
4.0
Оригінальність викладу
4.0
Відповідність темі
4.0
Загальна:
4.0
Всього відгуків: 1
Оцінки та відгуки
  1. Олійник Дарина Сергіївна
    Загальна:
    4.0
    Структурованість
    4.0
    Оригінальність викладу
    4.0
    Відповідність темі
    4.0
docx
До підручника
Англійська мова для загальноосвітніх навчальних закладів 3 клас (Карпюк О. Д.)
Додано
18 травня 2020
Переглядів
1804
Оцінка розробки
4.0 (1 відгук)
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку