Вебінари для вчителів математики

Бажаєте поповнити власну скарбницю методів та прийомів новими напрацюваннями колег? Урізноманітнити заняття допоможуть безкоштовні вебінари для вчителів математики. Практики під час своїх виступів розповідають про ідеї для STEM-проєктів, інтерактивні завдання, цікаві онлайн-ресурси та багато іншого. Перегляд ефіру та запису, участь в обговоренні – безкоштовні. Також ви маєте можливість замовити свідоцтво.

Заплановані події

У записі

Активності
Напрями
Рік

Вебінари для вчителів математики відкривають світ нових знань перед освітянами. Щоби захопити увагу школярів та зацікавити їх царицею наук, потрібно мати важелі, які мотивуватимуть дітей до навчання. Освітній проєкт «На Урок» допоможе вам знайти правильний ключ до розвитку дитячої допитливості! Вчителювання – процес невпинного самовдосконалення та підвищення кваліфікації.

Ефективне підвищення кваліфікації для педагогів

Вебінари для вчителів математики будуть корисними для молодих та досвідчених педагогів. Їх проводять найкращі вчителі-практики, представники дитячих видавництв та викладачі з усієї України. Участь у предметних вебінарах надихне на цікаве й ефективне вчителювання, дозволить знайти родзинки, які допоможуть удосконалити уроки.

З вебінарами від «На Урок» вам не потрібно буде збирати по дрібках корисну інформацію, досвідчені лектори вже зібрали її для вас. Ви можете дізнатися багато нового та підвищити кваліфікацію. Вебінари присвячені важливим напрямам роботи:

  • розбір тем шкільної програми з математики: лайфхаки викладання, добірки цікавих рішень тощо;
  • інформація для підготовки до ЗНО та вибір університету;
  • програми для учнів молодших класів за нормативами НУШ;
  • особливості побудови ефективного спілкування з батьками.

Освітній проєкт «На Урок» пропонує інформативні вебінари для вчителів математики.

Алгоритм дій: два простих кроки

Участь у вебінарах «На Урок» безкоштовна. Щоб долучитися до інформативного заняття, потрібно обрати тему, яка вас цікавить, та зареєструватися на трансляцію. Також ви можете переглянути захід, який уже відбувся. Ви можете безкоштовно переглянути багато виступів, обрати той, що подобається найбільше, та вже після цього замовити свідоцтво.

Переглянувши вебінар з математики, ви отримаєте запис лекції та презентацію до неї. Завдяки цьому можна швидко пригадати основні моменти виступу. Лектори діляться авторськими розробками, вправами, посиланнями на цікаві ресурси тощо.

Після перегляду виступу й успішного складання тесту ви отримаєте свідоцтво (2 години підвищення кваліфікації або 0,05 кредиту ЄКТС). Свідоцтва освітнього проєкту «На Урок» відповідають вимогам чинного законодавства України, що підтверджується Пунктом 9 Порядку підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників.

Навчайтеся в зручному темпі, самовдосконалюйтеся та власним прикладом доводьте, що математика – це захопливо та цікаво!