Вебінари для вчителів англійської мови

Побутує думка, що вивчення англійської мови – доволі складний процес, який вимагає концентрації та системності зусиль. Інколи складно мотивувати учнів вивчати іноземну мову заради успішного майбутнього, сповненого навчання, цікавої роботи, незабутніх подорожей. Як переконати учнів у тому, що вивчення англійської мови – це важливо, але разом із тим цікаво і зовсім не страшно? Дізнайтесь про це, переглянувши практичні вебінари для вчителів англійської мови. Участь в онлайн-заходах безкоштовна, кожен має можливість замовити свідоцтво учасника.

У записі

Активності
Напрями
Рік

Англійська – мова сучасного світу, тож важливість її вивчення складно переоцінити. Як зацікавити школярів вивченням мови, як зробити процес навчання простішим та одночасно ефективнішим, які нові методи та прийоми використати? Відповіді на всі ці запитання ви отримаєте, відвідавши практичні вебінари для вчителів англійської мови. Це неймовірно корисний та зручний формат самоосвіти, що дозволяє підвищувати кваліфікацію онлайн просто та ефективно.  

Дізнаємося нове просто та зручно

Самоосвіта – вимога часу. А вебінари для вчителів англійської мови – це чудова зручна можливість отримати нові знання та йти в ногу із часом. Ви можете переглядати виступи досвідчених лекторів будь-де та в будь-який час, самостійно вибудовуючи траєкторію професійного розвитку. Завдяки вебінарам від освітнього проєкту «На Урок» ви дізнаєтеся:

  • як спланувати та провести цікавий урок;
  • як підвищити мотивацію учнів до навчання;
  • які цікаві методи та прийоми роботи використати;
  • як організувати дистанційне навчання;
  • як розвивати критичне мислення та медіаграмотність учнів;
  • як допомогти школярам підготуватися до ЗНО з англійської;
  • як інтегрувати іноземну мову з іншими предметами.

Вебінари для вчителів англійської мови стануть у пригоді як молодим спеціалістам, так і досвідченим фахівцям, адже освітні технології постійно змінюються та розвиваються, тож необхідно встигнути за ними та подарувати учням можливість дізнатися багато нового!

Переваги перегляду вебінарів від «На Урок» 

Безкоштовні вебінари для вчителів англійської мови – це невичерпне джерело нових творчих ідей для натхнення та практичного використання. Адже теми вебінарів завжди актуальні та важливі, а лектори – найкращі освітні експерти України. Вони із задоволенням діляться власним досвідом та практичними лайфхаками.

Освітня команда «На Урок» створила неймовірно комфортні умови для участі! Проста процедура реєстрації дозволяє майже миттєво перейти до перегляду вебінару (в прямому ефірі чи в записі). До кожного вебінару додається презентація, за якою можна легко пригадати важливі моменти, а ще учасники мають змогу отримати бонусні корисні матеріали. Оптимальна тривалість ефірів (≈ 1,5 години) не перевантажує та дозволяє поступово набирати необхідну кількість годин підвищення кваліфікації. Перегляд відео – безкоштовний. Учасникам надається можливість отримати свідоцтво про підвищення кваліфікації, яке відповідає всім вимогам чинного законодавства України.

Дізнавайтеся нове та ставайте неперевершеним майстром своєї справи разом із «На Урок»!