Вебінари на тему: Критичне мислення

Критичне мислення – одна з ключових навичок XXI століття. Його розвиток допомагає навчитися швидко розпізнавати аргументи, визначати ключові ідеї, використовувати докази та свідчення експертів, відрізняти критичні та аналітичні матеріали від суб'єктивних. Про цю важливу навичку і про те, як її можна розвивати в учнів під час занять, ви дізнаєтеся, переглянувши вебінари по критичному мисленню. Виступи можна дивитися як наживо, так і в записі у зручний для себе час. Є можливість замовити свідоцтво учасника.

У записі

Активності
Напрями
Рік

Не приймати інформацію на віру, запитувати та шукати докази, аналізувати і міркувати – ось кити, на яких тримається критичне мислення. Це не просто один із трендів сучасної освіти, це навичка, без якої не обійтися, яку ми маємо розвивати, якщо прагнемо виховати самостійну та творчу особистість. Саме тому так важливо розвивати критичне мислення на уроках.  

Критичне мислення як софт скілс сучасності

На щорічних економічних форумах у Давосі критичне мислення завжди називають у переліку софт скілс – навичок, без яких не обійтися. І не колись у майбутньому, а просто зараз. Критичне мислення допоможе і вчителям, і учням:

  1. Не загубитися в інформації. Чи замислюєтеся ви над тим, наскільки правдивою та корисною є інформація, яку ви поглинаєте? Критичний погляд допоможе розрізнити фейки від фактів, не загубитися в цифровому потоці й завжди віднаходити правду. 
  2. Правильно розставляти пріоритети. З-поміж розмаїття навчальних тем, завдань та особистих справ часом складно бачити найважливіше. Для цього потрібно бути свідомими та вміти аналізувати будь-які ситуації. 
  3. Ефективно розв’язувати проблеми. Щоби знайти правильне рішення, потрібно бачити картинку в цілому. Не лише зосереджуватися на проблемі, а шукати шляхи її подолання, оцінювати причини і наслідки. А це дуже важливо! Тож урок критичного мислення, який учні отримають від вас, неабияк допоможе їм вирішувати найрізноманітніші життєві проблеми.
  4. Формування власної точки зору. Чи зустрічали ви тих, хто з легкістю приймає думку оточення, з усім погоджується та не може довести власну думку? Це може свідчити про недостатньо сформований світогляд та нерозвинену навичку аналітичного мислення.

А як навчити учнів, якщо не власним прикладом? Саме тому вебінари критичне мислення неодмінно стане вам у пригоді.

Як за допомогою вебінарів від «На Урок» навчитися розвивати критичне мислення в учнів

Вебінар – швидкий і доступний формат набуття знань, прокачування навички критичного мислення та підвищення професійної кваліфікації. І все це можна зробити за допомогою безкоштовних вебінарів від «На Урок». Тут ви знайдете багато цікавих лекцій від педагогів-практиків, які охоче діляться власними надбаннями та розповідають про інноваційні освітні технології. Просто оберіть тему, яка вас цікавить:

  • Критичне мислення на уроках математики. Будь-які ігри та математичні квести чудово розвивають критичне сприйняття інформації. Щоби виграти, гравець має продумати альтернативні варіанти розвитку подій та врешті зробити правильний хід. Тут інтерактив – найкращий інструмент!
  • Критичне мислення на уроках історії. Аналіз конфліктних історичних подій, постатей та висловлювань неабияк сприяє вмінню аналізувати будь-які ситуації, що дуже важливо в сучасному світі.
  • Критичне мислення на уроках природознавства. Підштовхуйте учнів по-новому поглянути на звичні теми та явища. Ініціюйте дискусії та дебати стосовно проблемних питань та навіть визнаних наукових фактів.
  • Критичне мислення на уроках англійської мови. Обговорюйте зі школярами останні новини, дописи діячів у соцмережах тощо. Просіть учнів робити висновки з прочитаного, виносити на обговорення теми, що турбують. 

Ви можете переглядати вебінари, присвячені критичному мисленню, в будь-який зручний час. Усі слухачі обов’язково отримують презентацію від лекторів, за якою можна без проблем пригадати ключові моменти лекції. Також ви маєте можливість замовити свідоцтво про підвищення кваліфікації (дві академічні години), яке повністю відповідає вимогам законодавства. 

Навчайтеся разом із нами!