Вебінари для вчителів початкових класів

Перед учителем молодших класів постає надважлива задача – заволодіти увагою аудиторії молодших школярів, тримати її протягом уроку, щоб давати нові знання, які стануть підґрунтям подальшого навчання. Які існують методи ефективної взаємодії з учнями початкової школи? Які практичні прийоми НУШ роблять уроки максимально продуктивними? Які сервіси стануть у пригоді для створення дидактичних та роздаткових матеріалів? Про все це ви дізнаєтеся, переглянувши вебінари для вчителів початкових класів. Разом із тим ви можете замовити свідоцтво підвищення кваліфікації.

Заплановані події

У записі

Активності
Напрями
Рік

Сучасна школа потребує педагогів, які не просто передають знання, а й мотивують учнів до навчання. Особлива відповідальність у цій справі покладається на вчителя початкових класів. Адже саме він закладає фундамент знань та надихає учнів на подальші звершення. Що допоможе впоратися з поставленим завданням? Професійна майстерність та постійний саморозвиток!

Підвищуємо кваліфікацію просто та сучасно

Підвищення кваліфікації – це не лише потреба, але й обов’язок вчителя, регламентований законодавством. Тож саме час організувати ефективну та зручну самоосвіту!

Учителі НУШ мають володіти особливими методиками, технологіями, формами та прийомами роботи. Бути в курсі інноваційних освітніх підходів та чудово орієнтуватися в потребах сучасного світу – саме це дозволить виховати особистість майбутнього. Звісно, для цього необхідно підвищувати кваліфікацію, і найзручніший спосіб – вебінари для вчителів початкових класів.

Завдяки ним ви зможете в будь-який зручний час отримати важливу та потрібну для роботи інформацію щодо:

  • особливостей організації навчального процесу в НУШ;
  • інклюзивного навчання;
  • психологічних особливостей роботи з молодшими школярами;
  • нюансів впровадження інтегрованого навчання;
  • розвитку критичного та креативного мислення, а також медіаграмотності.

І це ще далеко не все! Освітній проєкт «На Урок» врахував усі нюанси та створив комфортні умови для підвищення кваліфікації педагогів.

Вебінари від освітнього проєкту «На Урок»

Безкоштовні вебінари від «На Урок» для вчителів початкової школи – це чудовий спосіб отримати знання. А ще це дуже зручно, адже:

  1. Процедура реєстрації максимально проста: для участі слід обрати виступ, який вас зацікавив, та натиснути кнопку «Зареєструватися». Захід уже відбувся? Просто одразу переходьте до перегляду.
  2. Тривалість вебінару становить 1-1,5 години. Усі записи зберігаються, ви матимете доступ до них в будь-який час. До запису додається презентація від лектора.
  3. Лектори – найкращі педагоги та освітні експерти України. Вони познайомлять вас із сучасними інтерактивними технологіями, інноваційними та традиційними прийомами.
  4. Вебінари для вчителів початкових класів завжди присвячені важливим та актуальним темам. Завдяки ним ви зможете розвинути необхідні компетенції: професійну, інноваційну, інформаційно-комунікаційну, інклюзивну, емоційно-етичну тощо.
  5. Участь у всіх заходах – безкоштовна. Учасникам надається можливість отримати свідоцтво про підвищення кваліфікації, яке відповідає всім вимогам чинного законодавства України

Учитель початкових класів – це почесне звання! Тож, приєднуйтеся та навчайтеся разом із «На Урок»!