ПОКРОВСЬКИЙ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС
«ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІ СТУПЕНІВ – ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ КОМПЛЕКС»
ВІДКРИТИЙ УРОК АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ
3 КЛАС
УРОК-ОГЛЯД ЗНАНЬ З ТЕМИ «РІДНА ДОМІВКА».УРОК-КВЕСТ
ПІДГОТУВАЛА:
УЧИТЕЛЬ АСТАНІНА І.Д.
2020/2021 НАВЧАЛЬНИЙ РІК
ТЕМА: Урок-огляд знань з теми «Рідна домівка». Урок - квест.
МЕТА:
ОБЛАДНАННЯ: підручник О.Карпюк для 3 класу, транскрипційні знаки, вірші, флеш-картки, тематичні малюнки «Кімната. Меблі»; опорна таблиця «Прийменники місця»; аудіозапис, проєкти учнів «Моя кімната».
ТИП УРОКУ: урок перевірки та оцінювання досягнень компетентностей.
Home, Home
Sweet, Sweet Home
І. ВСТУПНА ЧАСТИНА. ПОЧАТОК УРОКУ.
1.Організаційний момент. Привітання.
Teacher: Good morning, children! Nice to meet you! Are you sleepy? Are you cold?
How are you? Are you super? OK.
2.Фонетична зарядка.Warm-up.
E.g. I am special, I am special.
Look at me, look at me.
I am special, I am special.
Yes, it’s me. Yes, it’s me.
I am a pupil.
I go to school.
I’ve got a school bag.
It is always full.
I am not a kitten.
I am not a bee.
I am not a puppy.
I am just me.
E.g. [l] – lamp, lemon, chocolate, etc.
[g] – glad, games, go, etc.
[m] – mum, my, November, etc.
[k] – clock, cake, cat, etc.
3. Повідомлення теми та мети уроку.
Teacher: Today we’ve got super guests. Let’s show them what we know and how
we can work together. We’ll have a quest. You’ll do tasks and get magic
letters. So, it’s time…
It’s time to think.
It’s time to speak.
It’s time to show.
Ready! Steady! Go!
ІІ. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ.
4. Актуалізація вивченої тематичної лексики. Робота з флеш-картами. Створення асоціативного куща «Кімната. Меблі».
S
|
Sofa, bed, armchair, desk, lamp, carpet, laptop, iPad, smartphone, laptop, computer, TV, toy box, teddy, picture, chest of drawers, shelf, flower, bin, cushion.
5. Аудіювання міні-текстів – загадок, в яких описуються предмети меблів у кімнаті. На дошці – малюнок кімнати.
C
|
6. Поетична хвилинка. Talent Show. Переробити вірш, використовуючи слова – назви меблів. Pair Work (визначення пар за логічними групами – кольорові олівці)
Spring is green. The flower is green.
Summer is bright. The carpet is bright.
Autumn is yellow. The armchair is yellow.
Winter is white. The sofa is white.
H
|
7. Relaxation.
Follow, follow, follow me.
Follow, follow, follow me.
Hands up, hands down.
Hands forward, sit down.
Teacher: We are happy. We are glad. We can go ahead.
8. Дім. Квартира. Меблі.
s |
o |
f |
a |
|
|
|
|
|
|
c |
a |
r |
p |
e |
t |
|
|
|
|
d |
e |
s |
k |
|
|
|
|
|
|
|
|
p |
|
|
|
|
|
|
|
|
a |
|
|
|
|
|
|
i |
|
l |
a |
p |
t |
o |
p |
|
r |
|
|
|
|
|
|
c |
|
|
|
|
|
|
|
|
m |
|
b |
e |
d |
|
l |
t |
|
|
T |
V |
|
|
|
|
c |
|
|
|
|
|
a |
u |
|
|
|
|
|
|
|
|
h |
|
|
|
|
|
m |
r |
|
t |
e |
d |
d |
y |
|
|
a |
|
|
|
|
|
p |
e |
|
|
|
|
|
|
|
|
i |
|
|
|
|
|
|
|
|
s |
h |
e |
l |
f |
|
|
r |
|
|
b |
i |
n |
|
s |
o |
f |
a |
q |
w |
e |
r |
y |
I |
c |
a |
r |
p |
e |
t |
c |
f |
g |
h |
d |
e |
s |
k |
o |
o |
m |
y |
t |
r |
c |
c |
p |
w |
c |
t |
n |
i |
o |
m |
p |
a |
d |
s |
a |
h |
j |
o |
i |
v |
l |
a |
p |
t |
o |
p |
y |
r |
o |
n |
e |
h |
k |
u |
c |
o |
j |
k |
l |
p |
z |
a |
d |
m |
r |
b |
e |
d |
g |
l |
t |
t |
i |
T |
V |
f |
g |
j |
o |
c |
v |
z |
o |
i |
l |
a |
u |
a |
v |
n |
r |
w |
e |
g |
j |
h |
k |
u |
y |
t |
f |
m |
r |
a |
t |
e |
d |
d |
y |
o |
i |
a |
h |
r |
s |
a |
q |
p |
e |
e |
d |
f |
g |
h |
k |
l |
o |
i |
x |
c |
v |
b |
n |
m |
e |
d |
s |
h |
e |
l |
f |
y |
j |
m |
o |
i |
b |
i |
n |
n |
O
|
Teacher: Let’s play the game “Listen, Do and Show”. Учні переміщуються навколо своїх місць, показуючи значення прийменників.
с) Рольова гра «Дизайнери». Уявіть , що ви дизайнери і допоможіть новим сусідам розставити меблі у пустій кімнаті. Робота з опорною таблицею.
E.g. sofa, armchair, carpet, desk, flower, laptop.
E.g. The sofa is near the window, etc.
O
|
L
|
9. Складання пазлів. Школа – наш другий дім. It is our second home.
S
|
C |
H |
O |
O |
L |
Rhyme Zone. School, school, school – 1,2,3.
School, school, school – for you and me.
10. Підведення підсумків. Рефлексія. Настрій учнів (смайлики та защіпки).
11. Закінчення уроку. Фінальне слово вчителя.
The lesson is over.Good-bye. Прощальна пісня. “Good-bye” Song.
Clap your hands, spin around.
Jump up high, OK.
Clap your hands, sit down.
Stand up, 1,2,3,4.
Good-bye, good-bye, see you again.
Good-bye, good-bye, see my friends.
Good-bye, good-bye, I have fun today.
I have fun today.
s |
o |
f |
a |
q |
w |
e |
r |
y |
I |
c |
a |
r |
p |
e |
t |
c |
f |
g |
h |
d |
e |
s |
k |
o |
o |
m |
y |
t |
r |
c |
c |
p |
w |
c |
t |
n |
i |
o |
m |
p |
a |
d |
s |
a |
h |
j |
o |
i |
v |
l |
a |
p |
t |
o |
p |
y |
r |
o |
n |
e |
h |
k |
u |
c |
o |
j |
k |
l |
p |
z |
a |
d |
m |
r |
b |
e |
d |
g |
l |
t |
t |
i |
T |
V |
f |
g |
j |
o |
c |
v |
z |
o |
i |
l |
a |
u |
a |
v |
n |
r |
w |
e |
g |
j |
h |
k |
u |
y |
t |
f |
m |
r |
a |
t |
e |
d |
d |
y |
o |
i |
a |
h |
r |
s |
a |
q |
p |
e |
e |
d |
f |
g |
h |
k |
l |
o |
i |
x |
c |
v |
b |
n |
m |
e |
d |
s |
h |
e |
l |
f |
y |
j |
m |
o |
i |
b |
i |
n |
n |
1