Урок- презентація: "Італійське економічне диво"

Про матеріал

Становище Італії після Другої світовоії війни. Особливості економічногог та політичного розвитку.

Зміст слайдів
Номер слайду 1

Італійське економічне диво Дяченко Надія Вчитель історії

Номер слайду 2

Перевірка Домашнього завдання. Бесіда за запитаннями: 1. Який орган влади здійснював законодавчу діяльність у ФРН? 2. Чим відзначився період відбудови в Німеччині? 3. Суть Другої берлінської кризи. 4.Гельмут Шмідт та його внутрішня і зовнішня політика. 5. Особливості управління Німеччиною Ангелою Меркель. 6. Німеччина ХХІ століття, яка вона?

Номер слайду 3

Італійське економічне диво - Період швидкого економічного зростання в Італії між серединою 1950-х і серединою 1970-х, в ході якого економіка країни з аграрно-індустріальної перетворилася на одну з найбільш індустріалізованих в світі і увійшла в число світових лідерів.

Номер слайду 4

Номер слайду 5

З початку 50-х років Італія вступила в період виключно швидкого індустріального розвитку, обганяючи за темпами середньорічного приросту виробництва промислової прoдукціі всі європейські країни, а в світовому масштабі поступаючись лише Японії. У 1959 - 1962 роках економічне зростання досягло приблизно 6,2% ВВП. У період 1957-1960 років середній річний приріст індустріального виробництва становив 31,4%. Ще більш вражаючий ріст показували такі галузі: автомобілебудування - 89%, точне машинобудування - 83%, виробництво штучних волокон - 66,8%.

Номер слайду 6

Номер слайду 7

Разом, за період з 1953-1962 обсяг промислового виробництва в Італії збільшився втричі. З 1964 року в середньому зростання становило 8% щорічно, а в найбільш розвинених індустріальних містах Півночі ( Мілан, Генуя, Турин) розвиток йшло ще більш швидкими темпами. Основною продукцією стали: модний одяг і взуття (в основному Мілан), друкарські машинки (фірма Оліветті) пральні машини, автомобілі ( ФІАТ, Ламборгіні, Мазераті, Феррарі), обладнання, бензин.

Номер слайду 8

Номер слайду 9

Номер слайду 10

Номер слайду 11

Номер слайду 12

Домашнє завдання Прочитати параграф 8, сторінки 67-73. Складіть порівняльну таблицю «Особливості розвитку ФРН та Італії в другій половині ХХ – на початку ХХІ століття» Період ФРН Італія

ppt
Додано
27 вересня 2022
Переглядів
1043
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку