Урок англійської мови для 6 класу за темою "Історія моєї родини" скадений до підручника А. Несвіт і відповідає навчальній програмі. Містить лексикичні та граматичні завдання. Матеріал допоможе вчителю провести цікавий урок з даної теми.
Lesson 5
Тема. Історія моєї родини
Мета:
– навчальна: активізувати ЛО з теми; продовжувати навчати розповідати про своїх членів родини, їх уподобання, навчати розуміти гілки сімейного дерева
– розвивальна: практикувати учнів у діалогічному мовленні; продовжувати формувати навички аудіювання;
– виховна: виховувати інтерес до історії своєї родини
Обладнання: підручник, робочий зошит, картки для роботи в парах, для індивідуальної роботи, сюжетні малюнки, схеми
Тип уроку: урок, спрямований на закріплення мовленнєвих навичок користування мовним матеріалом
ХІД УРОКУ
І. ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ
1. Привітання.
T: Hello! How are you today?
Ps: We are fine, thank you!
2. Повідомлення теми та мети уроку.
Т: Today we’ll go on discussing family matters, and we’ll particularly speak about what it is like to be the oldest/youngest child in the family. Besides, you’ll practice using different types of adjectives to compare people/events/things.
3. Введення в іншомовну атмосферу. Warming up.
1) Бесіда в режимі T-P1-P2-P3
T: How many people are there in your family?
Are you the youngest person?
ІІ. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ
1. Аудіювання.
1) Подання тексту для аудіювання.
Учитель читає текст, а учні заповнюють пропуски на картках.
Amy: «Being the eldest brother or sister in your family can be pretty difficult – I know, because I’m the eldest. I have a brother who’s three years younger than me and a sister who is seven years younger than me. And sometimes, I kind of wish I was the youngest.
Your parents blame you for everything, simply because you are the eldest.
Being the eldest can be really great – you can boss them around – but it also comes with a lot of responsibility».
2) Виконання роботи на картках
Listen to Amy talking about how it is to be the eldest sister. Then complete the text on your cards.
Amy: «Being the __________ brother or sister in your family can be pretty difficult – I know, because I’m the eldest. I have a brother who’s three years __________ than me and a sister who is seven years younger than me. And sometimes, I kind of wish I was the _____________.
Your _________ blame you for everything, simply because you are the eldest.
Being the eldest can be really _________ – you can boss them around – but it also comes with a lot of responsibility».
3) Бесіда
T: What do you think of Amy’s opinion about being the eldest child in the family? Do you agree? Why (not)? Have you ever dreamt about being the eldest/youngest? Why?
2. Відпрацювання граматичного матеріалу.
1) Ex. 5 p. 15
2) Граматична гра
Учні працюють з таблицею з прикметниками у звичайному ступені порівняння. Один з учнів утворює речення з цим прикметником, другий – з його вищим ступенем порівняння, а третій – з найвищим ступенем.
Young |
Old |
Funny |
Kind |
Strong |
Clever |
Noisy |
Lazy |
3. Робота над діалогом.
Ex. 6 p. 15
ІІІ.ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ
1. Homework
Ex. 7 p. 16
2. Summary
What topic did we discuss at the lesson today? What family words have you remembered? What interesting facts have you found out about your classmate’s families?