Урок англійської мови. Тема:“ Шкільне життя ” l must do my homеwork.

Про матеріал

Тема: Шкільне життя ” l must do my homеwork.

Цілі уроку: 1) практична: формувати навички вживання нових лексичних одиниць у діалогічному мовленні, діти мають вміти читати, розуміти, правильно вимовляти та використовувати нові ЛО по темі «Годинник. Розпорядок дня»;

2) розвиваюча: розвивати фонематичний слух, здібності учнів до комунікації, вміння спілкуватися іноземною мовою;

3) виховна: виховувати позитивне ставлення до іноземної мови, почуття

раціонального використання часу, вміння бути уважними, організованими та

активними;

4)освітня: розширювати кругозір учнів.

Перегляд файлу

Дата 13.02.17

Англійська мова

3-А клас

 

Тема:                 Шкільне життя ” l must do my homеwork.

 

Цілі уроку:        1) практична: формувати навички вживання нових лексичних одиниць у діалогічному мовленні, діти мають вміти читати, розуміти, правильно вимовляти та використовувати нові ЛО по темі «Годинник. Розпорядок дня»;

                              2) розвиваюча: розвивати фонематичний слух, здібності учнів до комунікації, вміння спілкуватися іноземною мовою;

                  3) виховна: виховувати позитивне ставлення до іноземної мови,  почуття                     

                   раціонального використання часу, вміння  бути уважними, організованими та              

                   активними;

                              4)освітня: розширювати кругозір учнів.

 

Обладнання: макет годинника,  картки з індивідуальними завданнями, картки зі       

                              знаками фонетичної  транскрипції,  аудіо додаток до підручника  для 3 класу, Карпю’к О.Д.,  магнітофон.  

 

Тип уроку:          урок розвитку навичок говоріння та письма

 

Хід уроку

 

І. Організаційний момент

 

1. Привітання

T: Good morning, children!

 

 P-s:    “Good morning!” when its morning,

            “Good night!” when it is night,

            “Good evening!”when it’s dark out,

            “Good day!” when it is light.

 

              “Good morning!” to the sunshine,

              “Good evening!” to the sky

               And when it’s time to go to bed,

              “Good-buy!”  “Good-buy!”  “Good-buy!”

 

T: I’m glad to see you today. Sit down, please. How are you, my dear friends?

P-s: We are fine. Thank you!

T: Look at the faces on the cards you have on your desks and say how you are today.

 

 

                                                                                                                                                                               

       I’m great!                                  I’m all right!                          I’m not well!

       I’m well!                                   I’m OK!                                 I’m sad!

       I’m fine!                                    I’m so-so!                              I’m bad!

 

T: So, how are you, Nastia, Katia…? ( T- P1, P2, P3)

P-s: I’m fine / so-so…

T: Are you angry?

P-s: No, we are not!

T: Are you sad?

P-s: No, we are not!

T: Are you merry?

P-s: Yes, we are!

T: Are you clever?

P-s: Yes, we are!

T: Who is on duty today?

P: I am.

T: Who is absent today?

P: All are present.

 

2. Повідомлення теми й мети уроку

T: Dear children, the topic of our lesson is  «A Clock. A Pupil’s Routine»

 

Today we’ll continue our conversation about school and our everyday activities. We also shall  learn how to know the time and tell about it in English /Любі діти, темою нашого уроку є Годинник. Розпорядок дня».  Сьогодні ми продовжимо нашу розмову про школу та наші щоденні заняття. Ми також навчимося визначати час та повідомляти про це англійською мовою.

 

2.Уведення в іншомовне середовище

     1) Мовленнєва зарядка :

  • Рухлива гра: повторення ЛО – назв дій -  за допомогою вірша My Morning ( авторська версія) (з використанням міміки та жестів):

 

                      I wake up early in the morning:

                      I clean my teeth and wash my face

                     Then have a cup of tea and dress.

                      I make my bed without any help!

                     Take pupil’s books on the shelf .

                     Put a warm coat because it is cool,

                     Take my school bag and go to school

 

  • T:  Lets recite the poemA Good Rule”

 

             Mind the clock

            And keep the rule:

                   Always come

             In time to school.

 

2) Фонетична зарядка

T: Listen, repead and learn the tongue-twisters

  • [ p ]: Please, pass Paul the purple pencil and the pink pen.
  • [ ð ]: Together, together, together every day,

         Together, together, together we work and play.

  • [ ∫ ], [ s ]: She speaks English and Danish, Polish and Spanish.
  • [ i: ]: I see Pete in the street.

 

ІІ. Основна частина уроку:

      1.Подання лексичного матеріалу „Час. Годинник”.

1) Усна бесіда. Пояснення вчителя

           Нові ЛО (на дошці):

                  годинник   a clock

                 циферблат – a face (вел. стрілка)

 

 

                                                      big small

 

 

 

         hour        hand

                                             minute

 

 

 

 

 

                                                                        second

 

T: On the face of the  clock there are 12 numbers. – вчитель демонструє модель годинника.

Порахуємо поділки на годиннику (1 – 12)

 

A small hand points the hours, a big hand points the minutes. Many clocks have three hands. There are 24 hours in a day.

 

Учитель бере великий годинник, виставляє час (перша година, друга година, третя година і т.д.), показує час:

T: Its one o’clock. It’s two o’clock.

Учні повторюють речення за вчителем.

Учитель знов виставляє на годиннику першу годину й показує на час.

T: What time is it?

P1: Its one oclock.

Учитель виставляє на годиннику другу годину.

T: What time is it?

P2: It’s two o’clock.

 

2) Робота з картками.

Учитель роздає картки для самостійної роботи. (НО1)

 

MATCH.

 

     It’s nine o’clock.

 

     It’s three o’clock.

 

It’s seven o’clock.

 

DRAW THE HANDS.

    

It is eleven o’clock.                         It is four o’clock.                            It is six o’clock.

 

3) Listen to the dialogue, read and make up your own.

 

Mary: Hello, Nick!

Nick: Hello, Mary!

Mary: Can you tell me the time, please?

Nick: It’s nine o’clock.

Mary: Oh! I am late. Excuse me, please.

    *Кілька учнів демонструють свої діалоги

 

4. Фізкультхвилинка (проводять діти).

 

                Hands up, hands down,

                Hands on your hips, sit down.

                Stand up and stand still!

                Hands to the sides!

                Bend left! Bend right!

                Hands on your hips!

                One, two, three – hop!

                One, two, three – stop!

 

Reading      4. Подання тексту для читання

        1). Етап підготовки до читання.

T: Look at the pictures on pages 61-62. Whom can we see? What part of the day is it (morning, afternoon, evening)? Which pictures show us the boy at home /on the way to school/ at school?

Can you match these words and phrases with pictures 1-6:

 

 

  • wake up                              picture 1_
  • wash the face                     ________
  • clean the teeth                    ________
  • dress                                   ________
  • have breakfast                    ________
  • go to school                       ________
  • at 7 o’clock                        ________
  • at 8 o’clock                        ________
  • at 9 o’clock                        ________

 

 


 

2)Етап прослуховування - аудіо додаток до підручника  для 3 класу,  Карпю’к О.Д.

3) Етап читання  -  учні читають текст «ланцюжком»

 

Vocabulary Practice  5. Активізація лексичного матеріалу.

 

  1. Робота в парах – з’єднати слово з відповідним малюнком

 

 

2)Робота з підручником -  Впр. 3 (ст.62). Учитель пише на дошці слова:

 

clean teeth, wake up, wash, dress, have breakfast, for breakfast

 

T: Look at the words on the blackboard. Can you find these words in exercise 3 on page 62? How many times do these words occur in exercise 3? Read the sentences with these words.

 

2) Впр. 4 (ст.62) - учитель допомагає учням усно скласти речення про свій розпорядок дня.

 

Check on Homework    6. Перевірка домашнього завдання  (фронтально)

 

l. Заключна частина уроку.

 

1)Пояснення  домашнього завдання: 

  • Підр., Впр. 3, с.62 – прочитати слова та вивчити їх;
  • РЗ, завд. 1 (с.41) – домалювати стрілки на годиннику;
  • РЗ, завд. 3 (с.42) – прочитати і доповнити речення.

 

2) Підведення підсумків уроку

    T: Today, we’ve learnt  how to know the time and tell about it in English . We also remembered what we did every day. What did you like the most today?

        P1: I liked …

        P2: I liked …

 

3) Оцінювання і коментар

T: You are good pupils. Taras, your mark is…because…

                         

4)Прощання

T: Good buy, children!

P-s: Good buy, teacher!

       Now it’s time for play,

       No more English lessons for today!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Підпис

 

docx
До підручника
Англійська мова для загальноосвітніх навчальних закладів 3 клас (Карпюк О. Д.)
Додано
26 грудня 2018
Переглядів
1020
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку