Урок англійської мови у 1 класі

Про матеріал
Урок англійської мови на тему "День народження. Скільки тобі років?" з використанням інтерактивних технологій, відео-пісень та інтерактивної дошки.
Перегляд файлу

Клас: 1                           Дата:

Підтема: День народження. Скільки тобі років?

Мета: Повторити  лексичні одиниці теми:  balloon, birthday, star, candle, cake, party, назви кольорів, цифри 1-10 та сприяти розумінню їх на слух . Розвивати уміння вести бесіду згідно з ситуацією, запитувати і говорити про свій вік. Розвивати вміння правильно вимовляти англійські звуки. Практикувати у вживанні граматичну структуру How old are you? I am ... How old is he/she? He/She is…Повторити вивчені літери. Формувати вміння розуміти англійську мову, сприймати на слух слова та фрази. Виховувати культуру спілкування, формувати інтерес до вивчення іноземної мови.

Обладнання: підручник, робочий зошит, тематичні картки, ноутбук, мультимедійна дошка, аудіо та відео  матеріали,  м’яка іграшка,  наочний матеріал.

Інтегрована змістова лінія: громадянська відповідальність

Компетенції: мовленнєва, соціокультурна

Тип уроку: урок засвоєння нових знань.

                                                                      Хід уроку

 I. Preparation for apprehension foreign speech. Початок уроку. Організація класу.

1.Greeting. Привітання.

 Teacher: Good morning, children!

 Pupils: Good morning, teacher!

- Let’s sing a song.А тепер давайте заспіваємо  пісеньку – вітання: «Hello song».

2.Warm up. Уведення в іншомовну атмосферу.

1)Мовленнєва розминка

-How are you?

-I am wonderful, thank you.

Children indicate their mood with a help of the  picture on the board.  Діти називають колір свого настрою.

2). Фонетична розминка.

Повторення літер алфавіту. Перегляд відео-пісні.

3.Повідомлення теми та мети уроку.

-Let’s start . The  theme of our previous lesson  was  birthday party and today we are going to talk about age.

Cьогодні ми повторимо англійські слова на тему «Свято» і  потренуємося давати відповіді на запитання : Скільки тобі років? Скільки йому/їй років?

II. Основна частина уроку.  The basic part of the lesson.

1. Повторення вивченого матеріалу.

1). Активізація вивчених слів. Revision of the vocabulary.

Pupils look at the pictures and name the words: a cake,  a balloon,  a star, a candle, a present.

Chant. Pupils say the words with a rhythm, then one word disappears, pupils say the chant again, than another word disappears and so on, till the all words disappear.

2). Повторення пісні  «Happy Birthday»

- It is Teddy’s birthday today and we are going to wish him many happy returns of the day. Let’s wish him a happy birthday together. Teacher and pupils sing the song:

                                                              Happy Birthday to you/2

                                                              Happy Birthday dear Teddy

                                                              Happy Birthday to you.

3). Повторення числівників 1-10. Revision of the numbers from 1-10.Повторення римівки «One little, two little…»

- But we don’t know how old is our teddy? Let’s count from 1 to 10. Але ми не знаємо скільки років нашому ведмедику.  Щоб запитати його треба повторити числівники від 1 до 10.

   Учитель показує  на дошці  картки – числа  від 1 до 10 та називає їх англійською мовою. Повторення римівки і показ відповідних числівників.

2. Презентація нового матеріалу.

1)Вивчення та практика нових фраз:  -How old are you? -I am… . -How old is he/she?

-Now we are going to learn how to ask smb about age. (Хорове опрацювання, повторення слів he/she).

-So, lets ask our teddy  «How old are you?» (Учні запитують, ведмедик відповідає і навпаки).

2) Speaking.Pair work. Робота в парах.

Children ask and answer a question. Учні ставлять питання «How old are you?» один одному і відповідають на нього.

3.Фізкультхвилинка  «If you are happy…».

4.Робота з підручником. Закріплення. Practise. PB p.73, t.2
1) Етап підготовки до прослуховування.

Explaining to pupils that Smiling Sam, Vic and Ben want to know the children’s age. Пояснення вчителя, що герої Смайлі, Вік та Бен хочуть дізнатися вік дітей на майданчику.

2) Етап прослуховування діалогу

Учні прослуховують двічі запис, після повторного - хорове повторення реплік діалогу.

3) Етап перевірки розуміння змісту прослуханого.

Вчитель вказує на кульки з цифрами малюнка – учні називають вік дітей.

Teacher asks several pupils the question pointing to different children in the poster.

5.Listening. Розвиток навичок аудіювання. AB p.54, t. Робота в РЗ.

Teacher explains to pupils that they are going to listen to the audio and draw a certain amount of candles on the cakes according to what the speaker says.

(Пояснення виконання роботи в зошитах).

1. She is eight.

2. He is ten.

3. He is six.

4. She is nine.

5. She is seven. 

6. He is four.

 

ІІІ. The final part of the lesson . Заключна частина уроку.

Закінчення уроку. Summarizing.

1).Children toss a ball to each other asking and answering questions «How old are you?»,

«How old is he/she? –  He/She is…(six/seven/eight)». (Діти передають мяч один одному по колу, запитуючи про вік)

2).Teacher asks pupils what did they do at the lesson and give them sweet presents from Teddy.

Пісня  «Goodbye song»

-Thank you, children! The lesson is over. Good bye!

docx
До підручника
Англійська мова (підручник для спеціалізованих шкіл із поглибленим вивченням англійської мови) 1 клас (Карпюк О. Д., Ростоцька М.Є.)
Додано
2 березня 2019
Переглядів
2504
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку