-закріпити назви днів тижня, назви навчальних предметів (Math, Ukrainian, Reading, English, Russian, Sport, Art, Music), вчити складати розклад уроків, розповідати про улюблений урок;-розвивати комунікативні вміння, навички читання, логічне мислення, вміння працювати в групах, пам'ять, увагу;-виховувати інтерес до навчання, правила поведінки у школі, повагу до вчителів та однокласників.
Урок англійської мови у 3 класі за підручником О.Д.Кар’пюк.
Тема: Favourite lesson.
Мета:
Обладнання: картки із звуками, картки з назвами днів тижня, шкільних предметів, кульки з літерами, аудіо програвач, диск, таблиця “Time-table”
Тип уроку: комбінований
Хід уроку:
І. Підготовка до сприйняття іншомовного матеріалу.
Good morning, children, good morning!
I’m glad to see you again!
Good morning, children, good morning!
I’m glad to see you again!
Ch: Good morning, dear teacher!
T: Red, yellow, green and blue
Hello friends how are you?
Ch: Red, yellow, green and blue
We are fine thank you!
[f] [w] [t] [h] [u:]
(Діти читають хором, а потім декілька учнів самостійно)
Today I hurry off to school,
To work and learn and play.
I’m in a third form this year.
What a happy day!
T: How are you…?
Ch: I’m fine, thank you. And how are you…?
T: What day is it today?
Ch: It is Wednesday.
T: What season is it now?
Ch: It is autumn.
(Вчитель розміщує на дошці таблицю з датою)
II. Основна частина.
Listen to the song “Balloons” and read the today’s lesson theme.
(Діти слухають пісню а вчитель розміщує на дошці кульки з літерами відповідно до теми)
Balloons, balloons, balloons!
1,1 color it orange, color it orange, color it orange.
Balloons, balloons, balloons!
2,2 color it blue, color it blue, color it blue...
“Favourite lesson”
Look a our tree of aims: We must
Let’s sing a song “Days of the week”.
(Today is Wednesday. We have got Maths, English, Reading, Art and Sport on Wednesdays.)
(Вчитель розповідає про дівчинку, ілюструючи розповідь малюнками на дошці або ставить аудіо запис відповідно до тексту у підручнику)
Look! This is Vicky. She is a school girl. She goes to school five days a week. She likes music and singing. Music is her favourite lesson is Music. Her favourite days are Wednesday and Friday. She has got Music lessons on these days.
Let’s read about Vicky in your books. Ex.1 p.55
“Vicky’s favourite lesson”
“Take my hands and jump with me”
Take my hand and jump with me, jump with me, jump with me. 2p
Put your right leg, put your left leg, 1,2,3 1,2,3.
Raise your hand and wave to me, wave to me, and wave to me. 2p
Jump on your foot, jump on your foot 1,2,3 1,2,3.
Write: What is your favourite lesson?
(Діти пишуть у зошити за зразком: My favourite lesson is …)
Робота в робочих зошитах. Впр.2 ст.36
Вчитель показує назву дня, а діти повинні стати ланцюжком утворивши розклад на цей день.
Ex: Monday: Maths, Ukrainian, Reading, Sport, Art
(Кожна група складає на даних картках урок відповідно до дня тижня.
Груп п’ять. Представник від кожної групи презентує свій розклад. В результаті на дошці розміщується розклад уроків на весь тиждень).
Tuesday |
English |
Maths |
Music |
Reading |
Dancing |
Ex:
ІІІ. Заключна частина.
“Unfinished lesson”
I can:
I know:
(Діти ставлять хрестик біля того пункту, якого вони досягли під час уроку)
I can |
I know
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Діти заповнюють таблицю:
I liked lesson |
I didn’t like |
|
|
You were very active and work well. You have got marks…
Ex. 1 p.55 - read and translate.
WB ex.1 p.36 – make the dialogue.