Розробка уроку узагальнення й систематизації знань у 8 класі на тему "A Healthy Lifestyle" із використанням інтерактивних методів та прийомів роботи,мультимедійної дошки та інших ТЗН.
План-конспект
уроку англійської мови
у 8 класі
на тему «A healthy lifestyle»
Вчитель:Черемшинська С.І
Жизномирська ЗОШ І-ІІІ ступенів
2016-2017н.р.
Дата:
Клас:8
Тема: А healthy lifestyle.
Мета: узагальнити знання учнів з теми «A healthy lifestyle»,систематизувати мовний та
мовленнєвий матеріал;збагачувати мовлення дітей стилістичними засобами мовлення
(метафорами, порівняннями); залучати учнів до пошукової діяльності;
розвивати навички аудіювання,читання,письма та говоріння(діалогічного та
монологічного);формувати комунікативну компетентність учнів;удосконалювати
пам’ять,мислення,уяву,творчі здібності;
виховувати бажання вести здоровий спосіб життя,активно відпочивати,займатися
спортом,знайомитися з цікавими місцями України.
Тип уроку:урок узагальнення й систематизації знань.
Методи та прийоми:інтерактивні методи навчання: робота в парах ,в групах;проектна робота.
Обладнання: роздатковий матеріал,ТЗН(мультимедійна дошка,комп’ютер), кольорові фішки
(для визначення учасників груп),предметні малюнки до теми.
Хід уроку
І.Вступна частина
1.Психологічна підготовка учнів до уроку.
-Good morning, children!
I’m glad to see you.
Today we have English
I wish good luck to all of you!
-How are you?
-What unit do we study?
-What was your home task? (перегляд презентації)
2.Мовна зарядка.
(Карта слів)
-Think a little and say me, please, what is a healthy lifestyle?
-So, we can make the map of words.
1
(Використовую мультимедійну дошку- «карта слів»).
3.Повідомлення теми та плану роботи на уроці.
-So, today we’ll mention all factors that influence our lifestyles. We’ll read, write, listen to the text, speak on
the topic and make projects.
II.Основна частина
1.Актуалізація знань учнів.
As far as you remember, we’ve learned some information about food. What food groups do you remember?
-What food do they include?
- Let’s analyze the importance of this food for our organisms.(корисні страви).
Now it’s time for the quiz “Food and Health”to see if you are good food experts.
Перевірка результатів.
2.Систематизація знань.
-Sleep is also a very important part of our health. How much time do we need for sleep?
-I’ll read you some more additional information. Your task is to guess what is the «darkness hormone».
a)аудіювання тексту ;
б) читання тексту(на швидкість, якість);
в) робота в парах «Ask your friend».
Now you’ll be the agents of a company offering a new type of adventure holiday. Your task is to design a
brochure advertising your type of adventure holidays.
г)проектна робота(поділ на групи за допомогою кольорових фішок,визначення послідовності
роботи,виконання проектів – виготовлення буклетів “Аn adventure holidays”;
3.Узагальнення знань.
Побудова речень зі словами з “Word map”
Уч.1-1 реч.,Уч.2-1,2 реч.,Уч.3-1,2,3…-запис речень в зошитах.
ІІІ.Заключна частина
-Our lesson is coming to the end. Much work has been done. What conclusions can you make?
-What proverbs do you remember on this topic?
Підсумок уроку.Aналіз та оцінка діяльності учнів на уроці. Домашнє завдання:закінчити роботу над
проектами,доповнити карту слів в електронному варіанті,підготуватись до контрольної роботи.
2