Урок англійської мови в 2 класі "Кольори"

Про матеріал
Мета: пізнавальна: вводити, тренувати лексику з теми, тренувати конструкції I like…, вивчити назви нових кольорів; розвивальна: розвивати пам'ять, увагу, уміння побудувати монологічне мовлення; виховна: виховувати вміння працювати у парах. Обладнання: картки з літерами, відеозапис, вірш з ілюстраціями, кольорові картки, олівці, малюнок для емоційного настрою.
Перегляд файлу

 

 

 

 

 

 

Розробка відкритого уроку з англійської мови у 2 класі на тему:

 

«Кольори»

«Colours»

 

 

 

Вчитель англійської мови: Кріль М. В.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

План-конспект уроку англійської мови у 2 класі

Тема: Кольори

Мета:   пізнавальна: вводити, тренувати лексику з теми, тренувати    

            конструкції I like, вивчити назви нових кольорів;  

            розвивальна: розвивати пам'ять, увагу, уміння побудувати  

            монологічне мовлення; виховна: виховувати вміння працювати     

            у парах.           

Обладнання: картки з літерами, відео запис, вірш з ілюстраціями,  

                      кольорові картки, олівці, малюнок для   

                      емоційного настрою.

Тип уроку: комбінований

                                                        Хід уроку

І. Організаційний момент.

1. Привітання.

2. Розминка

  1. Фонетична розминка

T: Repeat after me: [g]. I’ll say a word. You have to listen. If you’ll  hear this sound [g], clap your hands. Let’s try!

  • Book, dog, pen, desk, bag, girl, frog, monkey.
  1. Лексична розминка

Віршик: I see monkey

               I see dog

               I see mouse

               I see frog.

3. Емоційний настрій.

Учні виходять до дошки і малюють свій настрій.

ІІ. Актуалізація опорних знань.

Гра «Чарівний мішок»

(учні по черзі дістають із «Чарівного мішечка» шкільне приладдя і називають їх).

ІІІ. Повідомлення теми й мети уроку.

1.     Очікувані результати:

Чого навчить мене цей урок? Що я дізнаюся нового?  Що я буду вміти?

ІV. Основний зміст уроку.

1.  Презентація нового лексичного матеріалу.

Як добре, що у нас сьогодні урок. Адже тільки ви зможете мені допомогти в цій непростій ситуації. Справа в тому, що я прокинувшись сьогодні, не знайшла своїх фарб – їх напевне викрали. Залишили тільки якийсь запис. Давайте разом послухаємо його.

2.     Перегляд відеоролику про восьминога та фарби.

(Розучування та повторення назв кольорів)

3. Робота з картками.

 Слово вчителя. Працюємо за ланцюжком. Я показую кольорову картку, ви називаєте колір потім з’єднуєте їх на дошці з відповідним пензлем.

4. Читання та пояснення кольорів.

It is a pen. The pen is black.

It is a pencil. The pencil is red.

It is a tree. The tree is green.

It is a snow. The snow is white.

 

Фізкультхвилинка.

 

5. Робота в парах.

Розкажіть один одному який колір вам подобається.

6. Робота в зошитах

- Прописати в зошитах речення з карточок.

I like red.

This is а tree. The tree is black.

ІV.Закріплення вивченого матеріалу.

1. Робота з картками. 

Діти, але ж ми забули про восьминога. Якщо ми заберемо в нього фарби – він буде сумувати. Давайте разом з вами подаруємо йому олівці, які зараз і виготовимо для нього. Перед кожним з вас лежить олівчик з надписом, якого кольору він має бути. Розфарбуйте їх, і ми відправимо їх восьминогу в святковому конверті.

7.Слово вчителя. Я гадаю, що ви готові відправитися в країну Colours.

V. Підсумок уроку.

1. Слово вчителя.

Ми виконали всі завдання. Гляньте, мої фарби зявились. Молодці, ви допомогли мені повернути мої фарби і перемогти чорного чоловіка. Ви повернули у наш світ кольори.

2. Очікувані результати.

Що вивчили нове? Яку роботу сподобалося найбільше виконувати? Чи справдилися ваші очікування?

2.     Емоційний настрій.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

docx
До підручника
Англійська мова (підручник для загальноосвітніх навчальних закладів) 2 клас (Карпюк О. Д.)
Додано
28 лютого 2020
Переглядів
2922
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку