Урок англійської мови "Види транспорту"

Про матеріал

навчальні: - введення нового лексичного матеріалу і його первинне закріплення в мовленні; -удосконалення навичок аудіювання з метою отримання необхідної інформації; -повторення граматичного матеріалу з теми "Ступені порівняння імен прикметників". розвиваючі: розвиток інтересу в учнів до спілкування англійською мовою; розвиток здатності до продуктивним мовним діям. виховні: виховання культури спілкування англійською мовою; виховання почуття колективізму;

Перегляд файлу

Конспект уроку з англійської мови у 6 класі з теми «Види транспорту»

Цілі уроку:
навчальні: - введення нового лексичного матеріалу і його первинне закріплення в мовленні;
-удосконалення навичок аудіювання з метою отримання необхідної інформації;
-повторення граматичного матеріалу з теми "Ступені порівняння імен прикметників".
розвиваючі: розвиток інтересу в учнів до спілкування англійською мовою; розвиток здатності до продуктивним мовним діям.
виховні: виховання культури спілкування англійською мовою; виховання почуття колективізму;
Обладнання: підручник, комп'ютер, диск з аудіозаписом тексту, мультимедійний екран.
Хід уроку.

1.Организационный момент. (2 minutes)
- Good morning, boys and girls!
- I am glad to see you.
- How are you?
- I'm fine, thank you.
- Who is absent today?
- And who is on duty today?
- What's the date?
- What's the weather like today?
- OK. Let's start our work .Today we shall have a talk about different kinds of transport and find out what kind of travelling you prefer.

2. Фонетична зарядка.(5 хвилин)
- But first we must learn a tongue twister. Look at the blackboard. Listen to my reading.
Запис на дошці:
Bill had a billboard and also a board bill,
But the board bill bored Bill so
That he sold the billboard to pay the board bill.
- Read the tongue twister slowly after me.
- Read it in pairs.
- Read the tongue twister as quickly as you can.
-What sounds do you hear more often? ( [b, i, l, d] ).
- Name other words with these sounds.
Приблизний відповідь:
(b)- break, brother, Brazil, Britain, bear, ball, etc.
(i)- ill, visit, swim, six, winner, English, etc.
(l)- lemon, capital, language, official, world, blackboard, etc.
[d]- dress, New Zealand, word, world, abroad, drive, etc.

3. Активізація лексичних одиниць по темі «Види транспорту».(8 minutes)
-Look at the blackboard, you can see words and pictures connecting with our today's theme.
Let's read them one by one, but pay attention on their pronunciation.
A plane
A train
A ship
Underground
Van A
A double-decker bus
A motorcycle
A helicopter
A spaceship
An airship
A boat
A car
A bicycle
A horse
A hot-air balloon
(Учні по черзі зачитують слова і записують у словник незнайомі.)

4.Первичное закріплення нових лексичних одиниць.(8 minutes)
I suggest you to complete the table, using the words given below.
Travelling by plane is boring
coach dangerous
train cheap
ship expensive
Underground interesting
van fast
double-decker bus slow
motorcycle safe
helicopter good
spaceship bad
airship noisy
boat quiet
car clean
bicycle comfortable

(Учням пропонується таблиця в роздрукованому вигляді, за якою вони повинні скласти речення, використовуючи нову лексику. Потім кожен учень зачитує свою пропозицію).

5. Повторення граматичного матеріалу "Ступені порівняння імен прикметників".(5 хвилин)
-Do you remember the degrees of comparison of the adjectives?
Як утворюються порівняльна і чудова ступеня прикметників?
Якщо учні не пам'ятають, то вчитель вішає на дошку плакат і нагадує, що порівняльна ступінь утворюється за допомогою суфікса "er", а чудова - за допомогою суфікса "est", якщо слово складається з одного-двох складів, і з допомогою слів more і most, якщо слово складається з двох і більше складів.

Comparisons of the adjectives.

Positive Comparative Superlative
large larger the largest
thin thinner the thinnest
lovely lovelier the loveliest
comfortable more comfortable the most comfortable

Irregular forms:

Good-better - the best
bad - worse - the worst
much - more - the most
little - less - the least
far - farther/further - the farther/the furthest
many - more - the most
old-older - the oldest (про вік)
old-elder - the eldest (про старшинство членів сім'ї)

6. Активізація граматичного матеріалу "Ступені порівняння прикметників" (6 хвилин)
- And now I want you to make sentences comparing traveling by plane, train, boat, car and bike. Express your opinions using example from ex.84 p.54.
Example: I think travelling by train is safer than travelling by plane.
(всі учні беруть участь в обговоренні який транспорт, на їхню думку, кращий)

7.Совершенствование навичок аудіювання з метою отримання необхідної інформації. (9 minutes)
-Now let's listen to the dialogue about 2 friends.
-Your have to answer the questions.
-Listen to the dialogue.
-Listen to me and repeat after me line by line.
-Answer my questions:
1. Where is Daniel from?
2. Where and what does he travel?
3. Where has Alex been?
4. How did he travelled?
5. What river did he see?
6. Did he enjoy his tour?
-And now translate this dialogue.
- Who wants to read it aloud? (запитати 2-3 пари)
- Your home task will be to make up your own dialogue, using ex.82

8. Підведення підсумків уроку. (2 minutes)
That´s all for today. Have you got any questions?
H/w: p.54 ex. 85, new words-by heart.
Marks...
Good bye boys and girls. See you tomorrow. Good luck.

docx
Додано
26 січня
Переглядів
83
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку