Клас: 3.
Підручник:” English World 3”.
Тема:»Animals»
Мета:Повторити та активізувати лексичні одиниці теми,правильно їх вимовляти,вживати в реченнях та розпізнавати в тексті.Відпрацювати вимову звуків o a au і вживання конструкцій this is, that is, these are, those are, I have got, I can see.Формувати вміння читання тексту за темою уроку.Розвивати навички діалогічного мовлення учнів,уяву,логічне мислення,слухову пам “ять.Виховувати любов до тварин.
Обладнання :підручник,іграшки,касети,магнітофон,роздаткові картки,тематичні малюнки,картинки із зображенням тварин,магнітна дошка.
Хід уроку
Організаційна частина.
1.Привітання та повідомлення теми і мети уроку.
T: Good morning,boys and girls.I am glad to see you.
Let”s start our lesson.
The first letter is “A”----Розминка-веселинка.
2.Мовна розминка.
Гра»Мікрофон»
-What is your name?
-What is her name?
-What is his name?
-How old are you?
-Where do you live?
-What street do you live in?
-What day is it today?
-What month is it now?
-What season is it now?
What is the weather like today?
-What is the sky?
3.Ранкова зустріч.Вітання.
Діти стають в коло і вітаються один з одним,з метою введення їх у мовленнєве середовище.
P:Hello!I am glad to see you.How are you?
P:Hello! I am glad to see you too.I am well,thank you.
P:Hi!Nice to meet you!
P:How do you do!Nice to meet you too.
P:Good morning!It is good to see you!
P:Hello!It is good to see you too.
P:Hi!How are you?
P:Hello!I’m fine.
P:Hi!How are you?
P:Hi!I’m O’K.
T:Well!Sit down,please!
The second letter is “N”----Фонетична розминка.
1)T:Давайте пригадаємо,як англійською мовою звучить гавкання,нявкання,мукання.
A cat says mew-mew;
A dog says woof-woof;
A duck says quack-quack;
A cow says moo-moo;
A pig says oink-oink
2)Практикування у вимовлянні звуків.
Ar- a: -звук,що каркає.При його вимові кінчик язика піднімається до верхнього піднебіння.
Car,cart,dark,bar,lark.
Or- o: - short,floor.
Ow,ou- au -house,brown,cow.
3)Прослуховування звуків по магнітофону.
4)Закріплення правил читання літер та буквосполучень.
(робота в групах)
1 - З поданих слів виписати слова з дифтонгом au
2 - З поданих слів виписати слова із звуком о:
3 - З поданих слів виписати слова із звуком а:
Сarpet,floor,farm,car,count,four,park,round,garden,brown,cow,short,door.
The third letter is “I” - Пізнавалочка
(Перевірка домашнього завдання)
1)Повторення назв тварин,вивчених на попередніх уроках,в іграх та ігрових ситуаціях.
Гра 1. «Впізнай тваринку»
На столі набір іграшкових тварин.Вчитель по черзі називає:
T:Tanya,take a cat (a dog,a bear,a rabbit,a hen,a chick,a duck)
Гра 2. «Гра на уважність»
Вчитель називає тваринку і учні плескають в долоні.Якщо вчитель називає інший предмет,то учні не плескають.
A cat,a pen,a dog,a rabbit,a flat,a boy,a hen,a monkey,a frog,a table,a duck,a girl,a tree,a pig,a goat,an apple.
T:It is a bear.It is red.
P:No, you are wrong.It is brown.
T:It is a duck.It is yellow.
P:Yes,you are right.
The fourth letter is “M” -Карусель
(Фізкультхвилинка)
The fifth letter is “A” - Скарбничка Мудрості.
1)Введення нової лексики за допомогою гри.
Гра «Word Association»
(Використання магнітної дошки та розрізної азбуки)
Учні повинні скласти розрізані слова,користуючись українським варіантом.Слова,що вийшли,прочитати та записати англійською мовою з перекладом у словники.
(Ін дик / ос лик
Tur key / don key)
Turkey - індик
Rooster -півень
Donkey -ослик
Butterfly -метелик
Parrot -папуга
Hamster -хом’як
The sixth letter is “L” - Сторінка граматики
1)Повторення граматичних конструкцій за допомогою дитячих іграшок-тварин.
This is a
That is a
These are
Those are
I have got a
I can see a
(Діти складають речення)
2)Робота в парах
-What have you got?
-I have got a cat.
The seventh letter is “S” - Цікава читалочка
а)етап підготовки до читання.
-So,Tom is in the country.His Grandpa is a farmer.He lives and works on the farm.We can see his farm on pages 43-44.
What animals can we see?
b)Слухання тексту з магнітофонного запису.
С)Читання вголос ланцюжком.
d)Ви були читачами,а тепер перекладачами.
Е)Про які тварини,що в тексті ми можемо сказати these are?
Підсумок уроку
-Чи сподобався вам урок?
-Пригадаємо,якими словами ми сьогодні поповнили свій словничок?
Домашнє завдання
А)розповідати текст
В)намалювати дику тваринку(дівчата) та домашню(хлопці).
Якщо залишиться час
T:What animals like to eat?
-What monkeys like to eat?(banana)
-What cats like to eat?(fish,mouse)
-What dogs like to eat?(meat)
-What foxes like to eat?(hen)
-What wolves like to eat?(rabbits)
P:They like to eat…