1
Тема: Days of the Week. School Subjects.
Цілі уроку:
ознайомити учнів з новою лексикою теми, продовжувати навчати учнів сприймати знайомі ЛО і граматичні конструкції на слух та тренувати їх у вживанні;
розвивати лексичні навички та навички мовлення; формувати в учнів вміння переключатися на різні види діяльності; розвивати творче та логічне мислення, пам’ять, увагу; формувати навички правильної вимови звуків;
прищеплювати інтерес до вивчення англійської мови; виховувати вміння працювати в парах; виховувати інтерес до іноземної мови.
Тип уроку: урок на спрямування формування мовленнєвих навичок, користування мовним матеріалом.
Обладнання: іграшки, ноутбук, картки
Хід уроку
І. Організаційний момент
1. Привітання
Good morning, children.
I’m glad to see you.
Sit down, please.
2. Уведення в іншомовне середовище
Who is on duty today? Who is absent today?
What is the weather like today?
How are you today?
II. Основна частина уроку.
2. Повідомлення теми й мети уроку
The topic of our lesson is “Days of the Week. School Subjects”.
Ознайомлення з новими ЛО теми
До нас на урок завітав Father Week. He has 7 sons. But he is sad. Всі сини розбіглися і батько не може їх знайти. Він просить вас допомогти йому. Але маленькі ведмежата – маленькі неслухи і бешкетники. Вони по секрету сказали мені, що повернуться до батька, якщо ви їх знайдете і виконаєте їх завдання. Ви готові до завдань?
So, today we’ll be detectives.
Find the first bear Sunday
Фонетична зарядка
Watch the presentation “Week days” and repeat the words.
Read together
“Every day”.
Every day, every day
Little children like to play.
Sunday, Monday, Tuesday,
Wednesday, Thursday, Friday, Saturday.
Children read this poem.
Find the 2d bear Monday
Розвиток орфографічних навичок учнів
Write the days of the week.
1. n m o y d a ________________________
2. u y t d e a s ________________________
3.d w y d a n e e s _____________________
4. r s u y d a h t _______________________
5. y i d f a r __________________________
6. t y s d a a r u _______________________
7. n u y d a s __________________________
Find the 3d bear Tuesday
Let’s do activity. Stand up! (фізкультхвилинка)
Find the 4th bear Wednesday
Watch the video
Mach pictures with the words
Find the 5th bear Thursday
Розвиток діалогічного мовлення
Watch and make up the dialogue
Find the 6th bear Friday
Play the game “Lightning”
Сьогодні ми вивчили назви днів тижня та назви шкільних предметів. Зараз я читаю слова з якими ознайомились на уроці. Перед вами – сигнальні картки зеленого та червоного кольору. Я називаю слова, якщо ви чуєте дні тижня піднімаєте картку зеленого кольору. Якщо назви шкільних предметів, то червоного кольору.
Let’s start:
Monday, English, Maths, Wednesday, Music, Thursday, Sunday, PE, Saturday, Art, Tuesday.
Find the 7th bear Saturday
Name the days of the week with the flower. (Ромашка)
Ведмедики просять вибачення, що були неслухняні і запитують, чи сподобалось вам грати з ними. Які завдання сподобались?
III. Підведення підсумків
Our lesson is coming to the end. You are working well today.
Your marks for today are…
VI. Домашнє завдання
Learn week days and school subjects.