Form 3.
ТЕМА: “ My home”
МЕТА: узагальнити вивчену лексику з теми, практикувати у її вживанні, практикувати учнів у вживанні структур « Where is/ are the…? It”s / They aкe on/in…»; практикувати у вживанні числівників 20 – 100; активізувати монологічне та діалогічне мовлення; розвивати інтонаційний слух, шляхом аудіювання, розвивати навички читання; розвивати уяву, логічне мислення, слухову пам’ять.
Тип уроку: урок закріплення знань.
ОБЛАДНАННЯ: PB, AB, PB Audio, флеш картки із зображенням кімнат, відео запис пісні “Five little friends”. https://www.youtube.com/watch?v=rzxnEW1YJMM
ХІД УРОКУ
І. Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення.
1. Привітання й повідомлення теми та мети уроку.
Т. Good afternoon children! Ps. Good afternoon, teacher!
T. I’m glad to see you! Ps. We are glad to see you, too!
T. So, let s start our lesson.
The topic of our lesson is « My home ».
Сьогодні на уроці ми повторимо слова за темою «Мій дім» – назви кімнат у квартирі та будинку, також повторимо з вами числівник 20 - 100.
2. Warm up. Уведення в іншомовну атмосферу.
Виконання вправи “Dear me” : Each student has to say something good about himself: - I am a good friend; - I like reading; - I can ride a bike; - I have got a pet!
3 Presentation
Play the recording all the way through for Ps to listen and then repeat the numbers in chorus.
4 Practice
Play the game “What is missing?”
5 Ending
T: You will have to complete the sentences in the text about Kate’s grandparents. Ask individual Ps to read and complete the sentences.
T: Dear children! We’ve done a lot of work. Thank you. You are very active and clever! What do you like the most today? What activities?
The lesson is over. Good bye, children.