Урок "Дні тижня. Шкільні предмети" 3 клас (до підручника О.Д.Карпюк)

Про матеріал
Розробка уроку "Дні тижня. Шкільні предмети" для учнів 3 класу з матеріалом для копіювання (до підручника О.Д.Карпюк)
Перегляд файлу

Урок №20

Дата проведення:                                                                                       Клас:  3АБ

ТЕМА: Шкільне життя.

ПІДТЕМА: Дні тижня. Навчальні предмети.

МЕТА:

Практична мета:

удосконалювати навичку вживання вивченої лексики в мовленні на рівні фрази;

навчати ставити питання типу Which lesson do you like? Which day …?

навчати називати улюблені предмети;

продовжувати формувати навички читання;

навчати діалогічного мовлення на основі діалогу-зразка.

навчати писемного мовлення на основі тексту-зразка.

Освітня мета:

формувати усвідомлення важливості оволодіння іноземною мовою

 і потребу користуватися нею як засобом спілкування;

Розвиваюча мета:

розвивати комунікативні здібності учнів;

розвивати готовність до іншомовного спілкування;

розвивати уяву учнів.

Виховна мета:

виховувати культуру спілкування;

    виховувати доброзичливість, активність, самостійність.

ТИП УРОКУ: комбінований.

МЕТОДИ і ПРИЙОМИ: бесіда, читання, аудіювання, гра, тренувальні вправи.

ОБЛАДНАННЯ:  підручник О. Карп’юк для 3-го класу, персональний комп’ютер, відео, презентації (Microsoft Power Point) з ілюстраціями за темою уроку, картки для самостійної роботи.

 

ХІД УРОКУ

І. Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення:

 

Greeting 1. Привітання.

  • Good morning, dear children!Sit down, please! Im glad to see you.

 

Aim 2. Оголошення теми, мети, завдань уроку.

  • Today we continue to learn the days of the week. We’ll also speak about the lessons. And we are going to speak about your favourite day and  lesson.

 

Warming –up 3. Уведення в іншомовну атмосферу.

Phonetic drill (Слайд №2)

[a:]farm, party, car, Art

[æ] – fat, rabbit, Maths 

[ju:] – new, Music, computer, Tuesday

[3:] – bird, thirteen, birthday, Thursday

(Діти повторюють за вчителем і читають разом.)

III.Основна частина

Vocabulary Practice. 1. Активізація ЛО теми «Дні тижня».

 

1). Учні згадують пісню про дні тижня. (Слайд №3)

T: Listen and sing the song.

(Учні співають пісню)

 

2). Бесіда з учнями:

T: Look at the blackboard.

How many days are there in a week?

What day is it today?

What is your favourite day?

 

 

     Vocabulary Practice.  2.Введення нових ЛО. (аркуші з назвами предметів)

 

Т: Look at the screen and try to repeat. (слайд №4)

 

timetable

[taımteıbl]

розклад

lesson

[lesәn]

урок

English

[ıŋglıʃ]

англійська мова

Maths

[mæs]

математика

Art

[:t]

мистецтво

Sport

[spɒt]

фізкультура

Music

[mju:zık]

музика

Reading

[ri:dıŋ]

читання

Ukrainian

[ju: kreınıәn]

українська мова

 

Т: Look at the screen. Answer my questions: (слайд №5)

1. Which lesson do you like?           I like _______.

2. When is Sport?       It is on ______.

3. When is Art?       It is on ______.

 

 

3. Physical activity (слайд №6)

 

Reading. 4. Подання тексту для читання, впр.2, с.9 (cлайд №7)

 

  1. Pre-Reading Activity. Етап підготовки до читання.

T: Please open your books at page 49. You are pupils and Bill is a pupil too. Look at his timetable. When is English? (It is on ….)

 

  1. Reading. Етап читання.

T: Let’s read about Bill’s timetable in your books. Ex.2 p.49

  1. Post-Reading Activity.Етап перевірки розуміння змісту тексту.

T: So, how many days do the children go to school? (They go to school five days a week.) When don’t they go to school? (They don’t go to school on Saturday and Sunday.)

Listening. 5. Аудіювання. (слайд №8)

Т: Зараз я вам буду розповідати про один із днів тижня, а ви повинні позначити на картках цей день.

You have English, Reading and Sport on this day. (Monday) Check.

 

Writing. 6. Письмо. (слайд №9)

Робота з індивідуальною карткою:

T: Look at the card and write down the lessons  you  have every day.

 - Заповніть пропуски у реченнях.

On Monday we have got  Maths  and _______________________.

On Tuesday we have got ________________________________.

On Friday we have got ________________________________.

 

Учні перевіряють правильність виконання свого завдання.

 

 

IV. Заключна частина (слайд №10)

1. Home task

Ex.3 p.49 write.

 

2. Summarizing

T: What new have we learnt today? What did you liked best of all?

     Thanks a lot for the lesson. You’ve worked hard today. Your marks…

     Goodbye, children!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Name __________________________

Form 3

  1. Познач день тижня, про який розповідає вчитель.

 

 

 

  1. Заповни пропуски в реченнях.

On Monday we have got  Maths  and ____________________________.

On Tuesday we have got _____________________________________.

On Friday we have got ______________________________________.

 

 

 

 

Name __________________________

Form 3

  1. Познач день тижня, про який розповідає вчитель.

 

 

 

  1. Заповни пропуски в реченнях.

On Monday we have got  Maths  and ____________________________.

On Tuesday we have got _____________________________________.

On Friday we have got ______________________________________.

docx
До підручника
Англійська мова для загальноосвітніх навчальних закладів 3 клас (Карпюк О. Д.)
Додано
11 листопада 2019
Переглядів
4227
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку